Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Z (Ad Fihristi)

Ad Soyad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Zafer Demirtaş Teknisyen CTIS 5073 demirtas@bilkent.edu.tr
Zafer Gürsoy Bina Sorumlusu FF 2141 zafer.gursoy@bilkent.edu.tr
Zafer Ali Ahmed 9. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5192 zafer.ahmed@bilkent.edu.tr
Zahide Karakitapoğlu Aygün Doçent MAN 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Zahide Pamir Karatok Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1067, 3005 zahide.pamir@bilkent.edu.tr
Zaliha Gamze Aykut Sorumlu Veteriner Hekim MBG 2927, 3331 aykut@fen.bilkent.edu.tr
Zehra Hamamcı İdari Asistan POLS 1339 zehrahamamci@bilkent.edu.tr
Zehra Veli Uzman UNAM 3567 zveli@unam.bilkent.edu.tr
Zehra Dicle Güneş Sorumlu ÖİM 3211 dicle.gunes@bilkent.edu.tr
Zehranaz Varol Araştırma Görevlisi IE 1268 zehranaz.donmez@bilkent.edu.tr
Zeki Sarıgil Doçent POLS 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Zeki C. Kuruoğlu Profesör Doktor CHEM 1788 kuruoglu@bilkent.edu.tr
Zeki Furkan Kaynar Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 zeki.kaynar@bilkent.edu.tr
Zeliha Bucak Çelik Kütüphaneci KM 1621, 1298 zeliha.celik@bilkent.edu.tr
Zeliha Çerkeş Teknik Ressam YİTDB 2802 zelihaa@bilkent.edu.tr
Zeliha Yılmaz Öğretim Görevlisi PREP 5083 zgoksu@bilkent.edu.tr
Zerin Rasul Öğretim Görevlisi MUS 2273 zarema@bilkent.edu.tr
Zeynep Akan Yurt Görevlisi YM 4110,4010 zeynep.akan@bilkent.edu.tr
Zeynep Aykut Kütüphaneci KM 1533 zeynepay@bilkent.edu.tr
Zeynep Engin Atak Öğrenci Danışmanı UDO 3125 zeynepengin@bilkent.edu.tr
Zeynep Erdoğan Takım Lideri, Mühendis UNAM 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Zeynep Gök Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Zeynep Kaptan Eken Öğretim Görevlisi PREP 5198 zeken@bilkent.edu.tr
Zeynep Kireçci 3. Öğretim Birimi Başkanı PREP 1635 kirecci@bilkent.edu.tr
Zeynep Önder Doçent MAN 2038 zonder@bilkent.edu.tr
Zeynep Özek Öğretim Görevlisi FAE 1107 ozek@bilkent.edu.tr
Zeynep Özmen Uzman İK 3924 zeynepozmen@bilkent.edu.tr
Zeynep Şengel Öğretim Görevlisi TRIN 2745 zeynep.sengel@bilkent.edu.tr
Zeynep Tekelioğlu Memur SSGM 1700, 1199 zeyneptekelioglu@bilkent.edu.tr
Zeynep Tunalı Laboratuvar Uzmanı UNAM 3523 zeynep.tunali@unam.bilkent.edu.tr
Zeynep Mutlu Cansever Öğretim Görevlisi FAE 1936 zeynep.cansever@bilkent.edu.tr
Zeynep Özge Kocatepe İdari Asistan PREP 5169 zeynep.kocatepe@bilkent.edu.tr
Zihni Turak Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 zihni.turak@bilkent.edu.tr
Zita Zempleni BSO Üyesi MUS 2284 zitaflute@yahoo.com
Ziya Serkan Abuhan Koordinatör ÖİM 3208 abuhan@bilkent.edu.tr
Zurab Tsitsuashvili BSO Üyesi MUS 2284 zurabzts@yahoo.com
Zühre Sü Gül Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2641 zuhre@bilkent.edu.tr
Zülfiye Yılmaz Yamaç Doktor Öğretim Üyesi HF 2963 zulfiye.yilmaz@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z