Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

A (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Abdi Mert Yıldırım Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 abdi.yildirim@bilkent.edu.tr
Abdulkadir Gürel Kütüphaneci KM 1536 abdulkadir.gurel@bilkent.edu.tr
Abdullah Arkaz Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 abdullah.arkaz@bilkent.edu.tr
Abdullah Atalar Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı MHB 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Abdullah Ayaz Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2203 ayaz@bilkent.edu.tr
Abdullah Demir UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi UNAM 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Abdullah Safa Aldemir Mühendis NANOTAM 3949 safa.aldemir@bilkent.edu.tr
Abdulsamet Özcan Mühendis UNAM 3551 abdulsamet@unam.bilkent.edu.tr
Abdürrahim Özer Öğretim Görevlisi HIST 2223 ozera@bilkent.edu.tr
Adelya Ateşoğlu BSO Üyesi MUS 2284 adelya@bilkent.edu.tr
Adem Bayrak Hizmetli LİM 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Adem Erbudak Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4098 adem@bilkent.edu.tr
Adem Gergöy Öğretim Görevlisi TURK 1810 ademg@bilkent.edu.tr
Adem Topsaç Güvenlik Görevlisi SSGM 2656 topsac@bilkent.edu.tr
Adnan Başer Müdür ALM 1226 abaser@bilkent.edu.tr
Adriana Monica Solomon Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2724 adriana.solomon@bilkent.edu.tr
Ahmet Deveci Sistem İşletmeni BCC 8015 dahmet@bilkent.edu.tr
Ahmet Ekici Dekan Yardımcısı İF 2048, 2628 ekici@bilkent.edu.tr
Ahmet Erol Yurt Müdürü YM 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Ahmet Gül Teknisyen NANOTAM 3973 ahmet.gul@bilkent.edu.tr
Ahmet Güloğlu Doçent MATH 2747 guloglua@fen.bilkent.edu.tr
Ahmet Kaya Yurt Görevlisi YM 5525, 5527 ahmet.kaya@bilkent.edu.tr
Ahmet Köseoğlu Bilgisayar Ağı Altyapı Yöneticisi BCC 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Ahmet Özban Müdür SSGM 1453, 2425 2664492 ahmet.ozban@bilkent.edu.tr
Ahmet Şensoy Doçent MAN 2048 ahmet.sensoy@bilkent.edu.tr
Ahmet Alperen Günay Doktor Öğretim Üyesi ME 1424 agunay@bilkent.edu.tr
Ahmet Emre Evrensel Mühendis UNAM 3549 emre@unam.bilkent.edu.tr
Ahmet Hakan Göktaş Unix/Linux Sistem Yöneticisi BCC 8091 goktas@bilkent.edu.tr
Ahmet Tevfik Hamamcı Müdür YM 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Ahmet Züfer Eriş Kıdemli Öğretim Görevlisi PHYS 1388 ahmet.eris@bilkent.edu.tr
Ahsen Küçükdurmaz Müdür BESM 1993, 3190 ahsen@bilkent.edu.tr
Ahu Egemen Uludağ Müdür MHIO 1384 ahu.egemen@bilkent.edu.tr
Aida Just Profesör Doktor POLS 2028 aidap@bilkent.edu.tr
Akın Çalışkan Teknisyen THEA 8483 akin.caliskan@bilkent.edu.tr
Akif Akyüz Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Albena Sezer Krumova BSO Üyesi MUS 2284 petrova@bilkent.edu.tr
Aleksey Medvedev BSO Üyesi MUS 2284 alexei@bilkent.edu.tr
Alen İbriç Programcı BCC 8099 alen@bilkent.edu.tr
Alena Iriskulova Öğretim Görevlisi PREP 5198 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Alev Çınar Misafir Profesör POLS 1266 alevc@bilkent.edu.tr
