Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

A (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Abacı Pense, Aysun İdari Asistan GSTMF 1486 abaci@bilkent.edu.tr
Abalı, Nefise Öğretim Görevlisi TURK 3148 nefise.abali@bilkent.edu.tr
Abay, Mine Yurt Görevlisi YM 5271, 5318 mineabay@bilkent.edu.tr
Abdullaeva, Feruza BSO Üyesi MUS 2284 feruza@bilkent.edu.tr
Abuhan, Ziya Serkan Koordinatör ÖİM 3208 abuhan@bilkent.edu.tr
Acar, Yiğit Öğretim Görevlisi ARCH 2825 yigit.acar@bilkent.edu.tr
Adams, Michelle Marie Bölüm Başkanı PSYC 3415,1090 michelle@bilkent.edu.tr
Afacan, Yasemin Dekan Vekili GSTMF 1486, 1742 yasemine@bilkent.edu.tr
Agapova, Marina BSO Üyesi MUS 2284 marina69h@yahoo.com
Ağaçdan, Yasin Tekniker NANOTAM 3933 yasin.agacdan@bilkent.edu.tr
Ağca, Seher İdari Asistan TTO 8084,8085 sehera@bilkent.edu.tr
Ahan, Recep Erdem Post-Doc UNAM 3566 recep.ahan@bilkent.edu.tr
Ahmed, Zafer Ali 9. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5192 zafer.ahmed@bilkent.edu.tr
Ahn, Won Mi UNAM Doktor Öğretim Üyesi MSN 1579 wonmi.ahn@bilkent.edu.tr
Ak, İsa Hizmetli LİM 1551,1400 isaak6606@gmail.com
Akakça Meral, Berrin İdari Asistan PREP 1802 berrin.akakca@bilkent.edu.tr
Akan, Zeynep Yurt Görevlisi YM 4110,4010 zeynep.akan@bilkent.edu.tr
Akaoğlu, Tülay Müdür MHL 8490 tulay.akaoglu@bilkent.edu.tr
Akar, Nail Profesör Doktor EE 2337 akar@ee.bilkent.edu.tr
Akar, Özcan Video Laboratuvarı Teknisyeni GSTMF 1747 akar@bilkent.edu.tr
Akay, Güliz Uzman İK 1239 guliza@bilkent.edu.tr
Akbaba, Yeliz İdari Asistan AO 1848, 4229 2665124 yeliz.cerlet@bilkent.edu.tr
Akbal, Ali Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1234 ali.akbal@bilkent.edu.tr
Akbaş, Erkut Emin Mühendis NANOTAM 3953 erkut.akbas@bilkent.edu.tr
Akbaş, Ülkemin Öğretim Görevlisi MUS 2273 ulkemin.akbas@bilkent.edu.tr
Akbayır, Fatma Sorumlu MEM 1230 fakbayir@bilkent.edu.tr
Akbayır, Metin Memur DUHM 1323 akbayir@bilkent.edu.tr
Akbulak, Esra Yurt Görevlisi YM 4110, 4010 esra.akbulak@bilkent.edu.tr
Akçakaya, Dilek Yurt Sorumlusu YM 4145, 4009 dilek.akcakaya@bilkent.edu.tr
Akçura, Yusuf Rezidant Görüntü Yönetmeni COMD 2733 akcura@bilkent.edu.tr
Akdaş, Başak Sorumlu PREP 5168 basak.akdas@bilkent.edu.tr
Akdemir, Güniz Özge Yurt Görevlisi YM 5271, 5317 guniz.akdemir@bilkent.edu.tr
Akdemir Yılmaz, Kadriye Mimar YİTDB 1540 kadriye.akdemir@bilkent.edu.tr
Akdora, Oğuz Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 akdora@bilkent.edu.tr
Aker, Mete Salih Müdür SM-M 1666 2664337 amete@bilkent.edu.tr
Akgün, Cem Çağatay Kütüphaneci KM 2976 cem.akgun@bilkent.edu.tr
Akgündüz, Aynur Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5138, 5283 aynury@bilkent.edu.tr
Akıllılar, İrem Sıla Kütüphaneci KM 1535 irem.akillilar@bilkent.edu.tr
Akkaya, Engin Umut Profesör Doktor CHEM 1997 eua@fen.bilkent.edu.tr
Akman, Varol Profesör Doktor CS 2162 akman@cs.bilkent.edu.tr
Akmut, Fulya Koordinatör İF 2353 akmut@bilkent.edu.tr
