Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ (UNAM)

Merkez Kampüs UNAM Binası,
Dahili:2513 Faks:2664365

Hilmi Volkan Demir, Prof.

Direktör
Dahili: 1021, 2513
Diğer Tel:
E-posta: volkan@bilkent.edu.tr E-Posta

Engin Durgun, Doç.

Yardımcı Direktör
Dahili: 3577, 3578
Diğer Tel:
E-posta: durgun@unam.bilkent.edu.tr E-Posta

Talip Serkan Kasırga, Dr. Öğr. Üyesi

Yardımcı Direktör
Dahili: 8026
Diğer Tel:
E-posta: kasirga@unam.bilkent.edu.tr E-Posta

Özgür Yıldırım

Yardımcı Direktör
Dahili: 3500
Diğer Tel:
E-posta: ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adams Michelle Marie Profesör Doktor 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Ahn Won Mi UNAM Doktor Öğretim Üyesi 1579 wonmi.ahn@unam.bilkent.edu.tr
Akyüz Özgün Proje Mühendisi (20AG001) 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Arman Karaaslan Esra TakIm Lideri, Mühendis 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Arslan Ergül Ayça UNAM Araştırmacı 3508 aycaergul@bilkent.edu.tr
Aşap Ali Onur Biyolog 3544 aonurasap@unam.bilkent.edu.tr
Atalar Abdullah Profesör Doktor 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Bahrami Amirhoushang UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3556 bahrami@unam.bilkent.edu.tr
Baytekin Bilge Doçent 2153 b-baytekin@fen.bilkent.edu.tr
Berberoğlu Yakupoğlu Duygu Uzman 8970 duygu.berberoglu@unam.bilkent.edu.tr
Biancofiore Luca Doçent 1697 luca@bilkent.edu.tr
Bilgili Birsen Proje Koordinatörü (20AG001) 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Bozkurt Semih Uzman Mühendis 3549 semih@unam.bilkent.edu.tr
Cevher Murat Alper Doktor Öğretim Üyesi 2503 murat.cevher@bilkent.edu.tr
Çetin Barbaros Doçent 2108 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Çizmecioğlu Onur Doktor Öğretim Üyesi 2138 onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr
Dağ Ömer Profesör Doktor 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun Bahar Doktor Öğretim Üyesi 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Demir Abdullah UNAM Araştırmacı 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Demir Hilmi Volkan Direktör, Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Demir Volkan Takım Lideri 8082 vd2@unam.bilkent.edu.tr
Dere Murat Laboratuvar İşletim Koordinatörü 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Doğan Mustafa Bilişim Uzmanı 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Dolaş Hansa Mühendis 3517 hansa.dolas@unam.bilkent.edu.tr
Durgun Engin UNAM Doçenti 3577, 3578 durgun@unam.bilkent.edu.tr
Durmuş Burcu Kimyager 3553 burcu.durmus@unam.bilkent.edu.tr
Eker Funda Satın Alma Uzmanı 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Elbüken Çağlar UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3550 elbuken@unam.bilkent.edu.tr
Erbaş Aykut UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3542 aykut.erbas@unam.bilkent.edu.tr
Erdem Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Erdoğan Zeynep Takım Lideri, Mühendis 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Esenergül Birlik Selin Kurumsal İletişim Koordinatörü 8973 selin@unam.bilkent.edu.tr
Göktuna Serkan İsmail Doktor Öğretim Üyesi 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Güler Mustafa Takım Lideri, Mühendis 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Gülseren Oğuz Profesör Doktor 1937, 1207 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Gürbay Muhammed Emin Takım Lideri & Bina Sorumlusu 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Güre Mehmet Murat Takım Lideri, Mühendis 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Güven Can Takım Lideri 3487 can@unam.bilkent.edu.tr
Hanay Mehmet Selim Doçent 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Ilıkkan Taha Mühendis 3551 taha.ilikkan@unam.bilkent.edu.tr
İlday Fatih Ömer Doçent 8076 ilday@ee.bilkent.edu.tr
İnci Fatih UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8987 finci@unam.bilkent.edu.tr
Jahangirov Seymur UNAM Araştırma Doktor Öğretim Üyesi 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Kafadenk Abdullah Teknik Uzman 3551 kafadenk@unam.bilkent.edu.tr