Alexandra Heeg Polzin Öğretim Görevlisi PREP 5442 alexandra.polzin@bilkent.edu.tr
Alexandre Degtiarev Profesör Doktor MATH 2135 degt@fen.bilkent.edu.tr
Alexandre Goncharov Doçent MATH 1923 goncha@fen.bilkent.edu.tr
Ali Akbal Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Ali Bulguroğlu Memur DM 1236 bulgurog@bilkent.edu.tr
Ali Çankaya Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 acankaya@bilkent.edu.tr
Ali İlhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1188, 5588 aliilhan@bilkent.edu.tr
Ali Javili Doçent ME 2897 ajavili@bilkent.edu.tr
Ali Kip Bina Sorumlusu UBF 5024 ali.kip@bilkent.edu.tr
Ali Metin Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 ali.metin@bilkent.edu.tr
Ali Şana Hizmetli LİM 1551, 1400 ali.sana191919@gmail.com
Ali Ünal Öğretim Görevlisi THM 5022,5029,5229 ali.unal@bilkent.edu.tr
Ali Can Kılıç Hizmetli BESM 3437 ali.kilic@bilkent.edu.tr
Ali Hakan Kara Uygulama Profesörü ECON 1659 hkara@bilkent.edu.tr
Ali Onur Aşap Biyolog UNAM 3544 aonurasap@unam.bilkent.edu.tr
Ali Rıza Öner Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 ali.oner@bilkent.edu.tr
Ali Rıza Seyfi Güvenlik Görevlisi SSGM 1576 ali.seyfi@bilkent.edu.tr
Ali Sinan Sertöz Profesör Doktor MATH 1490 sertoz@bilkent.edu.tr
Alican Demir Fransızca Hazırlık Sınıfları Koordinatörü TRIN 2765 alicand@bilkent.edu.tr
Alican Sözsahibi Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 alican.sozsahibi@bilkent.edu.tr
Aliimran Demirci Yurt Görevlisi YM 4168, 4160 aliimran.demirci@bilkent.edu.tr
Alipaşa Ayas Dekan EF 2924, 2950, 1134 apayas@bilkent.edu.tr
Alireza Fatollahi Doktor Öğretim Üyesi PHIL 6943 alirezafatollahi@bilkent.edu.tr
Alper Korkmaz Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Alper Küçük Kıdemli Öğretim Görevlisi IAED 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Alper Parlakay Sistem İşletmeni BCC 1341 alper@bilkent.edu.tr
Alper Şen Profesör Doktor IE 1539 alpersen@bilkent.edu.tr
Altan Pazarbaşı Doktor Öğretim Üyesi MAN 2415 altan.pazarbasi@bilkent.edu.tr
Amir Ghobadi Araştırmacı NANOTAM 1020 amir@ee.bilkent.edu.tr
Amirhoushang Bahrami UNAM Doktor Öğretim Üyesi MSN 3556 bahrami@bilkent.edu.tr
Andrea Selleri Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3451 andrea.selleri@bilkent.edu.tr
Andreas Treske Bölüm Başkanı COMD 1749 treske@bilkent.edu.tr
Andrew Daniel Bonar Öğretim Görevlisi FAE 2043 bonar@bilkent.edu.tr
Andrew Jonathan Ploeg Doktor Öğretim Üyesi CCI 1036 aploeg@bilkent.edu.tr
Angelina Marie Del Balzo Doktor Öğretim Üyesi CCI 3105 angelina@bilkent.edu.tr
Anıl Değirmenci Memur MİM 8058 anil.degirmenci@bilkent.edu.tr
Anıl Koyuncu Misafir Doktor Öğretim Üyesi CS 3443 anil.koyuncu@cs.bilkent.edu.tr
Anıl Uludağ İdari Asistan ARCH 3463 anil.uludag@bilkent.edu.tr
Anita Nicole Alexander Doktor Öğretim Üyesi ES 2922 anita.alexander@bilkent.edu.tr
Anna Chebukova Öğretim Görevlisi MUS 2284 anna.chebukova@bilkent.edu.tr
Annelie Yvonne Johnson Öğretim Görevlisi PREP 5155 annelie.johnson@bilkent.edu.tr
