Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

M (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Manouchehr Takrimi Bilim İnsanı UMRAM 8771 mtakrimi@bilkent.edu.tr
Marek Brzozowski Doktor Öğretim Üyesi GRA 1739 marek@bilkent.edu.tr
Margaret K. Sands Bağlantılı Profesör ES 2950 msands@bilkent.edu.tr
Marie-Henriette Gates Bağlantılı Doçent HART 1934 mgates@bilkent.edu.tr
Marinus Langbroek Öğretim Görevlisi FAE 2839 marinus@bilkent.edu.tr
Maria Geraldine Veldhuizen Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi UMRAM 3008 maria.veldhuizen@bilkent.edu.tr
Marina Agapova BSO Üyesi MUS 2284 marina69h@yahoo.com
Marjan Mohammadi Doktor Öğretim Üyesi CCI 3104 marjan.mohammadi@bilkent.edu.tr
Marlene Denice Elwell Öğretim Birimi Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF) FAE 1811 marlene@bilkent.edu.tr
Mary Katrina Krizan Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3349 mary.krizan@bilkent.edu.tr
Matthew Bryce Allen Öğretim Görevlisi PREP 5083 matthew.allen@bilkent.edu.tr
Matthew Christopher Payne Öğretim Görevlisi PREP 5155 matthew.payne@bilkent.edu.tr
Matthew Lloyd Gorman Öğretim Görevlisi FAE 2756 matthew.gorman@bilkent.edu.tr
Matthew Thomas Stoltz Doktor Öğretim Üyesi CCI 3106 matthew.stoltz@bilkent.edu.tr
Mehmet Aksoy Hizmetli LİM 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Mehmet Darbaz Memur SSGM 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Mehmet Kalpaklı Müdür HİCOS 2206, 2386 2665102,2665103 kalpakli@bilkent.edu.tr
Mehmet Önal Mühendis NANOTAM 3944 mehmet.onal@bilkent.edu.tr
Mehmet Özgür Tekniker NANOTAM 3993 mozgur@bilkent.edu.tr
Mehmet Somuncu Kütüphane Görevlisi KM 2686 somuncu@bilkent.edu.tr
Mehmet Yıldız Laboratuvar Operatörü BCC 1341 yildiz@bilkent.edu.tr
Mehmet Yılmaz UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3559 mehmetyilmaz@bilkent.edu.tr
Mehmet Ali Baydar BSO Üyesi MUS 2284 mehmetalibaydar@hotmail.com
Mehmet Alper Kutay Kıdemli Öğretim Görevlisi EE 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Mehmet Atıl Kurttekin Öğretim Görevlisi GRA 1745 atilk@bilkent.edu.tr
Mehmet Cihan Çakır Mühendis NANOTAM 8727 ccakir@bilkent.edu.tr
Mehmet Fatih Tatari Öğretim Görevlisi POLS 2069 fatih.tatari@bilkent.edu.tr
Mehmet Fatihcan Atay Bölüm Başkanı MATH 1586 2664377 f.atay@bilkent.edu.tr
Mehmet Murat Altun Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5525, 5527 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Mehmet Murat Güre Takım Lideri, Mühendis UNAM 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Mehmet Özgür Oktel Profesör Doktor PHYS 2512 oktel@fen.bilkent.edu.tr
Mehmet Selim Hanay Doçent ME 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Mehvar Ergün Türkkan Öğretim Görevlisi PREP 5155 mehvar@bilkent.edu.tr
Melanie Ann Kincl Öğretim Görevlisi FAE 2268 melanie@bilkent.edu.tr
Melda Yıldırım Uzman ALM 1447 melda.yildirim@bilkent.edu.tr
Melek Er Koca İdari Asistan GSTMF 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Melek Öncü Yurt Sorumlusu YM 4010,4110 melek.oncu@bilkent.edu.tr
Melek Öz Kütüphaneci KM 1281 melek.oz@bilkent.edu.tr
Melek Şen Memur SSGM 1854 melek.sen@bilkent.edu.tr
Melih Ayaşlıoğlu Uzman KAM 2515 melih.ayaslioglu@bilkent.edu.tr
Melik Can Kılıç Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 can.kilic@bilkent.edu.tr
Melike Temiz Avukat HM 1521 melike.temiz@bilkent.edu.tr
