Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

B (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Bade Özaydan İdari Asistan PDGM 1785,1786 badeozaydan@bilkent.edu.tr
Bahar Değirmenci Uzun Doktor Öğretim Üyesi MBG 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Bahar Kutay BSO Üyesi MUS 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Bahar Yetiş Bölüm Başkanı IE 1210, 3156 bkara@bilkent.edu.tr
Bahtınur Gündoğdu Öğretim Görevlisi TRIN 1861 nur.gundogdu@bilkent.edu.tr
Baki Yaşar Telefon Teknisyeni YİTDB 2333 ybaki@bilkent.edu.tr
Banu Helvacıoğlu Kıdemli Öğretim Görevlisi POLS 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
Banu Sultanoğlu Uzman Öğretim Görevlisi MAN 3290 sbanu@bilkent.edu.tr
Banu Taykara Uzman KAM 2624 banut@bilkent.edu.tr
Barbaros Çetin Dekan Yardımcısı MF 2108 barbaros.cetin@bilkent.edu.tr
Barbora Weissova Doktor Öğretim Üyesi HART 2042 barbora.weissova@bilkent.edu.tr
Barış Dalkıran Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 baris.dalkiran@bilkent.edu.tr
Barno Haknazarova Öğretim Görevlisi MUS 2273 barno@bilkent.edu.tr
Başak Akdaş Sorumlu PREP 5168 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Başak Baydaş Fakülte Sekreteri MF 1227 2664133 basakbaydas@bilkent.edu.tr
Başak Güdüllüoğlu Mühendis NANOTAM 3988 basak.g@bilkent.edu.tr
Başak İnce Doktor Öğretim Üyesi POLS 1122 basakince@bilkent.edu.tr
Başak Selamet Diyetisyen KİM 1656 basak.selamet@bilkent.edu.tr
Baybars Kocamehmetoğlu Hizmetli BESM 3437 bkocamehmetoglu@bilkent.edu.tr
Bayram Bütün Araştırmacı NANOTAM 8711 bbtn@bilkent.edu.tr
Beata Zalewska Sladczyk Rezidant Sanatçı FA 1743 beata@bilkent.edu.tr
Bedia Ece Türk İdari Asistan ÖEM 1550 eceturk@bilkent.edu.tr
Bedia Senem Şen İdari Asistan HF 3300, 3301 senem.sen@bilkent.edu.tr
Bediha Altın Bina Sorumlusu İİSBF 2059 bediha@bilkent.edu.tr
Bedriye Alkan Memur KİM 1624 bedriye.alkan@bilkent.edu.tr
Begüm Çınar İdari Asistan CS 1218 begum.cinar@bilkent.edu.tr
Behcet Şensoy Müdür MEM 1914,1230,1231, 1876 behcet@bilkent.edu.tr
Belemir Kaymak Memur SSGM 1567 belemir.tamtabak@bilkent.edu.tr
Beliz Kemik Psikolog PDGM 1785 beliz.kemik@bilkent.edu.tr
Belma Ece Özbek Sorumlu ÖİM 3043 ece.ozbek@bilkent.edu.tr
Bengü Cilalı Öğretim Görevlisi PREP 5188 bengucilali@bilkent.edu.tr
Bengü Yurtseven Öğretim Görevlisi FAE 1108 bengu@bilkent.edu.tr
Beril Barutlu Dündarlı Sorumlu ÖİM 3124 beril.barutlu@bilkent.edu.tr
Berk Cebeci Kütüphaneci KM 2939, 1298 berkcebeci@bilkent.edu.tr
Berk Önder Uzman CTIS 5304 berk.onder@bilkent.edu.tr
Berkan Şimşek Memur LİM 1400 berkan.simsek@bilkent.edu.tr
Berkay Baştuğ Memur SSGM 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Berke Torunoğlu Doktor Öğretim Üyesi HIST 2863 berke.torunoglu@bilkent.edu.tr
Berna Kaya Uzman Yardımcısı İK 3928 berna.kaya@bilkent.edu.tr
Berna Öncül Koordinatör UM 2944 berna.oncul@bilkent.edu.tr
Berrak Başaran Yılmaz İdari Asistan FRL 1803 berrak.basaran@bilkent.edu.tr
Berrak Burçak Della Fave Doktor Öğretim Üyesi POLS 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Berrin Akakça Meral İdari Asistan PREP 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Berrin Keyik Çelik Akademik Öğrenci Koordinatörü MF 3385 celikb@bilkent.edu.tr
Beste Doğanay Kütüphaneci KM 2167, 1298 beste.doganay@bilkent.edu.tr
Beste Feride Erhan İdari Asistan KAM 2668 ilkin@bilkent.edu.tr
Betül Altun Kütüphaneci KM 1621, 1298 betul.altun@bilkent.edu.tr
Betül Esmer Koordinatör İİSBF 2320 betul.esmer@bilkent.edu.tr
Bilal İnci Öğretim Görevlisi PREP 5155 bilal.inci@bilkent.edu.tr
