Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

D (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Dağ, Ömer Profesör Doktor CHEM 3918 dag@fen.bilkent.edu.tr
Dağarslan, İbrahim Şoför MHB 1293 dagarslan@bilkent.edu.tr
Dağıstan, Şafak Öğretmen MHIO 2295 safak.dagistan@bilkent.edu.tr
Dağlı, Müge Öğretim Görevlisi PREP 5442 mdagli@bilkent.edu.tr
Dağüstün, Fatma Müdür MİM 8060, 8056, 8057 fdagustun@bilkent.edu.tr
Dal Tokdemir, Ayşenur Doktor Öğretim Üyesi COMD 3345 aysenur.dal@bilkent.edu.tr
Dalkılıç, Elvin Evrim Doktor Öğretim Üyesi HF 3317 elvin@bilkent.edu.tr
Dalkıran, Barış Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 baris.dalkiran@bilkent.edu.tr
Dalkıran, Nuh Aygün Bölüm Başkanı Yardımcısı ECON 2006 dalkiran@bilkent.edu.tr
Darbaz, Mehmet Memur SSGM 1700,1701 darbaz@bilkent.edu.tr
Davutoğlu, Şaylan Fakülte Sekreteri İBEF 1457 saylan@bilkent.edu.tr
Day, John William Öğretim Görevlisi FAE 1108 john.day@bilkent.edu.tr
Dayanık, Aynur Uzman Öğretim Görevlisi CS 3441 adayanik@cs.bilkent.edu.tr
Dayanık, Savaş Profesör Doktor IE 3029 sdayanik@bilkent.edu.tr
Defne, Süreyya BSO Üyesi MUS 2284 sureyyadefne@hotmail.com
Degtiarev, Alexandre Profesör Doktor MATH 2135 degt@fen.bilkent.edu.tr
Değirmenci, Anıl Memur MİM 8058 anil.degirmenci@bilkent.edu.tr
Değirmenci Uzun, Bahar Doktor Öğretim Üyesi MBG 2154 bahar.degirmenci@bilkent.edu.tr
Del Balzo, Angelina Marie Doktor Öğretim Üyesi CCI 3105 angelina@bilkent.edu.tr
Demir, Abdullah UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi UNAM 1982 abdullah.demir@bilkent.edu.tr
Demir, Alican Fransızca Hazırlık Sınıfları Koordinatörü TRIN 2765 alicand@bilkent.edu.tr
Demir, Hilmi Volkan Direktör UNAM 1021, 2513 volkan@bilkent.edu.tr
Demir, İlkay Yurt Görevlisi YM 4145, 4009 ilkay.demir@bilkent.edu.tr
Demir, Pınar Öğretim Görevlisi FAE 2468 pdemir@bilkent.edu.tr
Demir, Tolga Doktor Öğretim Üyesi MAN 1657 tolga.demir@bilkent.edu.tr
Demir, Ufuk Hizmetli LİM 1400, 1551 ufuk.dem006@gmail.com
Demir, Volkan Takım Lideri UNAM 8082 vd2@unam.bilkent.edu.tr
Demir Kara, Cansu İdari Asistan FA 1431, 2961 cansu.demir@bilkent.edu.tr
Demiral, Özlem İdari Asistan ECON 2498 ozleme@bilkent.edu.tr
Demirbaş, Sema Tekniker NANOTAM 3976 sema.demirbas@bilkent.edu.tr
Demircan, Ayfer Müdür LİM 2194 2664388 ayferd@bilkent.edu.tr
Demirci, Aliimran Yurt Görevlisi YM 4168, 4160 aliimran.demirci@bilkent.edu.tr
Demirhan, Olcay Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 olcay.demirhan@bilkent.edu.tr
Demirkan, Halime Profesör Doktor IAED 1762 demirkan@bilkent.edu.tr
Demirtaş, Zafer Teknisyen CTIS 5073 demirtas@bilkent.edu.tr
Dengiz Olin, Esma Burçin Uzman Öğretim Görevlisi IAED 2788 esma.burcin@bilkent.edu.tr