Melike Ayşe Türkmenoğlu Öğretim Görevlisi PREP 5342 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Meltem Çakmakçı Sorumlu ÖİM 3262 meltem.cakmakci@bilkent.edu.tr
Meltem Can Atay Psikolog PDGM 1785 meltem.atay@bilkent.edu.tr
Meltem Deniz Moran Öğretim Görevlisi PREP 5083 meltem.biskin@bilkent.edu.tr
Memiş Örmekıran Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 memisormekiran@bilkent.edu.tr
Meral Uğur Çınar Bölüm Başkanı Yardımcısı POLS 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
Mert Anber Teknisyen NANOTAM 1019 mertanber@bilkent.edu.tr
Mert Can Sağlam Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Merve Arslan İdari Asistan PREP 5079 merve.ocal@bilkent.edu.tr
Merve Ersoy Öğretim Görevlisi PREP 5198 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Merve Ertürk Yurt Görevlisi YM 5272,5318 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Merve Kavuştuk Yurt Görevlisi YM 4018, 4003 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Merve Menevşe İdari Asistan İF 1276 merve.menevse@bilkent.edu.tr
Merve Saylam Sorumlu ÖİM 3233 merve.saylam@bilkent.edu.tr
Merve Yılmaz Yurt Görevlisi YM 4145, 4009 merveyilmaz@bilkent.edu.tr
Meryem Çağatay İdari Asistan BESM 3182, 1993 meryemcagatay@bilkent.edu.tr
Meryem Parlar Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 meryem.akkoc@bilkent.edu.tr
Mesut Sayğı Video Konferans Sorumlusu BCC 2368, 2111 mesut.saygi@bilkent.edu.tr
Mete Özkan Kütüphane Görevlisi KM 1298 mozkan@bilkent.edu.tr
Mete Salih Aker Müdür SM-M 1666 2664337 amete@bilkent.edu.tr
Metin Akbayır Memur DUHM 1323 akbayir@bilkent.edu.tr
Metin Gürses Profesör Doktor MATH 1924 gurses@fen.bilkent.edu.tr
Metin Kayabaşı Teknisyen EE 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Metin Şensoy Güvenlik Görevlisi SSGM 8389 msensoy@bilkent.edu.tr
Metin Usta Şoför DUHM 2636 metinu@bilkent.edu.tr
Metin Yavuz Marangoz GSTMF 1837
Mevlüt Kahraman Daire Başkanı YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Mevtune Perçin Hizmetli AO 2570 mevtune.percin@bilkent.edu.tr
Micaela Kim Richter Öğretim Görevlisi PREP 1713 richter@bilkent.edu.tr
Michelle Marie Adams Bölüm Başkanı PSYC 3415,1090 michelle@bilkent.edu.tr
Mihaela Petrova Harper Doktor Öğretim Üyesi CCI 3393 mharper@bilkent.edu.tr
Michele Massa Doktor Öğretim Üyesi HART 1725 mmassa@bilkent.edu.tr
Mine Abay Yurt Görevlisi YM 5271, 5318 mineabay@bilkent.edu.tr
Mine Yıldırım Memur MİM 8051 monder@bilkent.edu.tr
Miri Besken Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1728 mbesken@bilkent.edu.tr
Mualla Elban Hemşire SM-M 1666 muallaelban@bilkent.edu.tr
Muhammed Emin Gürbay Takım Lideri & Bina Sorumlusu UNAM 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Muhammed Enes Gürsoy Bina Sorumlusu CTIS 5068 enes.gursoy@bilkent.edu.tr
Muhammed Ömer Sayın Doktor Öğretim Üyesi EE 2096 sayin@ee.bilkent.edu.tr
Muhammet Furkan Çerik Güvenlik Görevlisi SSGM 1576 muhammet.cerik@bilkent.edu.tr
Muharrem Karabaş Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Muharrem Tek Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 muharrem.tek@bilkent.edu.tr
Murad Gürzumar Öğretim Görevlisi GRA 1661 gmurat@bilkent.edu.tr
Murat Arslan Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Murat Aşkar Müdür DM 1655 murataskar@bilkent.edu.tr
Murat Aydın Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Murat Baloğlu Bina Sorumlusu PREP 5184 baloglu@bilkent.edu.tr
