Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

O (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ogün Koyunoğlu BSO Üyesi MUS 2284 ogun.koyunoglu@bilkent.edu.tr
Oğuz Akdora Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 akdora@bilkent.edu.tr
Oğuz Gülseren Profesör Doktor PHYS 1937 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Oğuz Kömür Teknisyen UBF 5038 oak@bilkent.edu.tr
Okan Tekman Bölüm Başkanı Yardımcısı MATH 1256 otekman@fen.bilkent.edu.tr
Oktan Nalbantoğlu Uygulama Doktor Öğretim Üyesi LAUD 1886 oktan@bilkent.edu.tr
Oktay Algın Bağlantılı Doçent UMRAM 3010 oktay.algin@bilkent.edu.tr
Olcay Demirhan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 olcay.demirhan@bilkent.edu.tr
Olcay Irmak Biyolog SM-M 5121, 5125 olcay@bilkent.edu.tr
Olcay Ündal Muhasebe ve Finans Uzmanı UNAM 2492 undal@unam.bilkent.edu.tr
Oliver Folger Jia Doktor Öğretim Üyesi MUS 2273 oliver.jia@bilkent.edu.tr
Onur Bostancı Laboratuvar Mühendisi EE 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Onur Canalp Web Uygulama Programcısı BCC 8035 onur@bilkent.edu.tr
Onur Çizmecioğlu Doktor Öğretim Üyesi MBG 2138 onur.cizmecioglu@bilkent.edu.tr
Onur Erpul Öğretim Görevlisi IR 1068 erpul@bilkent.edu.tr
Onur Mutlu Bağlantılı Doçent CS 1267
Onur Osmanoğlu Misafir Doktor Öğretim Üyesi MAN 2874 onur.osmanoglu@bilkent.edu.tr
Onur Özcan Bölüm Başkanı Yardımcısı ME 2893 onurozcan@bilkent.edu.tr
Onur Özgöde Doktor Öğretim Üyesi POLS 1671 onur.ozgode@bilkent.edu.tr
Onur Tokel Doktor Öğretim Üyesi PHYS 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Onur Türkmen Dekan Yardımcısı MSSF 2310 oturkmen@bilkent.edu.tr
Onur Yıldırım Doktor Öğretim Üyesi MUS 2275 oyildirim@bilkent.edu.tr
Onurcan Çağatay BSO Üyesi MUS 2284 onurcancagatay@hotmail.com
Orhan Arıkan Dekan MF 1208, 1257 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Orhan Aytür Rektör Yardımcısı (Provost) PROVOST 1213,1214 aytur@bilkent.edu.tr
Orhan Gençses Telefon Teknisyeni YİTDB 1599, 2300 gencses@bilkent.edu.tr
Orhan Kahraman Yurt Görevlisi YM 3552 orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Orhan Kalender Şoför DUHM 1224 orhankalender@bilkent.edu.tr
Orhan Saffetoğlu Sorumlu BESM 3186, 3189 orhans@bilkent.edu.tr
Orkun Balkaş Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 orkun.balkas@bilkent.edu.tr
Orkun Özdemir Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2027 orkuno@bilkent.edu.tr
Osman Altınbaş Sistem İşletmeni BCC 1341 altinbas@bilkent.edu.tr
Osman Tatar Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 osmantatar@bilkent.edu.tr
Osman Terzi Memur SSGM 5347 osmanterzi@bilkent.edu.tr
Osman Berat Gürzumar Profesör Doktor HF 3490 berat@bilkent.edu.tr
Osman Fatih Yılmaz Kütüphaneci KM 1298 fatih.yilmaz@bilkent.edu.tr
Oumout Chousein Oglou Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 1237 uhus@bilkent.edu.tr
Owen Robert Miller Doktor Öğretim Üyesi HIST 2701 owen.miller@bilkent.edu.tr
Oya Cangüloğlu Büro Müdürü MHB 1549, 2363 2664596 cangula@bilkent.edu.tr
Oya Göçer Hizmetli AO 1848,4229 2665124 oya.gocer@bilkent.edu.tr
Oya Karaşan Dekan Yardımcısı MF 1409 karasan@bilkent.edu.tr
Ozan Ekici Öğretim Görevlisi PREP 5198 ozan.ekici@bilkent.edu.tr
FAE 1811
FAE 2821
FAE 2274
FAE 1109
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z