Denizci, Elif Öğretim Görevlisi THM 5017, 5029 elif.denizci@bilkent.edu.tr
Dere, Murat Laboratuvar İşletim Koordinatörü UNAM 8045 dere@unam.bilkent.edu.tr
Deveci, Ahmet Sistem İşletmeni BCC 8015 dahmet@bilkent.edu.tr
Dewan, Kaan Cahit Öğretim Görevlisi PREP 5188 kaancahitdewan@bilkent.edu.tr
Dingler, Travis Brent Öğretim Görevlisi PREP 5086 travis@bilkent.edu.tr
Dibeklioğlu, Hamdi Doktor Öğretim Üyesi CS 1187 dibeklioglu@cs.bilkent.edu.tr
Dilek, Aslı Sorumlu ÖİM 1859 asli.dilek@bilkent.edu.tr
Dilsiz, Sibel Meryem Öğretim Görevlisi PREP 5083 smbolat@bilkent.edu.tr
Diri, H. Hale İdari Asistan EDEB 2711,1072 hale.diri@bilkent.edu.tr
Dirlikyapan, Murat Öğretim Görevlisi TURK 2838 dirlikyapan@bilkent.edu.tr
Dislioglu, Harun Öğretim Görevlisi PREP 5188 harun.dislioglu@bilkent.edu.tr
Doğan, Eren Can Yurt Görevlisi YM 4168, 4160 eren.dogan@bilkent.edu.tr
Doğan, Hidayet Linux Sistem Yöneticisi BCC 8088 hdogan@bilkent.edu.tr
Doğan, Mustafa Bilişim Uzmanı UNAM 8042 dogan@unam.bilkent.edu.tr
Doğan, Neslihan İdari Asistan ÖEM 2481, 2371 2664641 ndogan@bilkent.edu.tr
Doğan, Nezahat İdari Asistan FF 1820 2664380 nezahat.dogan@bilkent.edu.tr
Doğan, Seçil Zeynep Yönetici Sekreter REK 1200, 1201 2664120,2664121 sdogan@bilkent.edu.tr
Doğanay, Beste Kütüphaneci KM 2167, 1298 beste.doganay@bilkent.edu.tr
Doğrusöz, Uğur Profesör Doktor CS 1612 ugur@cs.bilkent.edu.tr
Doğudinçer, Lerzan Enstitü Sekreteri ESBE 2226 lerzandogudincer@bilkent.edu.tr
Dokgöz, Kerim Bina Sorumlusu GSTMF 1358 kerim.dokgoz@bilkent.edu.tr
Dolaş, Hansa Mühendis UNAM 3517 hansa.dolas@unam.bilkent.edu.tr
Doonan, Jeffrey Michael Öğretim Görevlisi FAE 1434 jeffrey.doonan@bilkent.edu.tr
Dorken, Erkan Yardımcı Direktör UMRAM 8772 erkan.dorken@bilkent.edu.tr
Downey, Robin Ann Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi COMD 1170 downey@bilkent.edu.tr
Doyran, Gamze Memur MEM 1230 gamze.doyran@bilkent.edu.tr
Dönertaş, Seval Mühendis NANOTAM 3053 donertas@bilkent.edu.tr
Duman, Duygu Bölüm Başkanı Vekili TRIN 2067 duygu.duman@bilkent.edu.tr
Duman, Şakir Laboratuvar Teknisyeni ME 1320 sakir.duman@bilkent.edu.tr
Duman, Tolga Mete Bölüm Başkanı EE 1219,1247, 3394 duman@ee.bilkent.edu.tr
Dur, Yüksel Uzman Hemşire SM-M 6922, 1666 dur@bilkent.edu.tr
Duran, Kansu Selen Özge Öğretim Görevlisi ARCH 1817 selen.duran@bilkent.edu.tr
Durgun, Engin Yardımcı Direktör UNAM 3577, 3578 edurgun@bilkent.edu.tr
Durmuş, Burcu Kimyager UNAM 3553 burcu.durmus@unam.bilkent.edu.tr
Durmuş, Uğur Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 ugur.durmus@bilkent.edu.tr
Dündar Boral, Ayşegül Doktor Öğretim Üyesi CS 1258 adundar@cs.bilkent.edu.tr
Düzgün, Hüseyin Memur SSGM 2224 huseyin.duzgun@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z