Ann-Marie Thornton Öğretim Görevlisi HIST 2327 thornton@bilkent.edu.tr
Anthony James Scott Öğretim Görevlisi PREP 5244 scott@bilkent.edu.tr
Arda Gitmez Doktor Öğretim Üyesi ECON 1467 arda.gitmez@bilkent.edu.tr
Arda Kaya Memur MİM 8064 arda.kaya@bilkent.edu.tr
Arezoo Babaei Ajabshir Öğretmen MHL 1986 arezoo.babaei@bilkent.edu.tr
Arif Özsoy Kullanıcı Destek Elemanı BCC 8015 aozsoy@bilkent.edu.tr
Arif Barış Özbilen Doktor Öğretim Üyesi HF 2738 bozbilen@bilkent.edu.tr
Arlene Patricia Lahey Öğretim Görevlisi PREP 1713 arlene.lahey@bilkent.edu.tr
Armağan Ateşkan Koordinatör BTLSC 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Artur Rahmatulla BSO Üyesi MUS 2284 artour@bilkent.edu.tr
Arzu Kınçal Öğretim Görevlisi MUS 2295 arzu.kincal@bilkent.edu.tr
Arzu Özkan Memur MİM 8791 arzu.ozkan@bilkent.edu.tr
Arzu Sibel İkinci Öğretim Görevlisi THM 1882 aikinci@bilkent.edu.tr
Asena Kaya Karaca Öğretim Görevlisi TRIN 3165 asena.kaya@bilkent.edu.tr
Ashley Villante Cox Öğretim Görevlisi PREP 5342 ashley.cox@bilkent.edu.tr
Aslı Dilek Sorumlu ÖİM 1859 asli.dilek@bilkent.edu.tr
Aslı Güley Ak İdari Asistan YİTDB 1220, 1221 guley@bilkent.edu.tr
Aslı Karaaslan Öğretmen MHIO 2295 asli.karaaslan@bilkent.edu.tr
Aslı Menevşe Doktor Öğretim Üyesi CCI 3239 asli.menevse@bilkent.edu.tr
Aslı Elif Gürbüz Usluel Doktor Öğretim Üyesi HF 2872 aslielif@bilkent.edu.tr
Aslıhan Günhan Çalışkan Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2590 aslihan.gunhan@bilkent.edu.tr
Asuman Çitli Bayraktar Yurt Görevlisi YM 5525, 5527 asuman.citli@bilkent.edu.tr
Aşkın Kırlangıç Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Atilla Onuklu Doktor Öğretim Üyesi MAN 2022 aonuklu@bilkent.edu.tr
Attila Viragh Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2605 aviragh@bilkent.edu.tr
Aurelia Cojocaru Doktor Öğretim Üyesi CCI 1460 aurelia.cojocaru@bilkent.edu.tr
Aurelian Gheondea Profesör Doktor MATH 2102 aurelian@fen.bilkent.edu.tr
Ausaf Ahmed Farooqui Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1153 ausaf.farooqui@bilkent.edu.tr
Ayça Alabay Yılmaz Öğretmen MHL 2053, 2281 aycalabay@gmail.com
Ayça Arslan Ergül UNAM Araştırmacı UNAM 3508 aycaergul@bilkent.edu.tr
Ayça Güresin Diyetisyen KİM 2058 ayca.guresin@bilkent.edu.tr
Ayça Kes Proje Yönetim Uzmanı TTO 8087 ayca.kes@bilkent.edu.tr
Ayça Üner Öğretim Başkanı PREP 1801 alpman@bilkent.edu.tr
Ayça Nur Sezen Kütüphaneci KM 3242 ayca.sezen@bilkent.edu.tr
Aydan Eren İdari Asistan EE 1269 agencel@ee.bilkent.edu.tr
Aydın Mecid Uygulama Doktor Öğretim Üyesi MUS 2284, 2287 mecid@bilkent.edu.tr
Aydın Gökmen Güner Spor Tesisleri İdari Sorumlusu BESM 3187 aydin.guner@bilkent.edu.tr
Ayfer Demircan Müdür LİM 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Aygül Laçin Artıkoğlu Araştırma Görevlisi IR 2175 lacin.artikoglu@bilkent.edu.tr
Ayhan Altıntaş Profesör Doktor EE 1489 altintas@ee.bilkent.edu.tr
Ayışığı Başak Sevdik Çallı Öğretim Görevlisi CS 2052 ayisigi.sevdik@bilkent.edu.tr
