Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

E (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ebru Atakurt Öğretim Görevlisi PREP 5342 atakurt@bilkent.edu.tr
Ebru Başak Aköz Direktör TTO 8084, 8018 ebru.basak@bilkent.edu.tr
Ebru Erbay Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi MBG 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Ebru Ercan İdari Asistan MSSF 1387 eebru@bilkent.edu.tr
Ebru Kaya Müdür KM 1291 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Ebru Kaya Şahsüvar İdari Asistan THEA 1620 e.kaya@bilkent.edu.tr
Ece Engin İdari Asistan IR 1249 ece.engin@bilkent.edu.tr
Ece Göztepe Çelebi Dekan HF 3302, 1038 goztepe@bilkent.edu.tr
Ece Zeynep Kırtay Memur MİM 8066 zeynep.doganay@bilkent.edu.tr
Ecem İşbilir Öğretim Görevlisi PREP 5442 ecem.geydir@bilkent.edu.tr
Ecem Merve Pamuk Öğretim Görevlisi PREP 5083 ecem.pamuk@bilkent.edu.tr
Eda Gürel Doktor Öğretim Üyesi THM 5026 eda@tourism.bilkent.edu.tr
Eda Özbek İdari Asistan ÇDKM 2257, 2258 eda.ozbek@bilkent.edu.tr
Efe Alpay Doktor Öğretim Üyesi GRA 1629 efe.alpay@bilkent.edu.tr
Efe Sayın Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 efe.sayin@bilkent.edu.tr
Efe Tokdemir Bölüm Başkanı Yardımcısı IR 1601 efe.tokdemir@bilkent.edu.tr
Efe Burak Yakar Öğretim Görevlisi PREP 5188 ebyakar@bilkent.edu.tr
Egehan Şap Sağlık Doktoru SM-M 5057 egehan@bilkent.edu.tr
Egemen Kırkağaç Öğretim Görevlisi COMD 3452 egemen.kirkagac@bilkent.edu.tr
Ekin Kılıç Ezer Öğretim Görevlisi GRA 1750 ekinklch@bilkent.edu.tr
Ekmel Özbay Müdür NANOTAM 1966 ozbay@bilkent.edu.tr
Ekrem Sezgin Hizmetli LİM 1551,1400 ekremsezgin06@gmail.com
Ekrem Yadigar Telefon Sistem Yöneticisi BCC 8000 yadigar@bilkent.edu.tr
Ela Baycan İdari Asistan ME 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Elena Postnova BSO Üyesi MUS 2284 elenapostnova@yahoo.com
Elif Çotuksöken Öğretim Görevlisi FAE 2196 celif@bilkent.edu.tr
Elif Denizci Öğretim Görevlisi THM 5017, 5029 elif.denizci@bilkent.edu.tr
Elif Gökşen Köstem Doktor Öğretim Üyesi HF 2737 elif.goksen@bilkent.edu.tr
Elif Kantarcıoğlu Müdür PREP 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Elif Kaya Öğretim Görevlisi PREP 5083 elifka@bilkent.edu.tr
Elif Kuştan BSO Üyesi MUS 2284 kustan@bilkent.edu.tr
Elif Öztop Kütüphaneci KM 2167, 1298 elif.oztop@bilkent.edu.tr
Elif Şen Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 1912 elif@bilkent.edu.tr
Elif Türkkan Erdemir Kıdemli Öğretim Görevlisi IAED 1736 eelif@bilkent.edu.tr
Elif Ünal İdari Asistan NSC 3002 elif.unal@bilkent.edu.tr
Elif Ünsal Öğrenci Danışmanı UDO 1129 elif.unsal@bilkent.edu.tr
Elif Hande Özer Öğretim Görevlisi FAE 1107 hande.ozer@bilkent.edu.tr
Eliza Gheorghe Doktor Öğretim Üyesi IR 2213 eliza.gheorghe@bilkent.edu.tr
Elizabeth Anne Withers Öğretim Görevlisi PREP 5244 elizabethannew@bilkent.edu.tr
Elvan Tüylüoğlu Aksoy Mühendis ÇDKM 3173 elvan.tuyluoglu@bilkent.edu.tr
Elvin Evrim Dalkılıç Doktor Öğretim Üyesi HF 3317 elvin@bilkent.edu.tr
Emel Özdora Dekan Yardımcısı GSTMF 1061 emel.ozdora@bilkent.edu.tr
Emily Kathleen Hipps Öğretim Görevlisi FAE 2756 emily.hipps@bilkent.edu.tr
