Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

B (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Babaei Ajabshir, Arezoo Öğretmen MHL 1986 arezoo.babaei@bilkent.edu.tr
Babataş, Nadezda Öğretim Görevlisi MUS 2273 nadezda@bilkent.edu.tr
Bahrami, Amirhoushang UNAM Doktor Öğretim Üyesi MSN 3556 bahrami@bilkent.edu.tr
Bahran, Cihan Misafir Doktor Öğretim Üyesi MATH 2466 cihan.bahran@bilkent.edu.tr
Baki, Münire Gizem Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1234 gizem.baki@bilkent.edu.tr
Bal, Hacı Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 haci.bal@bilkent.edu.tr
Balcı, Füsun Fakülte Sekreteri UBF 2525, 5035 fbalci@bilkent.edu.tr
Balkaş, Orkun Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 orkun.balkas@bilkent.edu.tr
Ballı, Gizem İdari Asistan MF 1261 gizem.balli@bilkent.edu.tr
Baloğlu, Murat Bina Sorumlusu PREP 5184 baloglu@bilkent.edu.tr
Baran, Salim Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 sbaran@bilkent.edu.tr
Barışıcı, Cem Uzman NANOTAM 1033 cem.barisici@bilkent.edu.tr
Barker, Laurence Doçent MATH 2120 barker@fen.bilkent.edu.tr
Barshan, Billur Profesör Doktor EE 2161 billur@ee.bilkent.edu.tr
Barutlu Dündarlı, Beril Sorumlu ÖİM 3124 beril.barutlu@bilkent.edu.tr
Başak Aköz, Ebru Direktör TTO 8084, 8018 ebru.basak@bilkent.edu.tr
Başaran, Tuğçe Uzman ALM 1446 tugce.basaran@bilkent.edu.tr
Başaran, Tuna Öğretmen MHL 1986 tuna.basaran@bilkent.edu.tr
Başaran Yılmaz, Berrak İdari Asistan FRL 1803 berrak.basaran@bilkent.edu.tr
Başarır, Çavlan Öğretim Görevlisi GRA 1918 cavlan@bilkent.edu.tr
Başer, Adnan Müdür ALM 1226 abaser@bilkent.edu.tr
Başer, Buse Yurt Görevlisi YM 4010,4110 buse.baser@bilkent.edu.tr
Başköse, Ramiz Güvenlik Görevlisi SSGM 1012 ramiz.baskose@bilkent.edu.tr
Başol Çetin, Hümeyra Öğretim Görevlisi FAE 2653 basol@bilkent.edu.tr
Baştuğ, Berkay Memur SSGM 2224 berkay.bastug@bilkent.edu.tr
Baştuğ, Tantürk Abbas Tekniker UMRAM 3012 tanturk.bastug@bilkent.edu.tr
Batuman, Bülent Bölüm Başkanı LAUD 1828, 1839 batuman@bilkent.edu.tr
Bayar, Tuğba Öğretim Görevlisi IR 1463 tugba.bayar@bilkent.edu.tr
Baycan, Ela İdari Asistan ME 1045, 3389 2664004 ela@bilkent.edu.tr
Baycan, Tolga Öğretim Görevlisi MAN 3353 baycan@bilkent.edu.tr
Baydar, Mehmet Ali BSO Üyesi MUS 2284 mehmetalibaydar@hotmail.com
Baydaş, Başak Fakülte Sekreteri MF 1227 2664133 basakbaydas@bilkent.edu.tr
Bayhan, Hatice İlham Müdür Yardımcısı ÖİM 3215 ilham@bilkent.edu.tr
Baykan, Burcu Doktor Öğretim Üyesi COMD 1878 burcu.baykan@bilkent.edu.tr
Bayrak, Adem Hizmetli LİM 1551, 1400 adem_bayrak@bilkent.edu.tr
Bayram, Durmuş Kütüphaneci KM 1298 durmus.bayram@bilkent.edu.tr
Bayram, Serya Memur MİM 8083 seryabayram@bilkent.edu.tr
Baysal, Recep Sistem İşletmeni GSTMF 2674,1517 recep.baysal@bilkent.edu.tr
Baytaroğlu, Şakir Laboratuvar Koordinatörü ME 3067 2664004 sakir.baytaroglu@bilkent.edu.tr
Baytekin, Bilge Doçent CHEM 2153, 2663 b-baytekin@bilkent.edu.tr
Beale, Cameron Justin Lee T Öğretim Görevlisi PREP 5198 cameron.beale@bilkent.edu.tr
Beder Karadağlı, Pınar Dijital Mecralar Koordinatörü İLET 1699 beder@bilkent.edu.tr
Bedirhanoğlu, Dilan Kütüphaneci MSSF 2286 dbedirhanoglu@bilkent.edu.tr
Beldan, Şafak Kütüphaneci KM 2167, 1298 safak.beldan@bilkent.edu.tr
Belkaya, Serkan Doktor Öğretim Üyesi MBG 2419 sbelkaya@bilkent.edu.tr
Bennett, Julian Profesör Doktor HART 2447 bennett@bilkent.edu.tr
Berberoğlu Yakupoğlu, Duygu Koordinatör UNAM 8970 duygu.berberoglu@unam.bilkent.edu.tr
Berges, Sandrine Profesör Doktor PHIL 2806 berges@bilkent.edu.tr
Berk, Aysu Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2735 aysu.berk@bilkent.edu.tr
Berk, Emre Profesör Doktor MAN 2413, 1309 eberk@bilkent.edu.tr
Berkovski, Yehezkel Sandy Doktor Öğretim Üyesi PHIL 1048 sandyber@bilkent.edu.tr