Bilal Tanatar Profesör Doktor PHYS 1591 tanatar@fen.bilkent.edu.tr
Bilge Baytekin Doçent CHEM 2153, 2663 b-baytekin@bilkent.edu.tr
Bilge Çöllüoğlu Yakar Öğretim Görevlisi PREP 5198 bilgec@bilkent.edu.tr
Bilge Işıl Yazıcı Öğretim Görevlisi PREP 5244 erem@bilkent.edu.tr
Bilgin Tiryakioğlu Rezidant Profesör HF 2869 bilgint@bilkent.edu.tr
Bilin Neyaptı Doçent ECON 2030 neyapti@bilkent.edu.tr
Billur Barshan Profesör Doktor EE 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Birgül Bulut Yönetici Sekreter PROVOST 1213, 1214 2664338 bbulut@bilkent.edu.tr
Birsen Bilgili Proje Koordinatörü (20AG001) UNAM 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Birsu Semra Çeltek Öğretim Görevlisi GRA 1448 birsu@bilkent.edu.tr
Boran Aksoy Öğretim Görevlisi COMD 1050 boran.aksoy@bilkent.edu.tr
Buffy Ann Turner Öğretim Görevlisi CCI 3469 buffy@bilkent.edu.tr
Buket Bıyıklı İdari Asistan İF 1928 buket.biyikli@bilkent.edu.tr
Buket Hatam Öğrenci Danışmanı UDO 3073 buketg@bilkent.edu.tr
Buket Meryumoğlu Öğretim Görevlisi PREP 5197 buket.meryumoglu@bilkent.edu.tr
Burak Koç Tekniker NANOTAM 3937 burak.koc@bilkent.edu.tr
Burak Noyan BSO Üyesi MUS 2284 bnoyan@bilkent.edu.tr
Burak Satılmış Teknisyen NANOTAM 3931 burak.satilmis@bilkent.edu.tr
Burak Tokcan Uzman İLET 1630 tokcan@bilkent.edu.tr
Burak Ülgüt Doçent CHEM 2403 ulgut@fen.bilkent.edu.tr
Burcu Baykan Doktor Öğretim Üyesi COMD 1878 burcu.baykan@bilkent.edu.tr
Burcu Bingöl Fakülte Sekreteri HF 3302 burcu_b@bilkent.edu.tr
Burcu Durmuş Kimyager UNAM 3553 burcu.durmus@unam.bilkent.edu.tr
Burcu Egel Öğretim Görevlisi IAED 1733 aydinalp@bilkent.edu.tr
Burcu Erbil Kütüphaneci KM 1298 burcu.erbil@bilkent.edu.tr
Burcu Liman Öğretim Görevlisi CTIS 5074 ozdogru@bilkent.edu.tr
Burcu Öztürk Memur MİM 8061 burcu.ozturk@bilkent.edu.tr
Burcu Söylemez Uzman Yardımcısı ÖEM 2483 burcu.soylemez@bilkent.edu.tr
Burcu Şenyapılı Özcan Bölüm Başkanı ARCH 3463 burcu@bilkent.edu.tr
Burcu Taşkıran Öğretim Görevlisi TURK 1726 burcuka@bilkent.edu.tr
Burcu Türkoğlu Payne Araştırma Görevlisi POLS 2216 burcu.turkoglu@bilkent.edu.tr
Burcu Yücel İdari Asistan EF 1134 burcu.yucel@bilkent.edu.tr
Burcu Ayşen Ürgen Yardımcı Direktör BAM 1807, 3091 burcu.urgen@bilkent.edu.tr
Burçak Altay Uygulama Doktor Öğretim Üyesi IAED 2651 burcak@bilkent.edu.tr
Burçak Özonuk Müdür AO 1848,4229 2665124 bozonuk@bilkent.edu.tr
Burçin Kısacıkoğlu Bölüm Başkanı Yardımcısı ECON 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Burçin Özender Sorumlu ÖİM 3212 burcin.ozender@bilkent.edu.tr
Buse Başer Yurt Görevlisi YM 4010,4110 buse.baser@bilkent.edu.tr
Buse Budak Mühendis NANOTAM 3974 buse.budak@bilkent.edu.tr
Buse Çetin Yurt Görevlisi YM 4019,4082 buse.cetin@bilkent.edu.tr
Bülend Ortaç UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3526 bortac@bilkent.edu.tr
Bülent Batuman Bölüm Başkanı LAUD 1828, 1839 batuman@bilkent.edu.tr
Bülent Özer Fikri Haklar Uzmanı TTO 8097 bulent.ozer@bilkent.edu.tr
Bülent Soydemir Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Bülent Ünal Doçent MATH 1719 bulent@fen.bilkent.edu.tr
Bülent Cüneyt Karaçoban Şef SSGM 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Bülent Mehmet Çaplı Rezidant Profesör COMD 2577 bcapli@bilkent.edu.tr
Büşra Ay Öğretim Görevlisi PREP 5197 busra.ay@bilkent.edu.tr
Büşra Kurt Uçar Öğretim Görevlisi TRIN 1138 busra.ucar@bilkent.edu.tr
Büşra Solsun Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 busra.solsun@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z