Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

E (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ecer, Emine Ebru Öğretim Görevlisi PREP 5197 ebruecer@bilkent.edu.tr
Egel, Burcu Öğretim Görevlisi IAED 1733 aydinalp@bilkent.edu.tr
Egemen Uludağ, Ahu Müdür MHIO 1384 ahu.egemen@bilkent.edu.tr
Ekenoğlu, Yavuz Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 yavuz.ekenoglu@bilkent.edu.tr
Eker, Funda Satın Alımlar Koordinatörü UNAM 8969 funda@unam.bilkent.edu.tr
Ekici, Ahmet Dekan Yardımcısı İF 2048, 2628 ekici@bilkent.edu.tr
Ekici, Ayşenur Yurt Görevlisi YM 4122, 4121 aysenur.ekici@bilkent.edu.tr
Ekici, Ozan Öğretim Görevlisi PREP 5198 ozan.ekici@bilkent.edu.tr
Ekicioğlu, Sevilay İdari Asistan CCI 3133 sevilayekicioglu@bilkent.edu.tr
Ekim, Hüseyin Murat Sistem İşletmeni BCC 1341 murat@bilkent.edu.tr
Ekiz, Cahide Öğretim Görevlisi TRIN 2741 cahide.ekiz@bilkent.edu.tr
Ekmekçi, Vegün İdari Asistan IE 1210, 1262 ekmekci@bilkent.edu.tr
Ekren Ataç, Gül Sorumlu ÖİM 3213 gulekren@bilkent.edu.tr
Elban, Mualla Hemşire SM-M 1666 muallaelban@bilkent.edu.tr
Elbeyi, Rukiye Güvenlik Görevlisi SSGM 2285 rukiye.elbeyi@bilkent.edu.tr
Eldem, Selman Mühendis NANOTAM 3949 selman.eldem@bilkent.edu.tr
Elmacıoğlu, Mustafa Özgür Araştırma Görevlisi HIST 2349 ozgur.elmacioglu@bilkent.edu.tr
Elmadağ, Ayten Hizmetli PREP 5176 ayten.elmadag@bilkent.edu.tr
Elwell, Marlene Denice Öğretim Birimi Başkanı, FAE (EF/UTİYO/MSSF) FAE 1811 marlene@bilkent.edu.tr
Emir, Çetin Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 cetinemir@bilkent.edu.tr
Engin, Ece İdari Asistan IR 1249 ece.engin@bilkent.edu.tr
Engin Atak, Zeynep Öğrenci Danışmanı UDO 3125 zeynepengin@bilkent.edu.tr
Er, Mustafa Kütüphane Görevlisi KM 1996 mer@bilkent.edu.tr
Er, Rahim Şoför DUHM 2636 rahim.er@bilkent.edu.tr
Er Koca, Melek İdari Asistan GSTMF 1486 meleker@bilkent.edu.tr
Eraslan, Sedat Şoför SM-M 6930,1666 sedat.eraslan@bilkent.edu.tr
Erbaş, Aykut UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3542 aerbas@bilkent.edu.tr
Erbay, Ebru Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi MBG 2505, 2396, 2491 eerbay@bilkent.edu.tr
Erbil, Burcu Kütüphaneci KM 1298 burcu.erbil@bilkent.edu.tr
Erbil, Neslihan Öğretim Görevlisi PREP 5083 aksan@bilkent.edu.tr
Erbudak, Adem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4098 adem@bilkent.edu.tr
Erbulan Sağlam, Rahime Melis Fakülte Sekreteri MSSF 2275 melis.saglam@bilkent.edu.tr
Ercan, Damla İdari Asistan ÖİRY 2748 2664128 damlatay@bilkent.edu.tr
Ercan, Ebru İdari Asistan MSSF 1387 eebru@bilkent.edu.tr
Ercengiz, Narin Fulya Proje Geliştirme Uzmanı TTO 8921 fulya.ercengiz@bilkent.edu.tr