Kafalıgönül Hacı Hulusi Araştırma Doktor Öğretim Üyesi 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Karadaş Ferdi Doçent 2122 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karaman Ergün Teknisyen 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Karatutlu Ali Mühendis 8046 ali@unam.bilkent.edu.tr
Kardeş Durmuş Teknisyen 3576 durmus.kardes@unam.bilkent.edu.tr
Karpat Yiğit Doçent 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Kasırga Talip Serkan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8026 kasirga@unam.bilkent.edu.tr
Kayacan İlday Serim UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3538 serim@bilkent.edu.tr
Kazancı Türkan Duygu Yönetici Sekreter 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Kendir Esra Post-Doc 8046 esra.kendir@bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı Özlen Doçent 2123 konu@fen.bilkent.edu.tr
Kuzyaka Duygu Mühendis 1123 duygu.kuzyaka@bilkent.edu.tr
Makey Ghaith Post-Doc 8072 g.makey@fen.bilkent.edu.tr
Okur Halil İbrahim Doktor Öğretim Üyesi 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Ordu Mustafa UNAM Araştırmacı 8028 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Ortaç Bülend UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3526 ortac@unam.bilkent.edu.tr
Önen Tüzgel Rabia Mühendis 1123 rabia.onen@bilkent.edu.tr
Özbay Ekmel Profesör Doktor 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özcan Abdulsamet Mühendis 3551 abdulsamet@unam.bilkent.edu.tr
Özçelik Tayfun Profesör Doktor 2139, 1820 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Özdemir Gizem İdari Asistan 8071 gencoglu@bilkent.edu.tr
Özensoy Emrah Profesör Doktor 1027, 2121 ozensoy@fen.bilkent.edu.tr
Özer Mustafa Teknisyen 3551 ozer@unam.bilkent.edu.tr
Park Jong-Won UNAM Araştırmacı 8043 jongwon.park@unam.bilkent.edu.tr
Piri Fikret Teknik Eleman 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Salgın Laura Elizabeth Editör 3195 laura.eickhoff@bilkent.edu.tr
Sarıtaş Çukur Emine Ülkü Doçent 3011 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sarpkaya İbrahim UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Sinanoğlu Umut Uzman 8974 umut.sinanoglu@unam.bilkent.edu.tr
Süzer Şefik Profesör Doktor 1476 suzer@fen.bilkent.edu.tr
Şahin Cüneyt UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3579 cuneyt@unam.bilkent.edu.tr
Şeker Urartu Özgür Şafak UNAM Doktor Öğretim Üyesi 2903573 3573 urartu@bilkent.edu.tr
Şen Seher Uzman Yardımcısı 5257 seher.sen@unam.bilkent.edu.tr
Tatar Erdinç Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tokel Onur Doktor Öğretim Üyesi 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Torun Ayşegül İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Tunalı Zeynep Laboratuvar Uzmanı 3523 zeynep.tunali@unam.bilkent.edu.tr
Tuncel Dönüş Profesör Doktor 2420 dtuncel@fen.bilkent.edu.tr
Türkmen Yunus Emre Doktor Öğretim Üyesi 2451 yeturkmen@bilkent.edu.tr
Uğur Sevcan Berivan Laboratuvar Uzmanı 3540 sevcan.ugur@unam.bilkent.edu.tr
Ülgüt Burak Doçent 2403 ulgut@fen.bilkent.edu.tr
Ünal Emre Proje Mühendisi (20AG001) 1123 unale@bilkent.edu.tr
Ündal Olcay Muhasebe ve Finans Uzmanı 2492 undal@unam.bilkent.edu.tr
Veli Zehra Uzman 3567 zveli@unam.bilkent.edu.tr
Yapar Yıldırım Elif Mühendis 3501 elif@unam.bilkent.edu.tr
Yaşar Seyit Ali Teknisyen 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Yeşilöz Gürkan UNAM Araştırmacı 8985 gurkan@unam.bilkent.edu.tr
Yıldırım Özgür Yardımcı Direktör 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz Hasan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8079 hasan.yilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz Mehmet UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3559 mehmetyilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmazer Semiha Doktor Öğretim Üyesi 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Yuluğ Işık Doçent 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Zeybek Songül Uzman 8971 songul.zeybek@unam.bilkent.edu.tr