Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

S (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Saba Özdemir Öğretim Görevlisi TURK 2173 saba.ozdemir@bilkent.edu.tr
Sabahat Yeşim Küreli Dilici Sorumlu MSSF 2282 yesim.dilici@bilkent.edu.tr
Sabri Erdem Özkapıcı Telefon Sistem Destek Elemanı BCC 8007 erdem@bilkent.edu.tr
Sabriye Gür Öğretim Görevlisi PREP 1713 sabriye@bilkent.edu.tr
Sadettin Karateke Teknisyen PHYS 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Sadık Böcüoğlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 sadik.bocuoglu@bilkent.edu.tr
Sait Yıldırım Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sait@bilkent.edu.tr
Salih Kurt Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1707 salih.kurt@bilkent.edu.tr
Salih Özgür Öğüz Doktor Öğretim Üyesi CS 3398 ozgur.oguz@bilkent.edu.tr
Saliha Gürbüzdal Öğretim Görevlisi PREP 5342 saliha@bilkent.edu.tr
Salim Aydos Yurt İdari Sorumlusu YM 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Salim Baran Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Samet Tatlılıoğlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 samettatlilioglu@bilkent.edu.tr
Samime Çelik Aktaş Öğretim Görevlisi PREP 5442 scelik@bilkent.edu.tr
Samuel John Hirst Doktor Öğretim Üyesi IR 2177 samhirst@bilkent.edu.tr
Sandrine Berges Profesör Doktor PHIL 2806 berges@bilkent.edu.tr
Sang Seok Lee Doktor Öğretim Üyesi ECON 2370 sang.lee@bilkent.edu.tr
Saniye Vatansever Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2528 saniye@bilkent.edu.tr
Satılmış Topcu Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 2457,1023 topcu@ee.bilkent.edu.tr
Saurabh Pandharinath Shinde Öğretim Görevlisi MAN 2299 saurabh.shinde@bilkent.edu.tr
Savaş Dayanık Profesör Doktor IE 3029 sdayanik@bilkent.edu.tr
Savaş Yılmaz Yurt Görevlisi YM 5137, 5136 savas.yilmaz@bilkent.edu.tr
Scott Allen Kennedy Doktor Öğretim Üyesi CCI 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Sebahattin Uğurlu Sorumlu SSGM 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Seçil Chousein Oglou Öğretim Görevlisi PREP 5244 secilcan@bilkent.edu.tr
Seçil Gönültaş Bölüm Başkanı Yardımcısı PSYC 2760 secilgonultas@bilkent.edu.tr
Seçil Koçal Öğretim Görevlisi PREP 5342 kocal@bilkent.edu.tr
Seçil Seven Uzman İK 8992 secil.seven@bilkent.edu.tr
Seçil Zeynep Doğan Yönetici Sekreter REK 1200, 1201 2664120,2664121 sdogan@bilkent.edu.tr
Seçkin Köstem Doktor Öğretim Üyesi IR 1312 kostem@bilkent.edu.tr
Seda Özdoğan Öğretim Görevlisi PREP 5188 ustunels@bilkent.edu.tr
Seda Şengül Birkan Laboratuvar Sorumlusu MBG 2416 seda.sengul@bilkent.edu.tr
Seda Uyanık Tanrıverdi Koordinatör TURK 3287 sedak@bilkent.edu.tr
Seda Üstün Yardımcı Öğretmen AO 1848 seda.ustun@bilkent.edu.tr
Sedat Eraslan Şoför SM-M 6930,1666 sedat.eraslan@bilkent.edu.tr
Sedef Kendir Kurttekin Öğretim Görevlisi TURK 2382 sedef.kendir@bilkent.edu.tr
Sefa Memiş Tekniker NANOTAM 3052 sefa.memis@bilkent.edu.tr
Segah Sak Öğretim Görevlisi ARCH 2255 segah@bilkent.edu.tr
Seher Ağca İdari Asistan TTO 8084,8085 sehera@bilkent.edu.tr
Seher İçenli Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 seher.icenli@bilkent.edu.tr
Seher Şen Satın Alım ve Muhasebe Uzmanı UNAM 5257 seher.sen@unam.bilkent.edu.tr