Aksoy, Boran Öğretim Görevlisi COMD 1050 boran.aksoy@bilkent.edu.tr
Aksoy, Hüseyin Can Doktor Öğretim Üyesi HF 3493 hcaksoy@bilkent.edu.tr
Aksoy, Mehmet Hizmetli LİM 5092, 5395 aksoym926@gmail.com
Aksoy, Selim Bölüm Başkanı CS 1218, 3405 saksoy@cs.bilkent.edu.tr
Aksu Kurtoğlu, Özlem Öğretim Görevlisi, Türkçe FRL 2773 ozlemak@bilkent.edu.tr
Akşit, Halis Necmi Dekan Yardımcısı EF 2977 necmi@bilkent.edu.tr
Akşit, Tijen Müdür Vekili İDMYO 1461, 2474 aksit@bilkent.edu.tr
Akşiyote Görür, Jülide Bölüm Başkanı Yardımcısı COMD 1757 aksiyote@bilkent.edu.tr
Aktaş, Tuğçe Öğretmen AO 1848 tugce.aktas@bilkent.edu.tr
Aktay, Gökhan Şef SSGM 5284 gokhan.aktay@bilkent.edu.tr
Aktürk, M. Selim Dekan Vekili İF 1276, 1360 akturk@bilkent.edu.tr
Aktürk, Nazan 2. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5087 nazang@bilkent.edu.tr
Akyol, Hasan Ali KİT Teknik Donanım Sorumlusu MHB 3366 akyol@bilkent.edu.tr
Akyol, Selda İdari Asistan THM 5025 oselda@bilkent.edu.tr
Akyol, Şaziye Pelin Doktor Öğretim Üyesi ECON 3077 pelina@bilkent.edu.tr
Akyüz, Akif Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 akif.akyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz, Özgün Proje Mühendisi (20AG001) UNAM 1123 oakyuz@bilkent.edu.tr
Akyüz, Uğur Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 ugur.akyuz@bilkent.edu.tr
Alabay Yılmaz, Ayça Öğretmen MHL 2053, 2281 aycalabay@gmail.com
Alan Crossley, Şule Bağlantılı Profesör ECON 1890 sule.alan@bilkent.edu.tr
Albay, Nilay Yurt Görevlisi YM 4019, 4082 nilay.albay@bilkent.edu.tr
Albayrak, Duygu Kıdemli Öğretim Görevlisi CTIS 5039 duygua@bilkent.edu.tr
Aldemir, Abdullah Safa Mühendis NANOTAM 3949 safa.aldemir@bilkent.edu.tr
Alexander, Anita Nicole Doktor Öğretim Üyesi ES 2922 anita.alexander@bilkent.edu.tr
Alexander, James Doçent POLS 1896 jalexand@bilkent.edu.tr
Alff, John Paul Öğretim Görevlisi FAE 2631 john.paul@bilkent.edu.tr
Algın, Oktay Bağlantılı Doçent UMRAM 3010 oktay.algin@bilkent.edu.tr
Algün, Recep Şoför YİTDB 1313 recep.algun@bilkent.edu.tr
Ali, Seyid Amjad Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 5335 syedali@bilkent.edu.tr
Alibeyoğlu, Cem Mühendis NANOTAM 8766 cem.a@bilkent.edu.tr
Aliyev, Davut BSO Üyesi MUS 2284 dali@bilkent.edu.tr
Alkan, Bedriye Memur KİM 1624 bedriye.alkan@bilkent.edu.tr
Alkan, Can Doçent CS 2912 calkan@cs.bilkent.edu.tr
Alkan, Fahri Misafir Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2420 fahri.alkan@bilkent.edu.tr
Allen, Jedediah Wilfred Pap Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2567 jallen@bilkent.edu.tr
Allen, Matthew Bryce Öğretim Görevlisi PREP 5083 matthew.allen@bilkent.edu.tr
Almas, Hacer Esra Doktor Öğretim Üyesi EDEB 2979 esra.almas@bilkent.edu.tr
Alpay, Çağatay Öğretim Görevlisi GRA 1758 cagatayalpay@bilkent.edu.tr
Alpay, Efe Doktor Öğretim Üyesi GRA 1629 efe.alpay@bilkent.edu.tr
Alptekin, Ümit Orçun Yurt Sorumlusu YM 4007, 4003 orcun.alptekin@bilkent.edu.tr
