Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

T (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Tacettin Küçük Müdür Yardımcısı YM 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Tagi Hanalioğlu Doktor Öğretim Üyesi IE 1702 taghi.khaniyev@bilkent.edu.tr
Taha Ilıkkan Mühendis UNAM 3551 taha.ilikkan@unam.bilkent.edu.tr
Tahire E. Erman Doçent POLS 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Tahsin Tolga Yayalar Dekan Yardımcısı MSSF 1387 tolga.yayalar@bilkent.edu.tr
Tajia Dawn Moertle Öğretim Görevlisi PREP 5155 tajia.moertle@bilkent.edu.tr
Taki Nadir Aydoğdu Hizmetli LİM 8400 taki06nadir@gmail.com
Talip Serkan Kasırga Yardımcı Direktör UNAM 8026 kasirga@bilkent.edu.tr
Tamara Funda Gündoğdu Gökkavas Araştırmacı NANOTAM 3971 tamara@bilkent.edu.tr
Taner Korkmaz Kütüphaneci KM 1417 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Taner Parlakay Laboratuvar Şefi BCC 1991 taner@bilkent.edu.tr
Taner Yiğit Doçent ECON 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Tanju Malçok Yurt Müdürü YM 4147, 4148, 4120 tmalcok@bilkent.edu.tr
Tantürk Abbas Baştuğ Tekniker UMRAM 3012 tanturk.bastug@bilkent.edu.tr
Tanya Yücel Öğretmen AO 2570 tanya.yucel@bilkent.edu.tr
Tarık Kara Provost Asistanı PROVOST 1213, 1214 ktarik@bilkent.edu.tr
Tayfun Özçelik Dekan FF 2139 2664380 tozcelik@bilkent.edu.tr
Tayfur Kaya Tekniker NANOTAM 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Teoman Cihan Yaş Yurt Sorumlusu YM 4168, 4160 teoman@bilkent.edu.tr
Teresa Lynn Campbell Öğretim Görevlisi PREP 5244 teresa.campbell@bilkent.edu.tr
Thomas Zimmermann Doçent HART 2192 zimmer@bilkent.edu.tr
Thomas Wayne Howard Doktor Öğretim Üyesi CCI 3431 thomas.howard@bilkent.edu.tr
Timothea Toulopoulou Profesör Doktor PSYC 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Tijana Silinger Öğretim Görevlisi MUS 2284 tijana.silinger@bilkent.edu.tr
Tijen Akşit Müdür Vekili İDMYO 1461, 2474 aksit@bilkent.edu.tr
Tijen Sonkan Türkkan Uzman Öğretim Görevlisi IAED 1792 sonkan@bilkent.edu.tr
Timothy Sean Wright Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3916 timothy.wright@bilkent.edu.tr
Tolga Baycan Öğretim Görevlisi MAN 3353 baycan@bilkent.edu.tr
Tolga Bölükbaşı Bölüm Başkanı POLS 1339, 1850 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Tolga Çukur Direktör UMRAM 3007, 3002 cukur@ee.bilkent.edu.tr
Tolga Demir Doktor Öğretim Üyesi MAN 1657 tolga.demir@bilkent.edu.tr
Tolga Kartaloğlu Araştırmacı NANOTAM 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Tolga Şenol Tekniker NANOTAM 8734 tolga.senol@bilkent.edu.tr
Tolga Mete Duman Bölüm Başkanı EE 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Tomos Parry Öğretim Görevlisi MATH 2475 tomos@bilkent.edu.tr
Tore Fougner Doçent IR 3142 fougner@bilkent.edu.tr
Travis Brent Dingler Öğretim Görevlisi PREP 5086 travis@bilkent.edu.tr
Tudor Andrei Onea Doktor Öğretim Üyesi IR 2343 tudor.onea@bilkent.edu.tr
Tufan Kıymaz Bölüm Başkanı Yardımcısı PHIL 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Tugay Yılmaz Kütüphaneci KM 1771 tugay.yilmaz@bilkent.edu.tr
Tuğba Andaç Şenol Mühendis NANOTAM 3946 tugba.andac@bilkent.edu.tr
Tuğba Aysan İdari Asistan HF 3304 tugba.aysan@bilkent.edu.tr
Tuğba Bayar Öğretim Görevlisi IR 1463 tugba.bayar@bilkent.edu.tr
Tuğba Öztürk İdari Asistan ÖD 1337 tugba.ozturk@bilkent.edu.tr
Tuğba Şardan İdari Asistan HART 1934 2664409 sardan@bilkent.edu.tr
Tuğçe Aktaş Öğretmen AO 1848 tugce.aktas@bilkent.edu.tr
Tuğçe Arıkan Öğretim Görevlisi FAE 3195 atugce@bilkent.edu.tr
Tuğçe Başaran Uzman ALM 1446 tugce.basaran@bilkent.edu.tr
Tuğçe Hamamcıoğlu Öğretim Görevlisi FAE 2654 t.hamamcioglu@bilkent.edu.tr
Tuğçe Kafdağlı Uzman NANOTAM 3960 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Tuğçe Sena Serdar Memur SSGM 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Tuna Başaran Öğretmen MHL 1986 tuna.basaran@bilkent.edu.tr
Tunahan Özdemir Memur ÇDKM 3172 tuna.ozdemir@bilkent.edu.tr
Tuncay Çolakoğlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 tuncay.colakoglu@bilkent.edu.tr
Tuncay Tuzlukaya Başşoför DUHM 1224 tuncay.tuzlukaya@bilkent.edu.tr
Turap Cem Gürbüzer Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Turgay Güneş Yurt İdari Sorumlusu YM 4075, 4195 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Turgut Tan Profesör Doktor HF 1379 ttan@bilkent.edu.tr
Tülay Akaoğlu Müdür MHL 8490 tulay.akaoglu@bilkent.edu.tr
Tülay Arayıcı Teknisyen MBG 3331 arayici@fen.bilkent.edu.tr
Tülay Gürbüz İdari Asistan ÖİM 3192 tulay@bilkent.edu.tr
Tülin Oğuz Kazanasmaz Yönetici Sekreter İMİRY 1204, 1205, 1984 otulin@bilkent.edu.tr
Tümay Öztürk Altaş Müdür KAM 2486, 2165 tumay.ozturk@bilkent.edu.tr
Türkan Cesur Kütüphaneci KM 1416 cturkan@bilkent.edu.tr
Türkan Duygu Kazancı Yönetici Sekreter UNAM 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Türkan Gamze Ulusoy Ghobadi Araştırmacı NANOTAM 2546 gamze.ulusoy@bilkent.edu.tr
Türkan Mine Kara Öğretim Görevlisi ECON 1469 minek@bilkent.edu.tr
Türker Özsarı Doktor Öğretim Üyesi MATH 2899 turker.ozsari@bilkent.edu.tr
Türküm Cankatan Öğretim Birimi Başkanı, FAE (İF/HF/FF) FAE 2274 turkum@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z