Seher Mutlu Kurtul Amir LİM 8400 seher@bilkent.edu.tr
Selcan Başak Soyluoğlu Sağlık Doktoru SM-M 1666 basaks@bilkent.edu.tr
Selçuk Polat Uygulama Programcısı BCC 2541 polat@bilkent.edu.tr
Selda Akyol İdari Asistan THM 5025 oselda@bilkent.edu.tr
Selda Aytekin Yurt Sorumlusu YM 5272, 5318 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Selen Gülsever Koordinatör UDO 3218 selen@bilkent.edu.tr
Selen Özyıldırım BSO Üyesi MUS 2284 selenakcora@yahoo.com
Selim Aksoy Bölüm Başkanı CS 1218, 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Selin Esenergül Birlik Kurumsal İletişim Koordinatörü UNAM 8973 selin@unam.bilkent.edu.tr
Selin Salman Engin Öğretim Görevlisi PSYC 2074 selinsalman@bilkent.edu.tr
Selin Sayek Böke Doçent ECON 2019 sayek@bilkent.edu.tr
Selma Bozkurt Amir ALM 2000 bozkurts@bilkent.edu.tr
Selman Eldem Mühendis NANOTAM 3949 selman.eldem@bilkent.edu.tr
Selver Buldanlıoğlu Şahin Doktor Öğretim Üyesi IR 2252 selver.sahin@bilkent.edu.tr
Sema Celil Hakioğlu BSO Üyesi MUS 2284 semacelilova@hotmail.com
Sema Demirbaş Tekniker NANOTAM 3976 sema.demirbas@bilkent.edu.tr
Sema Karamanoğlu Öğretim Görevlisi IAED 1835 sema.karamanoglu@bilkent.edu.tr
Semih Bozkurt Uzman Mühendis UNAM 3549 semih@unam.bilkent.edu.tr
Semih Sait Yılmaz Doktor Öğretim Üyesi THM 5098 semihsaityilmaz@bilkent.edu.tr
Semiha Yılmazer Doktor Öğretim Üyesi IAED 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Semra Kesler Elektronik Kaynaklar Sorumlusu KM 2690 usun@bilkent.edu.tr
Semra Kunt Akbaş Öğretim Görevlisi FAE 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Serap Yıldırım Varol Öğretim Görevlisi PREP 5197 svarol@bilkent.edu.tr
Serdar Güner Doçent IR 2070 sguner@bilkent.edu.tr
Serdar Işık Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
Serdar Rasul BSO Üyesi MUS 2284 rasulov@bilkent.edu.tr
Serdar Ser Memur MİM 8792 serdarser@bilkent.edu.tr
Serenay Buse Yıkılmaz Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 buse.yikilmaz@bilkent.edu.tr
Serengül Gözaçık Kütüphaneci KM 1534 serengul.gozacik@bilkent.edu.tr
Sergey Margulis BSO Üyesi MUS 2284 sergey@bilkent.edu.tr
Sergio Baptista Teixeira Öğretim Görevlisi FAE 3195 sergio.teixeira@bilkent.edu.tr
Serhat Sandal Memur SSGM 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Serkan Belkaya Doktor Öğretim Üyesi MBG 2419 sbelkaya@bilkent.edu.tr
Serkan Genç Kıdemli Öğretim Görevlisi CTIS 5226 sgenc@bilkent.edu.tr
Serkan Kaleli Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Serkan Karataş Yurt Görevlisi YM 3552 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Serkan Topal Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 topal@bilkent.edu.tr
Serkan Yolcu Doktor Öğretim Üyesi HF 3072 serkan.yolcu@bilkent.edu.tr
Serkan İsmail Göktuna Doktor Öğretim Üyesi MBG 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Serpil Özaloğlu Öğretim Görevlisi IAED 1735 ozaloglu@bilkent.edu.tr
Serpil Tın Bölüm Başkanı Yardımcısı CTIS 5237 stin@bilkent.edu.tr
Serra Uluğ Mühendis NANOTAM 3970 serra.ulug@bilkent.edu.tr
Serya Bayram Memur MİM 8083 seryabayram@bilkent.edu.tr
Seval Dönertaş Mühendis NANOTAM 3053 donertas@bilkent.edu.tr
Sevcan Berivan Uğur Laboratuvar Uzmanı UNAM 3540 sevcan.ugur@unam.bilkent.edu.tr
