Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

H (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Hacer Esra Almas Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2979 esra.almas@bilkent.edu.tr
Hacı Bal Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 haci.bal@bilkent.edu.tr
Hacı Hulusi Kafalıgönül Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi BAM 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Hafize Köylü Yurt Görevlisi YM 4019,4082 hafize.koylu@bilkent.edu.tr
Hakan Arslan Kütüphane Görevlisi KM 1995, 1303 harslan@bilkent.edu.tr
Hakan Berument Profesör Doktor ECON 3247 berument@bilkent.edu.tr
Hakan Güven Öğretim Görevlisi FAE 2631 guvenh@bilkent.edu.tr
Hakan Kargal Kullanıcı Destek Elemanı BCC 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Hakan Topçu Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Hakkı Turgay Kaptanoğlu Profesör Doktor MATH 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Haldun Özaktaş Profesör Doktor EE 1619 haldun@ee.bilkent.edu.tr
Haldun Sevinçli Misafir Profesör PHYS 1216 haldun.sevincli@bilkent.edu.tr
Hale Öklü Özel Projeler Koordinatörü İMİRY 2245 phale@bilkent.edu.tr
Halil Sancak Şef YM 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Halil Altay Güvenir Dekan UBF 2525, 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Halil İbrahim Aykıroğlu Kütüphaneci KM 2704 halil.aykiroglu@bilkent.edu.tr
Halil İbrahim Okur Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Halime Demirkan Profesör Doktor IAED 1762 demirkan@bilkent.edu.tr
Halime Kural Öğretim Görevlisi PREP 5244 hyildiz@bilkent.edu.tr
Halis Sancak Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 haliss@bilkent.edu.tr
Halis Necmi Akşit Dekan Yardımcısı EF 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Halit Sancak Elektrik Teknisyen Şefi YİTDB 2244 sancak@bilkent.edu.tr
Haluk Toroslu Doktor Öğretim Üyesi HF 3152 htoroslu@bilkent.edu.tr
Hamdi Dibeklioğlu Doktor Öğretim Üyesi CS 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Hamdi Pınar Doktor Öğretim Üyesi HF 3087 hpinar@bilkent.edu.tr
Hamdi Murat Yıldırım Öğretim Görevlisi CTIS 5072 hmurat@bilkent.edu.tr
Hamza Yeşilyurt Doçent MATH 1897 hamza@fen.bilkent.edu.tr
Handan Keskin Uzman APK 2717 kirbiyik@bilkent.edu.tr
Hande Ilgaz Dekan Yardımcısı İİSBF 2065, 8093 hande.ilgaz@bilkent.edu.tr
Hande Kutlugün İdari Asistan İİSBF 1471, 1472 hande.kutlugun@bilkent.edu.tr
Hande Seçkin Onat PR Koordinatörü İLET 1487 seckin@bilkent.edu.tr
Hande Işıl Işık Scott Profesyonel Gelişim Sorumlusu PREP 2442 handei@bilkent.edu.tr
Hansa Dolaş Mühendis UNAM 3517 hansa.dolas@unam.bilkent.edu.tr
Harun Dislioglu Öğretim Görevlisi PREP 5188 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Harun Toker Memur KM 1291, 1888 harun.toker@bilkent.edu.tr
Hasan Oral Yurt Görevlisi YM 5137,5136 oralh@bilkent.edu.tr
Hasan Yılmaz UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8079 hasanyilmaz@bilkent.edu.tr
Hasan Yücel Hizmetli LİM 8400 pasa.5806@gmail.com
Hasan Ali Akyol KİT Teknik Donanım Sorumlusu MHB 3366 akyol@bilkent.edu.tr
Hasan Erim Hacat BSO Üyesi MUS 2284 hasan.erim.hacat@gmail.com
Hatice Karaca Uzman Öğretim Görevlisi LAUD 1060 hkaraca@bilkent.edu.tr
Hatice Kılınç Öğretmen AO 2570 hatice.kilinc@bilkent.edu.tr
Hatice İlham Bayhan Müdür Yardımcısı ÖİM 3215 ilham@bilkent.edu.tr
Hatice Kader Karlı Oğuz Bağlantılı Profesör UMRAM 3006 kkarlioguz@gmail.com
Hatice Kübra Bulut Proje Yönetim Uzmanı TTO 8995 kubra.bulut@bilkent.edu.tr
Hatice Pınar Bilgin Profesör Doktor POLS 2164 pbilgin@bilkent.edu.tr
Hatice Zehra Yılmaz Uzman CTIS 5128 yilmazh@bilkent.edu.tr
Haver Ayça Özyiğit Mühendis DUHM 1104 ayca.ozyigit@bilkent.edu.tr
Hidayet Doğan Linux Sistem Yöneticisi BCC 8088 hdogan@bilkent.edu.tr
Hikmet Özdenkoş Hizmetli PREP 5096 hikmet.ozdenkos@bilkent.edu.tr
Hilal Atlı Öğretim Görevlisi PREP 5197 hilal@bilkent.edu.tr
Hilmi Volkan Demir Direktör UNAM 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Hitay Özbay Profesör Doktor EE 1449 hitay@bilkent.edu.tr
Hollie Jade Şahin 5. Öğretim Birimi Başkanı PREP 1705 hollie.lane@bilkent.edu.tr
Huseynali Huseynaliyev Öğretim Görevlisi MUS 2284 huseynali@bilkent.edu.tr
Hülya Can Öğretim Görevlisi PREP 5442 hcan@bilkent.edu.tr
Hülya Kurugöllü Öğretim Görevlisi PREP 5083 khulya@bilkent.edu.tr
Hümeyra Başol Çetin Öğretim Görevlisi FAE 2653 basol@bilkent.edu.tr
Hürü Irmak Hemşire SM-M 1666 hcetin@bilkent.edu.tr
Hüseyin Boyacı Ana Bilim Dalı Başkanı NSC 3002,3093,1148 hboyaci@bilkent.edu.tr
Hüseyin Düzgün Memur SSGM 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
Hüseyin Kaplan Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Hüseyin Karakaş Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Hüseyin Sapbayır Hizmetli SM-M 6929 huseyin.sapbayir@bilkent.edu.tr
Hüseyin Can Aksoy Doktor Öğretim Üyesi HF 3493 hcaksoy@bilkent.edu.tr
Hüseyin Çağrı Sağlam Profesör Doktor ECON 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Hüseyin Murat Ekim Sistem İşletmeni BCC 1341 murat@bilkent.edu.tr
H. Hale Diri İdari Asistan EDEB 2711,1072 hale.diri@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z