Altaş, Fidan Bahar Öğretim Görevlisi PREP 1713 fidan.rasa@bilkent.edu.tr
Altay, Burçak Uygulama Doktor Öğretim Üyesi IAED 2651 burcak@bilkent.edu.tr
Altın, Bediha Bina Sorumlusu İİSBF 2059 bediha@bilkent.edu.tr
Altınbaş, Osman Sistem İşletmeni BCC 1341 altinbas@bilkent.edu.tr
Altınok Ormancı, Pınar Doktor Öğretim Üyesi HF 3334 altinok@bilkent.edu.tr
Altıntaş, Ayhan Profesör Doktor EE 1489 altintas@ee.bilkent.edu.tr
Altun, Betül Kütüphaneci KM 1621, 1298 betul.altun@bilkent.edu.tr
Altun, Mehmet Murat Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 5525, 5527 mehmet.altun@bilkent.edu.tr
Altunışık, Şule Uzman KAM 2958 alsule@bilkent.edu.tr
Anber, Mert Teknisyen NANOTAM 1019 mertanber@bilkent.edu.tr
Andaç Şenol, Tuğba Mühendis NANOTAM 3946 tugba.andac@bilkent.edu.tr
Apaydın, İnci Öğretim Görevlisi MATH 2131 incia@bilkent.edu.tr
Aral, Özkan Hizmetli MİM 8057 ozkan.aral@bilkent.edu.tr
Aranyosi, Istvan Albert Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2188 aranyosi@bilkent.edu.tr
Ararat, Çağın Doktor Öğretim Üyesi IE 6940 cararat@bilkent.edu.tr
Arashloo, Shervin Rahimzadeh Doktor Öğretim Üyesi CS 3440 s.rahimzadeh@cs.bilkent.edu.tr
Arayıcı, Tülay Teknisyen MBG 3331 arayici@fen.bilkent.edu.tr
Arıkan, Erdal Profesör Doktor EE 1347 arikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan, Orhan Dekan MF 1208, 1257 oarikan@ee.bilkent.edu.tr
Arıkan, Tuğçe Öğretim Görevlisi FAE 3195 atugce@bilkent.edu.tr
Arıöz, Yaşar Marangoz YİTDB 4184 yasar.arioz@bilkent.edu.tr
Arit, Ömer Faruk Kütüphaneci KM 1298 omer.arit@bilkent.edu.tr
Arkaz, Abdullah Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 abdullah.arkaz@bilkent.edu.tr
Arkcı, Canan Güvenlik Görevlisi SSGM 2330 ccanan@bilkent.edu.tr
Arkün Özgüven, Nilay Danışman MHB 3026 nilay.arkun@bilkent.edu.tr
Arman Karaaslan, Esra TakIm Lideri, Mühendis UNAM 6561 esra.arman@unam.bilkent.edu.tr
Arslan, Ersan Bahçıvan ÇDKM 3178 ersanbilkent@hotmail.com
Arslan, Hakan Kütüphane Görevlisi KM 1995, 1303 harslan@bilkent.edu.tr
Arslan, Merve İdari Asistan PREP 5079 merve.ocal@bilkent.edu.tr
Arslan, Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 4444 arslan@bilkent.edu.tr
Arslan, Mustafa Güvenlik Görevlisi SSGM 1701 mustafa.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan, Nuhugül Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 nuhugul.arslan@bilkent.edu.tr
Arslan Çelik, Işıl İdari Asistan İMİRY 1204, 1205, 1984 iarslan@bilkent.edu.tr
Arslan Ergül, Ayça UNAM Araştırmacı UNAM 3508 aycaergul@bilkent.edu.tr
Artıkoğlu, Aygül Laçin Araştırma Görevlisi IR 2175 lacin.artikoglu@bilkent.edu.tr
Aşap, Ali Onur Biyolog UNAM 3544 aonurasap@unam.bilkent.edu.tr
Aşcı, Kadir Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 kadir.asci@bilkent.edu.tr
Aşık, Fatma Yasemin Mühendis NANOTAM 3968 ykanli@bilkent.edu.tr
Aşkar, Murat Müdür DM 1655 murataskar@bilkent.edu.tr
Aşkın, Ümran Yardımcı Öğretmen AO 2570 umran.askin@bilkent.edu.tr