Sevda Çelik Barut Öğretim Görevlisi PREP 5155 sevdace@bilkent.edu.tr
Sevda Kaya Müdür Yardımcısı DUHM 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Sevgi Erdengi Fakülte Sekreteri GSTMF 1486 erdengi@bilkent.edu.tr
Sevil Kılıç Kultufan Öğretim Görevlisi PREP 5083 kultufan@bilkent.edu.tr
Sevilay Ekicioğlu İdari Asistan CCI 3133 sevilayekicioglu@bilkent.edu.tr
Sevilnaz Biçer Hemşire SM-M 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Seyid Amjad Ali Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 5335 syedali@bilkent.edu.tr
Seyit Koçberber Müdür BCC 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Seyit Yıldırım Proje Yöneticisi NANOTAM 3988 seyit.yildirim@bilkent.edu.tr
Seyit Ali Yaşar Teknisyen UNAM 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Seymur Jahangirov UNAM Araştırma Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8048 seymur@unam.bilkent.edu.tr
Sezai Çubuk Sağlık Doktoru SM-M 6950 sezai.cubuk@bilkent.edu.tr
Sezen Çabuk Proje Geliştirme Uzmanı TTO 1391 sezen.cabuk@bilkent.edu.tr
Sezer Kadayıfçılar Uzman Öğretim Görevlisi PSYC 5061 ksezer@bilkent.edu.tr
Sezerin Kara Laboratuvar Sorumlusu CS 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Sezin Galioğlu Özaltuğ UNAM Araştırmacı UNAM 3538 sezin@unam.bilkent.edu.tr
Shervin Rahimzadeh Arashloo Doktor Öğretim Üyesi CS 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Sıla Yapıcı Uzman CTIS 5337 sila.yapici@bilkent.edu.tr
Simon Drummond Wigley Dekan İBEF 1457 wigley@bilkent.edu.tr
Sırrı Hakan Kırımlı Doçent IR 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Sibel Uğurlubilek Öğretim Görevlisi CS 1110 sibel@ctp.bilkent.edu.tr
Sibel Meryem Dilsiz Öğretim Görevlisi PREP 5083 smbolat@bilkent.edu.tr
Simon James Harvey Brunker Öğretim Görevlisi PREP 5342 harveybrunker@bilkent.edu.tr
Sinan Atalar Direktör APK 1149 sinan.atalar@bilkent.edu.tr
Sinan Gezici Bölüm Başkanı Yardımcısı EE 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
Sinan Pehlivan Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Sinan Sonlu Araştırma Görevlisi CS 1288 sinan.sonlu@bilkent.edu.tr
Sinan Satılmış Karakülah Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Sinem Çavuşoğlu Memur ÖİM 3122 sinemca@bilkent.edu.tr
Sinem Özcan İdari Asistan MHL 1986 sozcan@bilkent.edu.tr
Sinem Sav Doktor Öğretim Üyesi CS 1267 sinem.sav@cs.bilkent.edu.tr
Soner Sarıca Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Soner Yalçın Bahçıvan ÇDKM 3178 soner.yalcin@bilkent.edu.tr
Songül Zeybek Finans ve Raporlama Koordinatörü UNAM 8971 songul.zeybek@unam.bilkent.edu.tr
Stein Haugom Olsen Bağlantılı Profesör ELIT 1930 stein.olsen@bilkent.edu.tr
Steven Hobson Öğretim Görevlisi PREP 5197 hobson@bilkent.edu.tr
Suat Remin Çelebi Tantoğlu Koordinatör İF 1851 remin@bilkent.edu.tr
Suphi Burak Üskent Öğretim Görevlisi PREP 5442 uskent@bilkent.edu.tr
Süheyla Özyıldırım Doçent MAN 1899 suheyla@bilkent.edu.tr
Süleyman Serdar Kozat Profesör Doktor EE 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Süreyya Defne BSO Üyesi MUS 2284 sureyyadefne@hotmail.com
Süreyya Topçu Ergin Koordinatör ÖEM 2485 sureyya.ergin@bilkent.edu.tr
Svetlana Rebresh Öğretim Görevlisi MUS 2284 svetlana.rebresh@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z