Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

K (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Kaan Kerman Öğretim Görevlisi PSYC 6945 kaan.kerman@bilkent.edu.tr
Kaan Cahit Dewan Öğretim Görevlisi PREP 5188 kaancahitdewan@bilkent.edu.tr
Kadir Aşcı Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Kadir Işık Hizmetli LİM 1954 ikadir@bilkent.edu.tr
Kadir Kurucu Şoför SM-M 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kadir Koray Şeşenoğlu Havuz Sorumlusu BESM 1993,3339 kkoray@bilkent.edu.tr
Kadri İlker Berktav Misafir Doktor Öğretim Üyesi MATH 1883 kadri.berktav@bilkent.edu.tr
Kadriye Akdemir Yılmaz Mimar YİTDB 1540 kadriye.akdemir@bilkent.edu.tr
Kağan Korad Profesör MUS 2273 korad@bilkent.edu.tr
Kamer Rodoplu Dekan ÖD 2372, 5035 rodoplu@bilkent.edu.tr
Kamile Özkartal Öğretim Görevlisi PREP 5155 kamile@bilkent.edu.tr
Kansu Selen Özge Duran Öğretim Görevlisi ARCH 1817 selen.duran@bilkent.edu.tr
Kara Lee Mccormack Doktor Öğretim Üyesi AMER 1727 kara.mccormack@bilkent.edu.tr
Katelyn Nicole Thomas Öğretim Görevlisi PREP 5083 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Katherine Halley Willcox Özsarı Öğretim Görevlisi FAE 2839 katherine.ozsari@bilkent.edu.tr
Kayla Marie Etherton Öğretim Görevlisi PREP 5197 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Kemal Yıldız Doçent ECON 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Kenneth Weisbrode Doktor Öğretim Üyesi HIST 2862 weisbrode@bilkent.edu.tr
Kerem Yıldırım Doktor Öğretim Üyesi POLS 2254 kyildirim@bilkent.edu.tr
Kerim Dokgöz Bina Sorumlusu GSTMF 1358 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Kevin Hasker Uzman Öğretim Görevlisi ECON 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Kezban Aşuluk Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Kory Spencer Sorrell Öğretim Görevlisi CCI 3103 ksorrell@bilkent.edu.tr
Köklem Seren Sorumlu ÖİM 2696 koklem.seren@bilkent.edu.tr
Krasimir Konyarov BSO Üyesi MUS 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Kübra Yarar Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 kubra.yarar@bilkent.edu.tr
Kürşat Aydoğan Rektör REK 1200,1201 2664120 aydogan@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z