Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

G (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Galioğlu Özaltuğ, Sezin UNAM Araştırmacı UNAM 3538 sezin@unam.bilkent.edu.tr
Gani, Dritan BSO Üyesi MUS 2284 dritangani@yahoo.com
Garbioğlu, İlknur Koordinatör FRL 1803 ilknur.garbioglu@bilkent.edu.tr
Garza, Rachael Selena Öğretim Görevlisi PREP 5442 rachael.garza@bilkent.edu.tr
Gasco, Giorgio Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi ARCH 1593 giorgio.gasco@bilkent.edu.tr
Gates, Charles Bağlantılı Kıdemli Öğretim Görevlisi HART 1934 gates@bilkent.edu.tr
Gates, Marie-Henriette Bağlantılı Doçent HART 1934 mgates@bilkent.edu.tr
Geçgil, Emine Öğretim Görevlisi PREP 5188 egecgil@bilkent.edu.tr
Gencer, Umut Tekniker NANOTAM 3931 umut.gencer@bilkent.edu.tr
Genç, Murat Bahçıvan ÇDKM 3178 murat.genc@bilkent.edu.tr
Genç, Pınar Öğretmen MHIO 1405 pinar.genc@bilkent.edu.tr
Genç, Serkan Kıdemli Öğretim Görevlisi CTIS 5226 sgenc@bilkent.edu.tr
Gençses, Orhan Telefon Teknisyeni YİTDB 1599, 2300 gencses@bilkent.edu.tr
Ger, Güliz Profesör Doktor MAN 1253 ger@bilkent.edu.tr
Gerçek, Nebahat İlgi Doktor Öğretim Üyesi HART 2042 ilgigercek@bilkent.edu.tr
Gergöy, Adem Öğretim Görevlisi TURK 1810 ademg@bilkent.edu.tr
Gezgin, İrfan Alp Mühendis NANOTAM 8765 alp.gezgin@bilkent.edu.tr
Gezici, Sinan Bölüm Başkanı Yardımcısı EE 3139 gezici@ee.bilkent.edu.tr
Gheondea, Aurelian Profesör Doktor MATH 2102 aurelian@fen.bilkent.edu.tr
Gheorghe, Eliza Doktor Öğretim Üyesi IR 2213 eliza.gheorghe@bilkent.edu.tr
Ghobadi, Amir Araştırmacı NANOTAM 1020 amir@ee.bilkent.edu.tr
Gitmez, Arda Doktor Öğretim Üyesi ECON 1467 arda.gitmez@bilkent.edu.tr
Goncharov, Alexandre Doçent MATH 1923 goncha@fen.bilkent.edu.tr
Gorman, Matthew Lloyd Öğretim Görevlisi FAE 2756 matthew.gorman@bilkent.edu.tr
Göçer, Ender Güvenlik Görevlisi SSGM 5070 ender.gocer@bilkent.edu.tr
Göçer, Oya Hizmetli AO 1848,4229 2665124 oya.gocer@bilkent.edu.tr
Göğüş, Celile Itır Doktor Öğretim Üyesi MAN 1809 itirgogus@bilkent.edu.tr
Gök, Zeynep Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 zgok@bilkent.edu.tr
Gökçe, Ayşe Funda Öğretim Görevlisi PREP 1713 fgokce@bilkent.edu.tr
Gökkavas, Mutlu Araştırmacı NANOTAM 3973 gokkavas@bilkent.edu.tr
Gökşen Köstem, Elif Doktor Öğretim Üyesi HF 2737 elif.goksen@bilkent.edu.tr
Göktaş, Ahmet Hakan Unix/Linux Sistem Yöneticisi BCC 8091 goktas@bilkent.edu.tr
Göktuna, Serkan İsmail Doktor Öğretim Üyesi MBG 2418 serkan.goktuna@bilkent.edu.tr
Gönen, Emre Proje Yönetim Uzmanı TTO 2989 emre.gonen@bilkent.edu.tr
Gönültaş, Seçil Bölüm Başkanı Yardımcısı PSYC 2760 secilgonultas@bilkent.edu.tr
Gözaçık, Serengül Kütüphaneci KM 1534 serengul.gozacik@bilkent.edu.tr
Göztepe Çelebi, Ece Dekan HF 3302, 1038 goztepe@bilkent.edu.tr
Grigoriadis, Ioannis Doçent POLS 1856 ioannis@bilkent.edu.tr
Güdükbay, Uğur Direktör SUMS 1386 gudukbay@cs.bilkent.edu.tr
Güdüllüoğlu, Başak Mühendis NANOTAM 3988 basak.g@bilkent.edu.tr
Gül, Ahmet Teknisyen NANOTAM 3973 ahmet.gul@bilkent.edu.tr
Gülbağı, Ömer Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 omer.gulbagi@bilkent.edu.tr
Gülbudak, Neriman Buket Yurt Görevlisi YM 5138 buket.gulbudak@bilkent.edu.tr
Güldoğan, Eray Berk Yurt Görevlisi YM 5525,5527 eray.guldogan@bilkent.edu.tr
Güler, Mustafa Takım Lideri, Mühendis UNAM 3540 guler@unam.bilkent.edu.tr
Güleryüz, Filiz İdari Asistan KAM 2236 gfiliz@bilkent.edu.tr
Güley Ak, Aslı İdari Asistan YİTDB 1220, 1221 guley@bilkent.edu.tr
Güllü, Yaşar Mühendis YİTDB 1245 yasar.gullu@bilkent.edu.tr
