Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

C (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Cafer, Cavid BSO Üyesi MUS 2284 cavid@bilkent.edu.tr
Campbell, Rachel Elizabeth Öğretim Görevlisi FAE 2757 rachelelizabeth@bilkent.edu.tr
Campbell, Teresa Lynn Öğretim Görevlisi PREP 5244 teresa.campbell@bilkent.edu.tr
Can, Fazlı Rezidant Profesör CS 2613 canf@cs.bilkent.edu.tr
Can, Hülya Öğretim Görevlisi PREP 5442 hcan@bilkent.edu.tr
Canalp, Onur Web Uygulama Programcısı BCC 8035 onur@bilkent.edu.tr
Cangüloğlu, Oya Büro Müdürü MHB 1549, 2363 2664596 cangula@bilkent.edu.tr
Cankatan, Türküm Öğretim Birimi Başkanı, FAE (İF/HF/FF) FAE 2274 turkum@bilkent.edu.tr
Canlı, Rabia Mühendis NANOTAM 1033 rabia.guler@bilkent.edu.tr
Cansever, Zeynep Mutlu Öğretim Görevlisi FAE 1936 zeynep.cansever@bilkent.edu.tr
Cebeci, Berk Kütüphaneci KM 2939, 1298 berkcebeci@bilkent.edu.tr
Celil Hakioğlu, Sema BSO Üyesi MUS 2284 semacelilova@hotmail.com
Cenk, Emre Uzman ALM 1772 emre.cenk@bilkent.edu.tr
Cesur, Türkan Kütüphaneci KM 1416 cturkan@bilkent.edu.tr
Cetiz, Nil BSO Üyesi MUS 2284 nnil@bilkent.edu.tr
Ceylan, Çetin Doğan Sorumlu YİTDB 2801 cdceylan@bilkent.edu.tr
Chachoua, İlyas Doktor Öğretim Üyesi MBG 2402 ilyas.chachoua@bilkent.edu.tr
Chafra, Jamel Ben Bölüm Başkanı THM 5023 chafra@bilkent.edu.tr
Chebukova, Anna Öğretim Görevlisi MUS 2284 anna.chebukova@bilkent.edu.tr
Choi, Inho Doktor Öğretim Üyesi IR 2677 inho.choi@bilkent.edu.tr
Chousein Oglou, Oumout Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 1237 uhus@bilkent.edu.tr
Chousein Oglou, Seçil Öğretim Görevlisi PREP 5244 secilcan@bilkent.edu.tr
Chu, Linda Marie Öğretim Görevlisi FAE 2468 linda.chu@bilkent.edu.tr
Cilalı, Bengü Öğretim Görevlisi PREP 5188 bengucilali@bilkent.edu.tr
Civacı, Çiğdem Öğretmen AO 1848, 4229 2665124 cigdem.civaci@bilkent.edu.tr
Civelekoğlu, Fatma Efser Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5172 efserc@bilkent.edu.tr
Claasz Coockson, Gülerman Öğretmen MHIO 2295 gulerman.claasz@bilkent.edu.tr
Cojocaru, Aurelia Doktor Öğretim Üyesi CCI 1460 aurelia.cojocaru@bilkent.edu.tr
Coker, William Norman Doktor Öğretim Üyesi CCI 3392 wcoker@bilkent.edu.tr
Costantini, Costantino Öğretim Görevlisi CCI 3240 ccosta@bilkent.edu.tr
Coşkun, Pınar Başak Araştırma Görevlisi HF 1121 basak.coskun@bilkent.edu.tr
Cox, Ashley Villante Öğretim Görevlisi PREP 5342 ashley.cox@bilkent.edu.tr
Cumik, Özer Şoför YİTDB 1313 cumik@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z