Emin Karagözoğlu Bölüm Başkanı ECON 1479,1643,2498 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Emine Geçgil Öğretim Görevlisi PREP 5188 egecgil@bilkent.edu.tr
Emine Lülecioğlu Yurt Görevlisi YM 4145, 4009 emine.lulecioglu@bilkent.edu.tr
Emine Nazlı Müdür Yardımcısı İK 1915 enazli@bilkent.edu.tr
Emine Öncüler Yayalar Uzman Öğretim Görevlisi POLS 1600 emineonculer@bilkent.edu.tr
Emine Ulaşan Özgüle Öğretim Görevlisi PSYC 1340 emine.ulasan@bilkent.edu.tr
Emine Zafer Nizam 4. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5189 zafer@bilkent.edu.tr
Emine Bilge Kat Kütüphaneci KM 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Emine Ebru Ecer Öğretim Görevlisi PREP 5197 ebruecer@bilkent.edu.tr
Emine Ülkü Sarıtaş Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 3387 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Emine Yegan Erdem Doktor Öğretim Üyesi ME 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Emirullah Mehmetov Araştırmacı NANOTAM 3981 mamedov@bilkent.edu.tr
Emrah Aysu Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Emrah Özensoy Bölüm Başkanı CHEM 2121 ozensoy@fen.bilkent.edu.tr
Emrah Topcu Hizmetli LİM 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Emrah Yıldırım Memur KM 2686 eyildirim@bilkent.edu.tr
Emre Berk Profesör Doktor MAN 2413, 1309 eberk@bilkent.edu.tr
Emre Cenk Uzman ALM 1772 emre.cenk@bilkent.edu.tr
Emre Gönen Proje Yönetim Uzmanı TTO 2989 emre.gonen@bilkent.edu.tr
Emre Işık Güvenlik Görevlisi SSGM 1701 emre.isik@bilkent.edu.tr
Emre Müderrisoğlu Uzman İLET 3061 emremuderris@bilkent.edu.tr
Emre Nadar Doktor Öğretim Üyesi IE 3406 emre.nadar@bilkent.edu.tr
Emre Sartaş Yurt Görevlisi YM 5137,5136 emre.sartas@bilkent.edu.tr
Emre Uzun Bölüm Başkanı Yardımcısı IE 3484 emreu@bilkent.edu.tr
Emre Ünal Proje Mühendisi (20AG001) UNAM 1123 unale@bilkent.edu.tr
Ender Göçer Güvenlik Görevlisi SSGM 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Engin Durgun Yardımcı Direktör UNAM 3577, 3578 edurgun@bilkent.edu.tr
Engin Umut Akkaya Profesör Doktor CHEM 1997 eua@fen.bilkent.edu.tr
Engin Zafer Kıraçbedel Uzman CTIS 5071 kiracbedel@bilkent.edu.tr
Enis Çetin Bağlantılı Profesör EE 1269
Enis Galip Erdöl Kıdemli Satın Alma Uzmanı NANOTAM 3033 enis.erdol@bilkent.edu.tr
Enrica Bonato Öğretim Görevlisi HART 2042 enrica.bonato@bilkent.edu.tr
Eray Tüzün Doktor Öğretim Üyesi CS 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
Eray Berk Güldoğan Yurt Görevlisi YM 5525,5527 eray.guldogan@bilkent.edu.tr
Ercan Karagöz Mühendis NANOTAM 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Ercan Korkmaz Bina Sorumlusu GSTMF 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Ercan Özbiçen Biyolog MBG 2416 ercan.ozbicen@bilkent.edu.tr
Ercan Özkan Memur LİM 1394 ercanozkan@bilkent.edu.tr
Ercan Sağlam Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi FA 2640 esaglam@bilkent.edu.tr
Ercüment Çiçek Doçent CS 6941 ercument.cicek@bilkent.edu.tr
Erdal Arıkan Profesör Doktor EE 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Erdal Erel Rektör Yardımcısı İMİRY 1204,1205 2664125 erel@bilkent.edu.tr
