Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

H (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Hacat, Hasan Erim BSO Üyesi MUS 2284 hasan.erim.hacat@gmail.com
Haknazarova, Barno Öğretim Görevlisi MUS 2273 barno@bilkent.edu.tr
Hale, Jason Edward Bölüm Başkanı THEA 1620, 1103 jason.hale@bilkent.edu.tr
Hamamcı, Ahmet Tevfik Müdür YM 4001, 4003 tevfik.hamamci@bilkent.edu.tr
Hamamcı, Zehra İdari Asistan POLS 1339 zehrahamamci@bilkent.edu.tr
Hamamcıoğlu, Tuğçe Öğretim Görevlisi FAE 2654 t.hamamcioglu@bilkent.edu.tr
Hanalioğlu, Tagi Doktor Öğretim Üyesi IE 1702 taghi.khaniyev@bilkent.edu.tr
Hanay, Mehmet Selim Doçent ME 3435 selimhanay@bilkent.edu.tr
Harper, Mihaela Petrova Doktor Öğretim Üyesi CCI 3393 mharper@bilkent.edu.tr
Hasker, Kevin Uzman Öğretim Görevlisi ECON 1875 hasker@bilkent.edu.tr
Hatam, Buket Öğrenci Danışmanı UDO 3073 buketg@bilkent.edu.tr
Helvacıoğlu, Banu Kıdemli Öğretim Görevlisi POLS 1470 helvaci@bilkent.edu.tr
Henry, Ayşe Öğretim Görevlisi ARCH 2593 ayse.henry@bilkent.edu.tr
Henry, Can Bağlantılı Profesör HART 2759
Heydarzade, Yaghoub Doktor Öğretim Üyesi MATH 1590 yheydarzade@bilkent.edu.tr
Hıdır, Gamze Yurt Görevlisi YM 4019, 4035 gamze.hidir@bilkent.edu.tr
Himmelspach, Patrick Öğretim Görevlisi PREP 5083 phimmelspach@bilkent.edu.tr
Hipps, Emily Kathleen Öğretim Görevlisi FAE 2756 emily.hipps@bilkent.edu.tr
Hirst, Samuel John Doktor Öğretim Üyesi IR 2177 samhirst@bilkent.edu.tr
Hobson, Steven Öğretim Görevlisi PREP 5197 hobson@bilkent.edu.tr
Howard, Thomas Wayne Doktor Öğretim Üyesi CCI 3431 thomas.howard@bilkent.edu.tr
Huseynaliyev, Huseynali Öğretim Görevlisi MUS 2284 huseynali@bilkent.edu.tr
Hüyüklü, İpek Öğretim Görevlisi PREP 5188 ipek.huyuklu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z