Berktav, Kadri İlker Misafir Doktor Öğretim Üyesi MATH 1883 kadri.berktav@bilkent.edu.tr
Berument, Hakan Profesör Doktor ECON 3247 berument@bilkent.edu.tr
Besken, Miri Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1728 mbesken@bilkent.edu.tr
Bicak, Ivana Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3133 ivana.bicak@bilkent.edu.tr
Bıyık, Demet Deniz Yurt Sorumlusu YM 5525, 5527 deniz.biyik@bilkent.edu.tr
Bıyıklı, Buket İdari Asistan İF 1928 buket.biyikli@bilkent.edu.tr
Biancofiore, Luca Doçent ME 1697 luca@bilkent.edu.tr
Biber, Yunus Emre Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 yunus.biber@bilkent.edu.tr
Biçer, Sevilnaz Hemşire SM-M 1666 sevilnaz@bilkent.edu.tr
Bilgili, Birsen Proje Koordinatörü (20AG001) UNAM 1172 bilgili@bilkent.edu.tr
Bilgili, Dilek Müdür Yardımcısı MİM 8052 dbilgili@bilkent.edu.tr
Bilgin, Hatice Pınar Profesör Doktor POLS 2164 pbilgin@bilkent.edu.tr
Bingöl, Burcu Fakülte Sekreteri HF 3302 burcu_b@bilkent.edu.tr
Birand, Can İzzet Öğretim Görevlisi GRA 1740 canbirand@bilkent.edu.tr
Bishop-Allen, Lindsey Josephina Öğretim Görevlisi PREP 5244 bishop@bilkent.edu.tr
Board, Iain Öğretim Görevlisi FAE 2757 iain@bilkent.edu.tr
Bohnenkamp, Carey Jane Öğretim Görevlisi PREP 5188 carey.bohnenkamp@bilkent.edu.tr
Bolat, Güliz Öğretim Görevlisi THM 5025, 5221, 5303 gesen@bilkent.edu.tr
Bonar, Andrew Daniel Öğretim Görevlisi FAE 2043 bonar@bilkent.edu.tr
Bonato, Enrica Öğretim Görevlisi HART 2042 enrica.bonato@bilkent.edu.tr
Bostancı, Onur Laboratuvar Mühendisi EE 3340 bostanci@ee.bilkent.edu.tr
Bowers, Robert Ian Doktor Öğretim Üyesi PSYC 2212 ribowers@bilkent.edu.tr
Boyacı, Hüseyin Ana Bilim Dalı Başkanı NSC 3002,3093,1148 hboyaci@bilkent.edu.tr
Bozkurt, Ayşe Sibel İdari Asistan PREP 5163 sbozkurt@bilkent.edu.tr
Bozkurt, Selma Amir ALM 2000 bozkurts@bilkent.edu.tr
Bozkurt, Semih Uzman Mühendis UNAM 3549 semih@unam.bilkent.edu.tr
Bozkuş, İsmail Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 ismail.bozkus@bilkent.edu.tr
Böcüoğlu, Sadık Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 sadik.bocuoglu@bilkent.edu.tr
Bölükbaşı, Tolga Bölüm Başkanı POLS 1339, 1850 bolukbasi@bilkent.edu.tr
Brunker, Simon James Harvey Öğretim Görevlisi PREP 5342 harveybrunker@bilkent.edu.tr
Bruzzone, Rachel Doktor Öğretim Üyesi CCI 3431 rachel.bruzzone@bilkent.edu.tr
Bryson, Dennis Doçent AMER 1932 dennis@bilkent.edu.tr
Brzozowski, Marek Doktor Öğretim Üyesi GRA 1739 marek@bilkent.edu.tr
Bucak Çelik, Zeliha Kütüphaneci KM 1621, 1298 zeliha.celik@bilkent.edu.tr
Budak, Buse Mühendis NANOTAM 3974 buse.budak@bilkent.edu.tr
Buldanlıoğlu Şahin, Selver Doktor Öğretim Üyesi IR 2252 selver.sahin@bilkent.edu.tr
Bulguroğlu, Ali Memur DM 1236 bulgurog@bilkent.edu.tr
Bulut, Birgül Yönetici Sekreter PROVOST 1213, 1214 2664338 bbulut@bilkent.edu.tr
Bulut, Ferhat Sistem İşletmeni BCC 1341 bulut@bilkent.edu.tr
Bulut, Hatice Kübra Proje Yönetim Uzmanı TTO 8995 kubra.bulut@bilkent.edu.tr
Bulutay, Ceyhun Bölüm Başkanı PHYS 1207, 2511 bulutay@fen.bilkent.edu.tr
Burçak Della Fave, Berrak Doktor Öğretim Üyesi POLS 1455 berrak@bilkent.edu.tr
Butcher, David Öğretim Görevlisi FAE 3195 dcb@bilkent.edu.tr
Buz, Vedat Profesör Doktor HF 3335 buz@bilkent.edu.tr
Bükülmezkol, Devrim Yurt Görevlisi YM 4019,4082 dbukulmezkol@bilkent.edu.tr
Bülbül, Funda İdari Asistan EE 1219 funda.bulbul@bilkent.edu.tr
Bülbül, Nesrin Hizmetli AO 1848, 4229 2665124 nesrin.bulbul@bilkent.edu.tr
Bütün, Bayram Araştırmacı NANOTAM 8711 bbtn@bilkent.edu.tr
Büyükdağlı, Şahin Doktor Öğretim Üyesi PHYS 2109 buyukdagli@fen.bilkent.edu.tr
Büyükoktay, Nükhet İdari Asistan GRA 1629, 1423 bnukhet@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z