Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

ULUSAL NANOTEKNOLOJİ ARAŞTIRMA MERKEZİ (UNAM)

Merkez Kampüs UNAM Binası,
Dahili:2513 Faks:2664365

Hilmi Volkan Demir, Prof.

Direktör
Dahili: 1021, 2513
Diğer Tel:
E-posta: volkan@bilkent.edu.tr E-Posta

Engin Durgun

Yardımcı Direktör
Dahili: 3577, 3578
Diğer Tel:
E-posta: durgun@unam.bilkent.edu.tr E-Posta

Talip Serkan Kasırga

Yardımcı Direktör
Dahili: 8026
Diğer Tel:
E-posta: kasirga@bilkent.edu.tr E-Posta

Özgür Yıldırım

Yardımcı Direktör
Dahili: 3500
Diğer Tel:
E-posta: ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Adams, Michelle Marie Bağlantılı Profesör 3415, 1090, 3093 michelle@bilkent.edu.tr
Ahan, Recep Erdem Post-Doc 3566 recep.ahan@bilkent.edu.tr
Ahn, Won Mi UNAM Doktor Öğretim Üyesi 1579 wonmi.ahn@bilkent.edu.tr
Akkaya, Engin Umut Profesör Doktor 1997 eua@fen.bilkent.edu.tr
Akyüz, Özgün Proje Mühendisi (20AG001) 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Arman Karaaslan, Esra TakIm Lideri, Mühendis 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Arslan Ergül, Ayça UNAM Araştırmacı 3508 aycaergul@bilkent.edu.tr
Aşap, Ali Onur Biyolog 3544 aonurasap@unam.bilkent.edu.tr
Atalar, Abdullah Bağlantılı Profesör 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Aybaş Tümtürk, Deniz Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 1972 deniz.aybas@bilkent.edu.tr
Bahrami, Amirhoushang UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3556 bahrami@bilkent.edu.tr
Baytekin, Bilge Bağlantılı Doçent 2153 b-baytekin@bilkent.edu.tr
Berberoğlu Yakupoğlu, Duygu Koordinatör 8970 duygu.berberoglu@unam.bilkent.edu.tr
Biancofiore, Luca Bağlantılı Doçent 1697 luca@bilkent.edu.tr
Bilgili, Birsen Proje Koordinatörü (20AG001) 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Bonato, Enrica Bağlantılı Öğretim Görevlisi 2042 enrica.bonato@bilkent.edu.tr
Bozkurt, Semih Uzman Mühendis 3549 semih@unam.bilkent.edu.tr
Büyükdağlı, Şahin Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2109 buyukdagli@fen.bilkent.edu.tr
Çetin, Barbaros Bağlantılı Doçent 2108 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Çizmecioğlu, Onur Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2138 onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr
Dağ, Ömer Bağlantılı Profesör 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun, Bahar Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Demir, Abdullah UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Demir, Hilmi Volkan Profesör Doktor 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Demir, Volkan Takım Lideri 8082 vd2@unam.bilkent.edu.tr
Dere, Murat Laboratuvar İşletim Koordinatörü 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Doğan, Mustafa Bilişim Uzmanı 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Dolaş, Hansa Mühendis 3517 hansa.dolas@unam.bilkent.edu.tr
Durgun, Engin UNAM Doçenti 3577, 3578 durgun@unam.bilkent.edu.tr
Durmuş, Burcu Kimyager 3553 burcu.durmus@unam.bilkent.edu.tr
Eker, Funda Satın Alımlar Koordinatörü 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Erbaş, Aykut UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3542 aerbas@bilkent.edu.tr
Erdem, Emine Yegan Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Erdoğan, Zeynep Takım Lideri, Mühendis 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Esenergül Birlik, Selin Kurumsal İletişim Koordinatörü 8973 selin@unam.bilkent.edu.tr
Evrensel, Ahmet Emre Mühendis 3549 emre@unam.bilkent.edu.tr
Galioğlu Özaltuğ, Sezin UNAM Araştırmacı 3538 sezin@unam.bilkent.edu.tr
Göktuna, Serkan İsmail Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Güler, Mustafa Takım Lideri, Mühendis 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Gülseren, Oğuz Bağlantılı Profesör 1937 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Günay, Ahmet Alperen Doktor Öğretim Üyesi 1424 agunay@bilkent.edu.tr
