Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

YURTLAR MÜDÜRLÜĞÜ (YM)

Merkez Kampüs 64 Binası,
Dahili: 4003, 4005 Tel:2664475 Faks:2664069
Dahili: 4001, 4003
Diğer Tel:
E-posta: tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr E-Posta
Soyad, Ad Ünvan Dahili Diğer Tel E-Posta
Abay, Mine Yurt Görevlisi 5271, 5318 mineabay@bilkent.edu.tr
Akan, Zeynep Yurt Görevlisi 4110,4010 zeynep.akan@bilkent.edu.tr
Akbulak, Esra Yurt Görevlisi 4110, 4010 esra.akbulak@bilkent.edu.tr
Akçakaya, Dilek Yurt Sorumlusu 4145, 4009 dilek.akcakaya@bilkent.edu.tr
Akdemir, Güniz Özge Yurt Görevlisi 5271, 5317 guniz.akdemir@bilkent.edu.tr
Akgündüz, Aynur Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Albay, Nilay Yurt Görevlisi 4019, 4082 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Alptekin, Ümit Orçun Yurt Sorumlusu 4007, 4003 orcun.alptekin@bilkent.edu.tr
Altun, Mehmet Murat Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 5525, 5527 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Aşuluk, Kezban Yurt Görevlisi 4149, 4148 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Aydın, Murat Yurt Görevlisi 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Aydos, Salim Yurt İdari Sorumlusu 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Aytekin, Selda Yurt Sorumlusu 5272, 5318 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Başer, Buse Yurt Görevlisi 4010,4110 buse.baser@bilkent.edu.tr
Bıyık, Demet Deniz Yurt Sorumlusu 5525, 5527 deniz.biyik@bilkent.edu.tr
Bükülmezkol, Devrim Yurt Görevlisi 4019,4082 dbukulmezkol@bilkent.edu.tr
Çetin, Buse Yurt Görevlisi 4019,4082 buse.cetin@bilkent.edu.tr
Çitli Bayraktar, Asuman Yurt Görevlisi 5525, 5527 asuman.citli@bilkent.edu.tr
Çöklü, Cemal Yurt Görevlisi 5525,5527 cemal.coklu@bilkent.edu.tr
Demir, İlkay Yurt Görevlisi 4145, 4009 ilkay.demir@bilkent.edu.tr
Demirci, Aliimran Yurt Görevlisi 4168, 4160 aliimran.demirci@bilkent.edu.tr
Doğan, Eren Can Yurt Görevlisi 4168, 4160 eren.dogan@bilkent.edu.tr
Ekici, Ayşenur Yurt Görevlisi 4122, 4121 aysenur.ekici@bilkent.edu.tr
Erol, Ahmet Yurt Müdürü 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Ertürk, Merve Yurt Görevlisi 5272,5318 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Gök, Zeynep Yurt Görevlisi 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Gülbudak, Neriman Buket Yurt Görevlisi 5138 buket.gulbudak@bilkent.edu.tr
Güldoğan, Eray Berk Yurt Görevlisi 5525,5527 eray.guldogan@bilkent.edu.tr
Güneş, Turgay Yurt İdari Sorumlusu 4075, 4195 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Gürbüz Öztürk, Yasemin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4082, 4019 ygurbuz@bilkent.edu.tr
Hamamcı, Ahmet Tevfik Müdür 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Hıdır, Gamze Yurt Görevlisi 4019, 4035 gamze.hidir@bilkent.edu.tr
İçke, Faruk Yurt Müdürü 5136, 5110 ficke@bilkent.edu.tr
İlter, Yaprak Yurt Görevlisi 4019, 4035 yaprak.ilter@bilkent.edu.tr
Kahraman, Orhan Yurt Görevlisi 3552 orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Karataş, Serkan Yurt Görevlisi 3552 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Kavuştuk, Merve Yurt Görevlisi 4018, 4003 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Kaya, Ahmet Yurt Görevlisi 5525, 5527 ahmet.kaya@bilkent.edu.tr
Kılıç, Melik Can Yurt Görevlisi 4075, 4195 can.kilic@bilkent.edu.tr
Kılınçarslan, Yılmaz Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 4121, 4122 kyilmaz@bilkent.edu.tr
Kış, Gizem Yurt Görevlisi 5225, 5527 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Koç, Eren Yurt Görevlisi 4149, 4148 eren.koc@bilkent.edu.tr
Koçak, Özge Yurt Görevlisi 4122, 4121 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Köylü, Hafize Yurt Görevlisi 4019,4082 hafize.koylu@bilkent.edu.tr
Kurtçu, Nilay Yurt Görevlisi 3236, 3232 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Küçük, Tacettin Müdür Yardımcısı 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Lülecioğlu, Emine Yurt Görevlisi 4145, 4009 emine.lulecioglu@bilkent.edu.tr
Malçok, Tanju Yurt Müdürü 4147, 4148, 4120 tmalcok@bilkent.edu.tr
Oral, Hasan Yurt Görevlisi 5137,5136 oralh@bilkent.edu.tr
Öncü, Melek Yurt Sorumlusu 4010,4110 melek.oncu@bilkent.edu.tr
Özdemir, Dilek Şule Yurt Sorumlusu 4149, 4148 dilek.ozdemir@bilkent.edu.tr
Özkan, Güler Yurt Görevlisi 4011, 4035 guler@bilkent.edu.tr
Öztürk, Duygu Yurt Görevlisi 5138,5283 duygu.ozturk@bilkent.edu.tr
Pehlivanlı, Cem Yurt Görevlisi 4075,4195 cem.pehlivanli@bilkent.edu.tr
Sağlam, Gizem Tuğçe Yurt Görevlisi 4149, 4148 gizem.saglam@bilkent.edu.tr
Sancak, Halil Şef 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Sartaş, Emre Yurt Görevlisi 5137,5136 emre.sartas@bilkent.edu.tr
Sayın, Efe Yurt Görevlisi 4075, 4195 efe.sayin@bilkent.edu.tr
Tekyıldız, Pembe Yurt İdari Sorumlusu 5271, 5317 pembe@bilkent.edu.tr
Telci, Cüneyt Yurt Sorumlusu 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
Yağcı, Ayşe Yurt Görevlisi 3552 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Yarar, Kübra Yurt Görevlisi 3236, 3232 kubra.yarar@bilkent.edu.tr
Yaş, Şirin Yurt Sorumlusu 4015, 4003 sirint@bilkent.edu.tr
Yaş, Teoman Cihan Yurt Sorumlusu 4168, 4160 teoman@bilkent.edu.tr
Yazar Eylen, Fikriye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Ayşegül Yurt Görevlisi 3235, 3236 aysegul.yildirim@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Merve Yurt Görevlisi 4145, 4009 merveyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Özgür Yurt İdari Sorumlusu 4016, 4003 ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Savaş Yurt Görevlisi 5137, 5136 savas.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yücel, Fatih Yurt Görevlisi 4121, 4122 fatihyucel@bilkent.edu.tr