Güloğlu, Ahmet Doçent MATH 2747 guloglua@fen.bilkent.edu.tr
Gülseren, Oğuz Profesör Doktor PHYS 1937 gulseren@fen.bilkent.edu.tr
Gülseren, Yeşim ÜSİ Öğrenci Projeleri Koordinatörü MF 8017,1287 yesime@bilkent.edu.tr
Gülsever, Selen Koordinatör UDO 3218 selen@bilkent.edu.tr
Gülsever, Ümit Memur MİM 8063 gulseven@bilkent.edu.tr
Gülyüz, Ayla Yönetici Sekreter SM-M 6912, 1666 gumusay@bilkent.edu.tr
Gümgüm, İlkay Öğretim Görevlisi PREP 5155 oilkay@bilkent.edu.tr
Gümüş Ağca, Yasemin Öğretim Görevlisi FA 1746 yasemin.agca@bilkent.edu.tr
Günaltay, İsmail Hizmetli LİM 4265 i.gunaltay-70@hotmail.com
Günay, Ahmet Alperen Doktor Öğretim Üyesi ME 1424 agunay@bilkent.edu.tr
Gündoğdu, Bahtınur Öğretim Görevlisi TRIN 1861 nur.gundogdu@bilkent.edu.tr
Gündoğdu Gökkavas, Tamara Funda Araştırmacı NANOTAM 3971 tamara@bilkent.edu.tr
Güner, Aydın Gökmen Spor Tesisleri İdari Sorumlusu BESM 3187 aydin.guner@bilkent.edu.tr
Güner, Gamze Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5214 gamze.guner@bilkent.edu.tr
Güner, Serdar Doçent IR 2070 sguner@bilkent.edu.tr
Güneş, Turgay Yurt İdari Sorumlusu YM 4075, 4195 turgay.gunes@bilkent.edu.tr
Güneş, Zehra Dicle Sorumlu ÖİM 3211 dicle.gunes@bilkent.edu.tr
Güngör, Cem BSO Üyesi MUS 2284 cemg@bilkent.edu.tr
Günhan Çalışkan, Aslıhan Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2590 aslihan.gunhan@bilkent.edu.tr
Günsal, Mustafa Sorumlu SSGM 2224 mustafa.gunsal@bilkent.edu.tr
Gür, Sabriye Öğretim Görevlisi PREP 1713 sabriye@bilkent.edu.tr
Gürbay, Muhammed Emin Takım Lideri & Bina Sorumlusu UNAM 3576 gurbay@unam.bilkent.edu.tr
Gürbüz, Ergin Memur ÖİM 3209 ergin@bilkent.edu.tr
Gürbüz, Şeyma Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 seymagurbuz@bilkent.edu.tr
Gürbüz, Tülay İdari Asistan ÖİM 3192 tulay@bilkent.edu.tr
Gürbüz Öztürk, Yasemin Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4082, 4019 ygurbuz@bilkent.edu.tr
Gürbüz Usluel, Aslı Elif Doktor Öğretim Üyesi HF 2872 aslielif@bilkent.edu.tr
Gürbüzdal, Saliha Öğretim Görevlisi PREP 5342 saliha@bilkent.edu.tr
Gürbüzer, Turap Cem Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 turap.gurbuzer@bilkent.edu.tr
Gürdere, Ceren Psikolog PDGM 1785 cerengurdere@bilkent.edu.tr
Güre, Mehmet Murat Takım Lideri, Mühendis UNAM 1968 gure@fen.bilkent.edu.tr
Gürel, Abdulkadir Kütüphaneci KM 1536 abdulkadir.gurel@bilkent.edu.tr
Gürel, Eda Doktor Öğretim Üyesi THM 5026 eda@tourism.bilkent.edu.tr
Gürer Arslan, Gizem Öğretim Görevlisi THEA 1620 gizem.gurer@bilkent.edu.tr
Güresin, Ayça Diyetisyen KİM 2058 ayca.guresin@bilkent.edu.tr
Gürkaynak, Refet Dekan Vekili İİSBF 1510, 1251, 1891 2664137 refet@bilkent.edu.tr
Gürler, Resul Tekniker NANOTAM 8762 resul.gurler@bilkent.edu.tr
Gürler, Ülkü Profesör Doktor IE 1520 ulku@bilkent.edu.tr
Gürses, Metin Profesör Doktor MATH 1924 gurses@fen.bilkent.edu.tr
Gürsoy, Muhammed Enes Bina Sorumlusu CTIS 5068 enes.gursoy@bilkent.edu.tr
Gürsoy, Zafer Bina Sorumlusu FF 2141 zafer.gursoy@bilkent.edu.tr
Gürzumar, Murad Öğretim Görevlisi GRA 1661 gmurat@bilkent.edu.tr
Gürzumar, Osman Berat Profesör Doktor HF 3490 berat@bilkent.edu.tr
Güşan, İrfan Eren Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 irfan.gusan@bilkent.edu.tr
Güven, Can Takım Lideri UNAM 3487 can@unam.bilkent.edu.tr
Güven, Hakan Öğretim Görevlisi FAE 2631 guvenh@bilkent.edu.tr
Güvenir, Halil Altay Dekan UBF 2525, 1252 guvenir@cs.bilkent.edu.tr
Güvenir, Nuray Uzman APK 1203 nguvenir@bilkent.edu.tr
Güzelsoy Chafra, Demet Fakülte Sekreteri FF 2124 2664380 guzelsoy@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z