Gürbay, Muhammed Emin Takım Lideri & Bina Sorumlusu 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Güre, Mehmet Murat Takım Lideri, Mühendis 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Güven, Can Takım Lideri 3487 can@unam.bilkent.edu.tr
Hanay, Mehmet Selim Bağlantılı Doçent 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Ilıkkan, Taha Mühendis 3551 taha.ilikkan@unam.bilkent.edu.tr
İnci, Fatih UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8987 finci@unam.bilkent.edu.tr
Jahangirov, Seymur UNAM Araştırma Doktor Öğretim Üyesi 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Karadaş, Ferdi Bağlantılı Doçent 2122 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karaman, Ergün Teknisyen 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Kardeş, Durmuş Teknisyen 3576 durmus.kardes@unam.bilkent.edu.tr
Karpat, Yiğit Bağlantılı Doçent 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Kasırga, Talip Serkan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8026 kasirga@bilkent.edu.tr
Kazancı, Türkan Duygu Yönetici Sekreter 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı, Özlen Bağlantılı Doçent 2123 konu@fen.bilkent.edu.tr
Okur, Halil İbrahim Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Ordu, Mustafa UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8028 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Ortaç, Bülend UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3526 ortac@unam.bilkent.edu.tr
Önen Tüzgel, Rabia Mühendis 1123 rabia.onen@bilkent.edu.tr
Özbay, Ekmel Bağlantılı Profesör 1166, 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Özcan, Abdulsamet Mühendis 3551 abdulsamet@unam.bilkent.edu.tr
Özçelik, Tayfun Bağlantılı Profesör 2139, 1820 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Özensoy, Emrah Bağlantılı Profesör 2121 ozensoy@fen.bilkent.edu.tr
Özer, Mustafa Teknisyen 3551 ozer@unam.bilkent.edu.tr
Park, Jong-Won UNAM Araştırmacı 8043 jongwon.park@unam.bilkent.edu.tr
Piri, Fikret Teknik Eleman 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Salgın, Laura Elizabeth Editör 3195 laura.eickhoff@bilkent.edu.tr
Sarıtaş, Emine Ülkü Bağlantılı Doçent 3011 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sarpkaya, İbrahim UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Sinanoğlu, Umut Muhasebe Koordinatörü 8974 umut.sinanoglu@unam.bilkent.edu.tr
Süzer, Şefik Bağlantılı Profesör 1476 suzer@fen.bilkent.edu.tr
Şahin, Cüneyt UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3579 csahin@bilkent.edu.tr
Şeker, Urartu Özgür Şafak UNAM Doktor Öğretim Üyesi 3573 urartu@bilkent.edu.tr
Şen, Seher Satın Alım ve Muhasebe Uzmanı 5257 seher.sen@unam.bilkent.edu.tr
Tatar, Erdinç Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tokel, Onur Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Torun, Ayşegül İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Tunalı, Zeynep Laboratuvar Uzmanı 3523 zeynep.tunali@unam.bilkent.edu.tr
Türkmen, Yunus Emre Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2451 yeturkmen@bilkent.edu.tr
Uğur, Sevcan Berivan Laboratuvar Uzmanı 3540 sevcan.ugur@unam.bilkent.edu.tr
Ülgüt, Burak Bağlantılı Doçent 2403 ulgut@fen.bilkent.edu.tr
Ünal, Emre Proje Mühendisi (20AG001) 1123 unale@bilkent.edu.tr
Ündal, Olcay Muhasebe ve Finans Uzmanı 2492 undal@unam.bilkent.edu.tr
Veli, Zehra Uzman 3567 zveli@unam.bilkent.edu.tr
Yaşar, Seyit Ali Teknisyen 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Yeşilöz, Gürkan UNAM Araştırmacı 8985 gurkan@unam.bilkent.edu.tr
Yıldırım, Özgür Yardımcı Direktör 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz, Hasan UNAM Doktor Öğretim Üyesi 8079 hasan.yilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmaz, Mehmet UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi 3559 mehmetyilmaz@unam.bilkent.edu.tr
Yılmazer, Semiha Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Yuluğ, Işık Bağlantılı Doçent 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Zeybek, Songül Finans ve Raporlama Koordinatörü 8971 songul.zeybek@unam.bilkent.edu.tr