Aşuluk, Kezban Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 kezban.kiyanc@bilkent.edu.tr
Atakurt, Ebru Öğretim Görevlisi PREP 5342 atakurt@bilkent.edu.tr
Atalar, Abdullah Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı MHB 1163 aatalar@bilkent.edu.tr
Atalar, Ergin Profesör Doktor EE 1161, 3272 ergin.atalar@bilkent.edu.tr
Atalar, Sinan Direktör APK 1149 sinan.atalar@bilkent.edu.tr
Atay, Mehmet Fatihcan Bölüm Başkanı MATH 1586 2664377 f.atay@bilkent.edu.tr
Atay, Meltem Can Psikolog PDGM 1785 meltem.atay@bilkent.edu.tr
Ateş, Özlem İdari Asistan AO 2570 ozlem.ates@bilkent.edu.tr
Ateşkan, Armağan Koordinatör BTLSC 3222 ateskan@bilkent.edu.tr
Ateşoğlu, Adelya BSO Üyesi MUS 2284 adelya@bilkent.edu.tr
Atlı, Hilal Öğretim Görevlisi PREP 5197 hilal@bilkent.edu.tr
Atmaca, Cenk İç Mimar YİTDB 1370 catmaca@bilkent.edu.tr
Avcıoğlu Battal, İdil Yayın Koordinatörü İLET 5313 aidil@bilkent.edu.tr
Ay, Büşra Öğretim Görevlisi PREP 5197 busra.ay@bilkent.edu.tr
Ayas, Alipaşa Dekan EF 2924, 2950, 1134 apayas@bilkent.edu.tr
Ayaşlıoğlu, Melih Uzman KAM 2515 melih.ayaslioglu@bilkent.edu.tr
Ayaz, Abdullah Kullanıcı Destek Elemanı BCC 2203 ayaz@bilkent.edu.tr
Aybar, Şule Öğretim Görevlisi IAED 1832 sule@bilkent.edu.tr
Aybaş Tümtürk, Deniz Doktor Öğretim Üyesi PHYS 1972 deniz.aybas@bilkent.edu.tr
Ayday, Erman Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi CS 1267
Aydın, Dursun Ali Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 ali.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın, Görkem Öğretim Görevlisi PREP 1713 gorkem.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın, Murat Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 murat.aydin@bilkent.edu.tr
Aydın, Yiğit Müdür AASC 1324 yaydin@bilkent.edu.tr
Aydınlı, Ersel Profesör Doktor IR 3422 ersel@bilkent.edu.tr
Aydoğan, Kürşat Rektör REK 1200,1201 2664120 aydogan@bilkent.edu.tr
Aydoğdu, Taki Nadir Hizmetli LİM 8400 taki06nadir@gmail.com
Aydoğmuş, Ceren Uzman Öğretim Görevlisi MAN 2856 2664609 caydogmus@bilkent.edu.tr
Aydos, Salim Yurt İdari Sorumlusu YM 4168, 4114 aydos@bilkent.edu.tr
Aykal, Gürer Bağlantılı Profesör MUS 2284
Aykal, Naile Ebru BSO Üyesi MUS 2284 ebruay@bilkent.edu.tr
Aykanat, Cevdet Profesör Doktor CS 1039 aykanat@cs.bilkent.edu.tr
Aykıroğlu, Halil İbrahim Kütüphaneci KM 2704 halil.aykiroglu@bilkent.edu.tr
Aykut, Zaliha Gamze Sorumlu Veteriner Hekim MBG 2927, 3331 aykut@fen.bilkent.edu.tr
Aykut, Zeynep Kütüphaneci KM 1533 zeynepay@bilkent.edu.tr
Aysan, Tuğba İdari Asistan HF 3304 tugba.aysan@bilkent.edu.tr
Aysu, Emrah Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 eaysu@bilkent.edu.tr
Aytekin, Selda Yurt Sorumlusu YM 5272, 5318 selda.sansar@bilkent.edu.tr
Aytür, Orhan Rektör Yardımcısı (Provost) PROVOST 1213,1214 aytur@bilkent.edu.tr
Aytürk, İlker Bölüm Başkanı Yardımcısı POLS 1502 ayturk@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z