Erdem, Emine Yegan Doktor Öğretim Üyesi ME 3068 yeganerdem@bilkent.edu.tr
Erdem Dişbudak, Pınar Uzman ALM 1478 pinar.erdem@bilkent.edu.tr
Erdengi, Sevgi Fakülte Sekreteri GSTMF 1486 erdengi@bilkent.edu.tr
Erdoğan, Yusuf Teknisyen YİTDB 1956 yusuf.erdogan@bilkent.edu.tr
Erdoğan, Zeynep Takım Lideri, Mühendis UNAM 3546 erdoganz@unam.bilkent.edu.tr
Erdöl, Enis Galip Kıdemli Satın Alma Uzmanı NANOTAM 3033 enis.erdol@bilkent.edu.tr
Erel, Erdal Rektör Yardımcısı İMİRY 1204,1205 2664125 erel@bilkent.edu.tr
Eren, Aydan İdari Asistan EE 1269 agencel@ee.bilkent.edu.tr
Ergin, Ayşe Dicle Dekan Yardımcısı HF 3268, 3380 dicle.ergin@bilkent.edu.tr
Ergin, İlknur Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 ilknur.ergin@bilkent.edu.tr
Ergun, Mutlu Işıl Öğretmen Eğitmeni, Öğretmen Eğitmeni Birimi PREP 5174 isilsen@bilkent.edu.tr
Ergün Türkkan, Mehvar Öğretim Görevlisi PREP 5155 mehvar@bilkent.edu.tr
Erhan, Beste Feride İdari Asistan KAM 2668 ilkin@bilkent.edu.tr
Erikci, Fatma Sıla Araştırma Görevlisi ECON 1864 sila.erikci@bilkent.edu.tr
Eriş, Ahmet Züfer Kıdemli Öğretim Görevlisi PHYS 1388 ahmet.eris@bilkent.edu.tr
Erkip, Nesim Kohen Profesör Doktor IE 1032 nesim@bilkent.edu.tr
Erman, Tahire E. Doçent POLS 2218 tahire@bilkent.edu.tr
Ermiş, Eyüp Alp Web Uygulama Programcısı BCC 2555 alp.ermis@gmail.com
Erol, Ahmet Yurt Müdürü YM 3231, 4004 aerol@bilkent.edu.tr
Erol, Mustafa Mühendis NANOTAM 3958 mustafa.erol@bilkent.edu.tr
Erpul, Onur Öğretim Görevlisi IR 1068 erpul@bilkent.edu.tr
Ersoy, Deniz İdari Asistan MUS 2273 deniz.ersoy@bilkent.edu.tr
Ersoy, Merve Öğretim Görevlisi PREP 5198 merve.ersoy@bilkent.edu.tr
Ertekin, Yılmaz Uzman THEA 3081 yilmaz.ertekin@bilkent.edu.tr
Erten, Müge Öğretim Görevlisi PREP 5342 ertenm@bilkent.edu.tr
Ertürk, Merve Yurt Görevlisi YM 5272,5318 merve.erturk@bilkent.edu.tr
Ertürk, Vakur Profesör Doktor EE 3154 vakur@ee.bilkent.edu.tr
Esen, Gözde Öğretim Görevlisi MAN 2809 gozde.esen@bilkent.edu.tr
Esenergül Birlik, Selin Kurumsal İletişim Koordinatörü UNAM 8973 selin@unam.bilkent.edu.tr
Eser, Şule İdari Asistan İDMYO 1461 suleeser@bilkent.edu.tr
Esmer, Betül Koordinatör İİSBF 2320 betul.esmer@bilkent.edu.tr
Ethemer Bilgiç, Dilek Öğretim Görevlisi PREP 5198 edilek@bilkent.edu.tr
Etherton, Kayla Marie Öğretim Görevlisi PREP 5197 kayla.etherton@bilkent.edu.tr
Evrensel, Ahmet Emre Mühendis UNAM 3549 emre@unam.bilkent.edu.tr
Eylen, Müseda Müdür Yardımcısı AO 2570 musade.eylen@bilkent.edu.tr
Ezici Çetin, Özge Öğretim Görevlisi FAE 2756 ozge.ezici@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z