Murat Dere Laboratuvar İşletim Koordinatörü UNAM 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Murat Dirlikyapan Öğretim Görevlisi TURK 2838 dirlikyapan@bilkent.edu.tr
Murat Genç Bahçıvan ÇDKM 3178 murat.genc@bilkent.edu.tr
Murat İlkin Uzaktan Eğitim Koordinatörü EF 8205 murat.ilkin@bilkent.edu.tr
Murat Koşar Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 murat.kosar@bilkent.edu.tr
Murat Özdamar Bölüm Başkanı Yardımcısı IAED 1662 omurat@bilkent.edu.tr
Murat Sezer Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Murat Yıldız Güvenlik Görevlisi SSGM 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Murat Yurtseven Kütüphane Görevlisi KM 1649 ymurat@bilkent.edu.tr
Murat Hasan Kokuoğlu Amir ALM 3330 muratk@bilkent.edu.tr
Musa Usul Hizmetli GSTMF 1830
Mustafa Arslan Güvenlik Görevlisi SSGM 1701 mustafa.arslan@bilkent.edu.tr
Mustafa Çelenk Güvenlik Görevlisi SSGM 1701 mustafa.celenk@bilkent.edu.tr
Mustafa Doğan Bilişim Uzmanı UNAM 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Er Kütüphane Görevlisi KM 1996 mer@bilkent.edu.tr
Mustafa Erol Mühendis NANOTAM 3958 mustafa.erol@bilkent.edu.tr
Mustafa Güler Takım Lideri, Mühendis UNAM 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Günsal Sorumlu SSGM 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Mustafa Kaplan BSO Üyesi MUS 2284 mustafakaplan2@gmail.com
Mustafa Mert Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1199 mustafa.mert@bilkent.edu.tr
Mustafa Nakeeb Koordinatör CCI 3132 mnakeeb@bilkent.edu.tr
Mustafa Ordu UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8028 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Özdemir Müdür DUHM 3227 mustafaozdemir@bilkent.edu.tr
Mustafa Özer Teknisyen UNAM 3551 ozer@unam.bilkent.edu.tr
Mustafa Yavan Memur NANOTAM 3964 mustafa.yavan@bilkent.edu.tr
Mustafa Çelebi Pınar Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214 mustafap@bilkent.edu.tr
Mustafa Eray Yücel Koordinatör VAK 1466 eray@bilkent.edu.tr
Mustafa Hulusi Özdek Teknisyen MBG 2404 mustafa.ozdek@bilkent.edu.tr
Mustafa Kemal Yıldırım Sistem İşletmeni BCC 1341 mkyildirim@bilkent.edu.tr
Mustafa Murat Şahin Müdür Yardımcısı SSGM 1445 murat.sahin@bilkent.edu.tr
Mustafa Özgür Elmacıoğlu Araştırma Görevlisi HIST 2349 ozgur.elmacioglu@bilkent.edu.tr
Mutlu Gökkavas Araştırmacı NANOTAM 3973 gokkavas@bilkent.edu.tr
Mutlu Peker Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 mutlu.peker@bilkent.edu.tr
Mutlu Yukarıdere Marangoz YİTDB 1333 mutlu.yukaridere@bilkent.edu.tr
Mutlu Işıl Ergun Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Müfit Sezer Profesör Doktor MATH 1255 sezer@fen.bilkent.edu.tr
Müge Dağlı Öğretim Görevlisi PREP 5442 mdagli@bilkent.edu.tr
Müge Erten Öğretim Görevlisi PREP 5342 ertenm@bilkent.edu.tr
Müge Mengü Hale Öğretim Görevlisi COMD 2031 muge.mengu@bilkent.edu.tr
Müge Pamir İdari Asistan IAED 1742, 1465 muge.pamir@bilkent.edu.tr
Müge Durusu Tanrıöver Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi LAUD 2739 muge.durusu@bilkent.edu.tr
Münire Numanoğlu Boybeyi Memur SSGM 1439 munire.boybeyi@bilkent.edu.tr
Münire Gizem Baki Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1234 gizem.baki@bilkent.edu.tr
Müseda Eylen Müdür Yardımcısı AO 2570 musade.eylen@bilkent.edu.tr
Müyesser Sucan Hemşire SM-M 5100, 5057 muyesser@bilkent.edu.tr
M. Selim Aktürk Dekan Vekili İF 1276, 1360 akturk@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z