Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

F (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Fahri Alkan Misafir Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2420 fahri.alkan@bilkent.edu.tr
Fahri Çelik Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 fahricelik@bilkent.edu.tr
Faruk İçke Yurt Müdürü YM 5136, 5110 ficke@bilkent.edu.tr
Faruk Uyar Mühendis NANOTAM 3947 faruk.uyar@bilkent.edu.tr
Fatih İnci UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8987 finci@unam.bilkent.edu.tr
Fatih Nalbant Memur DUHM 1228 nalbant@bilkent.edu.tr
Fatih Tat Mühendis NANOTAM 3970 fatih.tat@bilkent.edu.tr
Fatih Ünal Memur LİM 1551 fatih.unal@bilkent.edu.tr
Fatih Yalova Şoför DUHM 1224 fatih.yalova@bilkent.edu.tr
Fatih Yücel Yurt Görevlisi YM 4121, 4122 fatihyucel@bilkent.edu.tr
Fatma Akbayır Sorumlu MEM 1230 fakbayir@bilkent.edu.tr
Fatma Çiftlik Sorumlu ÖİM 3210 fatma.ciftlik@bilkent.edu.tr
Fatma Dağüstün Müdür MİM 8060, 8056, 8057 fdagustun@bilkent.edu.tr
Fatma Örün İdari Asistan PREP 1712 fatma.orun@bilkent.edu.tr
Fatma Taşkın Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı MHB 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Fatma Betül Özen Kütüphane Görevlisi KM 1647 ozen@bilkent.edu.tr
Fatma Efser Civelekoğlu Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Fatma Gökçen Çolak 6.Öğretim Birimi Başkanı PREP 5240 fgokcen@bilkent.edu.tr
Fatma Gül Mollahasanoğlu İdari Asistan PHYS 1207 gul.akca@fen.bilkent.edu.tr
Fatma Gül Uyar Mühendis UMRAM 1154 fatma.uyar@bilkent.edu.tr
Fatma Gül Yıldırım Öğretim Görevlisi PREP 5342 fatmag@bilkent.edu.tr
Fatma İrem Çelik İdari Asistan SM-M 6913, 1666 irem.celik@bilkent.edu.tr
Fatma Sıla Erikci Araştırma Görevlisi ECON 1864 sila.erikci@bilkent.edu.tr
Fatma Yasemin Aşık Mühendis NANOTAM 3968 ykanli@bilkent.edu.tr
Fazlı Can Rezidant Profesör CS 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Fehmi Kaya Tekniker YİTDB 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Fehmi Tanrısever Doçent MAN 1860 tanrisever@bilkent.edu.tr
Ferdi Çelik Uygulama Programcısı BCC 2023 ferdi@bilkent.edu.tr
Ferdi Karadaş Doçent CHEM 2122 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Ferhat Bulut Sistem İşletmeni BCC 1341 bulut@bilkent.edu.tr
Feridun Örnek Güvenlik Görevlisi SSGM 3191 feridun.ornek@bilkent.edu.tr
Ferman Özavinç Kütüphaneci KM 1996 ferman.ozavinc@bilkent.edu.tr
Feruza Abdullaeva BSO Üyesi MUS 2284 feruza@bilkent.edu.tr
Fevziye Türkan Özekicioğlu İdari Asistan AMER 1931, 1646 turkan@bilkent.edu.tr
Fırat Payan Teknisyen FA 1838, 1841 firat.payan@bilkent.edu.tr
Fidan Bahar Altaş Öğretim Görevlisi PREP 1713 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Fikret Piri Teknik Eleman UNAM 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Fikri Oğuz Mühendis NANOTAM 3967 fikri.oguz@bilkent.edu.tr
Fikriye Yazar Eylen Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Filiz Güleryüz İdari Asistan KAM 2236 gfiliz@bilkent.edu.tr
Firdevs Ulus Doçent IE 2859 firdevs@bilkent.edu.tr
Fitnat Banu Pakel Doktor Öğretim Üyesi ECON 2228 banup@bilkent.edu.tr
Fulten Larlar Öğretim Görevlisi COMD 2600 fultenlarlar@bilkent.edu.tr
Fulya Akmut Koordinatör İF 2353 akmut@bilkent.edu.tr
Funda Bülbül İdari Asistan EE 1219 funda.bulbul@bilkent.edu.tr
Funda Eker Satın Alımlar Koordinatörü UNAM 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Funda Kamanlı Öğretim Görevlisi PREP 1713 fyuksel@bilkent.edu.tr
Furkan İpek Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 furkan.ipek@bilkent.edu.tr
Furkan Türkyılmaz Teknisyen NANOTAM 3931 furkanturkyilmaz@bilkent.edu.tr
Füsun Balcı Fakülte Sekreteri UBF 2525, 5035 fbalci@bilkent.edu.tr
Füsun Taşkesen Öğretim Görevlisi PREP 5188 fusunak@bilkent.edu.tr
Füsun Tevhide Yurdakul Kütüphaneci KM 1412, 2966 tutuncu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z