Aykut Erbaş UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3542 aerbas@bilkent.edu.tr
Aykut Koç Doktor Öğretim Üyesi EE 1477, 8773 aykut.koc@bilkent.edu.tr
Ayla Gülyüz Yönetici Sekreter SM-M 6912, 1666 gumusay@bilkent.edu.tr
Aylin Yertutanol Mühendis NANOTAM 3969 karagoz@bilkent.edu.tr
Aylin Yılmaz Öğretim Görevlisi MUS 2273 aylin.yilmaz@bilkent.edu.tr
Aymin Yeşne Savaş Can Uzman PROVOST 2689 2664338 aymin@bilkent.edu.tr
Aynur Akgündüz Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Aynur Çiftçi İdari Asistan LAUD 1828 aynur.ciftci@bilkent.edu.tr
Aynur Dayanık Uzman Öğretim Görevlisi CS 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Aynur Şahin Memur SSGM 2285 aynur.erdogan@bilkent.edu.tr
Aysu Berk Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2735 aysu.berk@bilkent.edu.tr
Aysu Yavaş İdari Asistan KİM 1305 aysu_yavas@bilkent.edu.tr
Aysun Abacı Pense İdari Asistan GSTMF 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Ayşe Çelikkol Bölüm Başkanı ELIT 2037 celikkol@bilkent.edu.tr
Ayşe Henry Öğretim Görevlisi ARCH 2593 ayse.henry@bilkent.edu.tr
Ayşe Kantav Uzman İLET 5210 kantav@bilkent.edu.tr
Ayşe Keens Dekan Yardımcısı UBF 5043 collins@bilkent.edu.tr
Ayşe Leblebici Öğretmen AO 2570 ayse.leblebici@bilkent.edu.tr
Ayşe Özmen Özdemir Öğretim Görevlisi PREP 1713 ayseoz@bilkent.edu.tr
Ayşe Tuğcu Koordinatör KAM 2694 ayset@bilkent.edu.tr
Ayşe Yağcı Yurt Görevlisi YM 3552 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Ayşe Başak Tanyeri Günsür Doçent MAN 1871 basak@bilkent.edu.tr
Ayşe Beyza Yücesan Memur SSGM 1304 ayse.yucesan@bilkent.edu.tr
Ayşe Burcu Çeyrekli İdari Asistan MBG 2393 ayse.burcu@bilkent.edu.tr
Ayşe Dicle Ergin Dekan Yardımcısı HF 3268, 3380 dicle.ergin@bilkent.edu.tr
Ayşe Funda Gökçe Öğretim Görevlisi PREP 1713 fgokce@bilkent.edu.tr
Ayşe Selin Kocaman Doçent IE 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Ayşe Sibel Bozkurt İdari Asistan PREP 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Ayşegül Dündar Boral Doktor Öğretim Üyesi CS 1258 adundar@cs.bilkent.edu.tr
Ayşegül Torun İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü UNAM 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Ayşegül Utku Öğretim Görevlisi PREP 5244 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Ayşegül Yıldırım Yurt Görevlisi YM 3235, 3236 aysegul.yildirim@bilkent.edu.tr
Ayşen Yücel Özel Kalem Müdürü REK 1200,1201 2664120,2664121 ay1@bilkent.edu.tr
Ayşenur Dal Tokdemir Doktor Öğretim Üyesi COMD 3345 aysenur.dal@bilkent.edu.tr
Ayşenur Ekici Yurt Görevlisi YM 4122, 4121 aysenur.ekici@bilkent.edu.tr
Ayşin Kayar Memur SM-M 5114,5057 aysin@bilkent.edu.tr
Ayten Elmadağ Hizmetli PREP 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Ayten Ökmen Amir DUHM 1128 okmen@bilkent.edu.tr
Azer Kerimov Profesör Doktor MATH 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
Azra Uslu Öğretim Görevlisi PREP 5442 azrauslu@bilkent.edu.tr
A. Bülent Özgüler Profesör Doktor EE 1259 ozguler@ee.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z