Erdal Yoldaş Bahçıvan ÇDKM 2094 2009@hotmail.com
Erdinç Tatar Doktor Öğretim Üyesi EE 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Eren Koç Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 eren.koc@bilkent.edu.tr
Eren Şahin Memur DUHM 1773 eren.sahin@bilkent.edu.tr
Eren Can Doğan Yurt Görevlisi YM 4168, 4160 eren.dogan@bilkent.edu.tr
Erendiz Çelik Memur LİM 1397 erendiz.celik@bilkent.edu.tr
Ergin Atalar Profesör Doktor EE 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Ergin Gürbüz Memur ÖİM 3209 ergin@bilkent.edu.tr
Ergün Karaman Teknisyen UNAM 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Ergün Şahin Bina Sorumlusu MSSF 1777 ergun.sahin@bilkent.edu.tr
Ergün Yalçın Profesör Doktor MATH 2115 yalcine@fen.bilkent.edu.tr
Erhan Tunalı Bölüm Başkanı Vekili GRA 1629, 1423 erhan.tunali@bilkent.edu.tr
Erkan Çeltikci Memur MEM 1232 erkan.celtikci@bilkent.edu.tr
Erkan Dorken Yardımcı Direktör UMRAM 8772 erkan.dorken@bilkent.edu.tr
Erkan Türegün Memur MİM 8790 erkan.turegun@bilkent.edu.tr
Erkan Uçar Bölüm Başkanı CTIS 5058, 5035 eucar@bilkent.edu.tr
Erkin Tarhan Müdür UDO 1065 terkin@bilkent.edu.tr
Erkut Emin Akbaş Mühendis NANOTAM 3953 erkut.akbas@bilkent.edu.tr
Erkut Emre Nezir Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 erkut.nezir@bilkent.edu.tr
Erman Ayday Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi CS 1267
Erol Kalender Müdür Yardımcısı MİM 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Ersan Arslan Bahçıvan ÇDKM 3178 ersanbilkent@hotmail.com
Ersel Aydınlı Profesör Doktor IR 3422 ersel@bilkent.edu.tr
Ersin Soylu Öğretim Görevlisi FAE 1434 esoylu@bilkent.edu.tr
Ersun Türköz Müdür İK 3927 2664131 ersun.turkoz@bilkent.edu.tr
Eser Sahillioğlu Web Uygulama Programcısı BCC 1217 eser@bilkent.edu.tr
Eser Sunar Fakülte Sekreteri İİSBF 1509 2664137 sunar@bilkent.edu.tr
Esin Şenol Öğretim Görevlisi THM 5019 senol@tourism.bilkent.edu.tr
Esma Burçin Dengiz Olin Uzman Öğretim Görevlisi IAED 2788 esma.burcin@bilkent.edu.tr
Esra Akbulak Yurt Görevlisi YM 4110, 4010 esra.akbulak@bilkent.edu.tr
Esra Arman Karaaslan TakIm Lideri, Mühendis UNAM 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Esra Çakıcı Memur KM 1621, 1298 esra.cakici@bilkent.edu.tr
Esra Çuhadar Doçent POLS 1091 esracg@bilkent.edu.tr
Esra İşsever Ekinci Misafir Doktor Öğretim Üyesi POLS 1767 esra.ekinci@bilkent.edu.tr
Esra Serter Balkan Uzman İK 3925 esrabalkan@bilkent.edu.tr
Esra Tünay Öğretim Görevlisi PREP 5155 etunay@bilkent.edu.tr
Evren Seyrik Kullanıcı Destek Elemanı BCC 3365 evren.seyrik@bilkent.edu.tr
Eyüp Alp Ermiş Web Uygulama Programcısı BCC 2555 alp.ermis@gmail.com
Ezgi İşbilen Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1869 ezgi.isbilen@bilkent.edu.tr
Ezgi Sakman Uzman Öğretim Görevlisi PSYC 2193 ezgi.sakman@bilkent.edu.tr
Ezgi Tandoğan BSO Üyesi MUS 2284 ezgitandogan@gmail.com
Ezgi Torun Uslu Uzman ALM 3329 ezgi.torun@bilkent.edu.tr
Ezgi Uğurlu Kütüphaneci KM 2167, 1298 ezgi.ugurlu@bilkent.edu.tr
Ezhan Karaşan Rektör Yardımcısı ÖİRY 2748 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z