Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

C (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Cahide Ekiz Öğretim Görevlisi TRIN 2741 cahide.ekiz@bilkent.edu.tr
Cameron Justin Lee T Beale Öğretim Görevlisi PREP 5198 cameron.beale@bilkent.edu.tr
Can Alkan Doçent CS 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Can Güven Takım Lideri UNAM 3487 can@unam.bilkent.edu.tr
Can Henry Bağlantılı Profesör HART 2759
Can İzzet Birand Öğretim Görevlisi GRA 1740 canbirand@bilkent.edu.tr
Canan Arkcı Güvenlik Görevlisi SSGM 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Canan Suyolcu Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 cananka@bilkent.edu.tr
Canan Yelen Soysal Tekniker CHEM 1273 canan.soysal@bilkent.edu.tr
Canberk Üçel Doktor Öğretim Üyesi MAN 3120 canberk.ucel@bilkent.edu.tr
Cansu Demir Kara İdari Asistan FA 1431, 2961 cansu.demir@bilkent.edu.tr
Carey Jane Bohnenkamp Öğretim Görevlisi PREP 5188 carey.bohnenkamp@bilkent.edu.tr
Cavid Cafer BSO Üyesi MUS 2284 cavid@bilkent.edu.tr
Cavit Pakel Doktor Öğretim Üyesi ECON 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Celile Itır Göğüş Doktor Öğretim Üyesi MAN 1809 itirgogus@bilkent.edu.tr
Cem Alibeyoğlu Mühendis NANOTAM 8766 cem.a@bilkent.edu.tr
Cem Barışıcı Uzman NANOTAM 1033 cem.barisici@bilkent.edu.tr
Cem Güngör BSO Üyesi MUS 2284 cemg@bilkent.edu.tr
Cem Pehlivanlı Yurt Görevlisi YM 4075,4195 cem.pehlivanli@bilkent.edu.tr
Cem Tekin Doçent EE 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Cem Çağatay Akgün Kütüphaneci KM 2976 cem.akgun@bilkent.edu.tr
Cemal Çöklü Yurt Görevlisi YM 5525,5527 cemal.coklu@bilkent.edu.tr
Cemal Yalabık Profesör Doktor PHYS 1316 yalabik@fen.bilkent.edu.tr
Cemre Ece Kırcalı Öğretim Görevlisi PREP 5198 cemre.kircali@bilkent.edu.tr
Cengiz Kantar Güvenlik Görevlisi SSGM 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Cengiz Körpe Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Cenk Atmaca İç Mimar YİTDB 1370 catmaca@bilkent.edu.tr
Ceren Aydoğmuş Uzman Öğretim Görevlisi MAN 2856 2664609 caydogmus@bilkent.edu.tr
Ceren Gürdere Psikolog PDGM 1785 cerengurdere@bilkent.edu.tr
Ceren Özbek İdari Asistan İF 1611 ceren.ozbek@bilkent.edu.tr
Ceren Uygun Memur KİM 2358 ceren.kaplan@bilkent.edu.tr
Ceren Sibel Sayın Öğretim Görevlisi PHYS 2673 csibelsayin@bilkent.edu.tr
Cevdet Aykanat Profesör Doktor CS 1039 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Ceyhun Bulutay Bölüm Başkanı PHYS 1207, 2511 bulutay@fen.bilkent.edu.tr
Ceylan Köşker Bevington Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2010 ck.bevington@bilkent.edu.tr
Charles Gates Bağlantılı Kıdemli Öğretim Görevlisi HART 1934 gates@bilkent.edu.tr
Cihan Bahran Misafir Doktor Öğretim Üyesi MATH 2466 cihan.bahran@bilkent.edu.tr
Cihan Okay Doktor Öğretim Üyesi MATH 2103 cihan.okay@bilkent.edu.tr
Cihan Sancak Teknisyen YİTDB 8251 cihans@blisankara.org
Clare Yalçın Öğretim Görevlisi PREP 5198 cyalcin@bilkent.edu.tr
Colleen Bevin Kennedy-Karpat Doçent COMD 2549 kenkar@bilkent.edu.tr
Connor Michael Kelleher Öğretim Görevlisi PREP 5442 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Costantino Costantini Öğretim Görevlisi CCI 3240 ccosta@bilkent.edu.tr
Craig Ireland Uzman Öğretim Görevlisi AMER 3115 ireland@bilkent.edu.tr
Crystal Marie Whetstone Doktor Öğretim Üyesi IR 2073 crystal@bilkent.edu.tr
Cüneyt Özgündoğdu Teknisyen MF 1344 cuneytozgundogdu@bilkent.edu.tr
Cüneyt Sevgi Kıdemli Öğretim Görevlisi CTIS 5069 csevgi@bilkent.edu.tr
Cüneyt Şahin UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3579 csahin@bilkent.edu.tr
Cüneyt Telci Yurt Sorumlusu YM 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z