Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

N (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Naci Saldı Doktor Öğretim Üyesi MATH 1938 naci.saldi@bilkent.edu.tr
Naciye Sibel Karabacak İdari Asistan MİM 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Nadezda Babataş Öğretim Görevlisi MUS 2273 nadezda@bilkent.edu.tr
Nail Akar Profesör Doktor EE 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Naile Okan Kullanıcı ve Erişim Hizmetleri Sorumlusu KM 1677 naile.okan@bilkent.edu.tr
Naile Ebru Aykal BSO Üyesi MUS 2284 ebruay@bilkent.edu.tr
Nalan Yıldırım Sağlık Doktoru SM-M 1666 nalany@bilkent.edu.tr
Narin Fulya Ercengiz Proje Geliştirme Uzmanı TTO 8921 fulya.ercengiz@bilkent.edu.tr
Natalia Zheltukhina Öğretim Görevlisi MATH 2465 natalya@fen.bilkent.edu.tr
Natalya Yurievna Samokhina Öğretim Görevlisi FAE 2631 natalyasamokhina@bilkent.edu.tr
Nathan Paul Leidholm Doktor Öğretim Üyesi CCI 3238 nathan@bilkent.edu.tr
Nazan Aktürk 2. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5087 nazang@bilkent.edu.tr
Nazım Keven Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3136 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Nazif Yurtseven Güvenlik Görevlisi SSGM 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Nazik Rahmedova Öğretim Görevlisi MUS 2284 nazlisha93@gmail.com
Nazmiye Aslı Sağ 1. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Nebahat İlgi Gerçek Doktor Öğretim Üyesi HART 2042 ilgigercek@bilkent.edu.tr
Necmiye Selin Şenel Koordinatör BCC 1217 2664473 necmiye@bilkent.edu.tr
Neda Siami Öğretim Görevlisi TRIN 1987 neda.siami@bilkent.edu.tr
Nedim Karakayalı Doçent POLS 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Nefise Abalı Öğretim Görevlisi TURK 3148 nefise.abali@bilkent.edu.tr
Neriman Buket Gülbudak Yurt Görevlisi YM 5138 buket.gulbudak@bilkent.edu.tr
Nesim Kohen Erkip Profesör Doktor IE 1032 nesim@bilkent.edu.tr
Neslihan Çoşkun Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 neslihan.coskun@bilkent.edu.tr
Neslihan Doğan İdari Asistan ÖEM 2481, 2371 2664641 ndogan@bilkent.edu.tr
Neslihan Erbil Öğretim Görevlisi PREP 5083 aksan@bilkent.edu.tr
Nesrin Bülbül Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nesrin.bulbul@bilkent.edu.tr
Neşe Savaşçın Sorumlu THM 5229 snese@tourism.bilkent.edu.tr
Neşe Şahin Özçelik Öğretim Görevlisi CTIS 5331 nozcelik@bilkent.edu.tr
Nezahat Doğan İdari Asistan FF 1820 2664380 nezahat.dogan@bilkent.edu.tr
Nihal Kurtay Öğretim Görevlisi PREP 5188 kurtay@bilkent.edu.tr
Nihan Kılıç Öğretim Görevlisi PREP 5198 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Nihan Şahin Öğretmen MHIO 2295 nihan.sahin@bilkent.edu.tr
Nihan Yılmaz Destek Programları Koordinatörü TTO 8033 nihaneryilmaz@bilkent.edu.tr
Nil Cetiz BSO Üyesi MUS 2284 nnil@bilkent.edu.tr
Nil Şahin Uzman Öğretim Görevlisi IE 3442 nilsahin@bilkent.edu.tr
Nilay Albay Yurt Görevlisi YM 4019, 4082 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Nilay Arkün Özgüven Danışman MHB 3026 nilay.arkun@bilkent.edu.tr
Nilay Kurtçu Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Nilda Zubaroğlu Diyetisyen KİM 1618 nilda@bilkent.edu.tr
Nilgün Çorapçıoğlu İdari Asistan ECON 1643 nilgunc@bilkent.edu.tr
Nilgün Olguntürk Doçent IAED 2429 onilgun@bilkent.edu.tr
Nilüfer Yeşil Öğretim Görevlisi FAE 1434 nyesil@bilkent.edu.tr
Nimet Ceren Serim Öğretim Görevlisi CTIS 5406 cserim@bilkent.edu.tr
Noriyoshi Murakami BSO Üyesi MUS 2284 yoshi@bilkent.edu.tr
Nuh Aygün Dalkıran Bölüm Başkanı Yardımcısı ECON 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Nuhugül Arslan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 nuhugul.arslan@bilkent.edu.tr
Nuray Çapar Enstitü Sekreteri EBE 2950 nurayc@bilkent.edu.tr
Nuray Güvenir Uzman APK 1203 nguvenir@bilkent.edu.tr
Nurdan Yeşil Öğretim Görevlisi PREP 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Nuri Cihan Kayaçetin Doktor Öğretim Üyesi IAED 1512 cihan.kayacetin@bilkent.edu.tr
Nusret İspir Müzik Direktörü MUS 2284 nusret@bilkent.edu.tr
Nükhet Büyükoktay İdari Asistan GRA 1629, 1423 bnukhet@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z