Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

I (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Ilgaz, Hande Dekan Yardımcısı İİSBF 2065, 8093 hande.ilgaz@bilkent.edu.tr
Ilıkkan, Taha Mühendis UNAM 3551 taha.ilikkan@unam.bilkent.edu.tr
Ilic, Dragan Öğretim Görevlisi CCI 1588 dragan@bilkent.edu.tr
Ireland, Craig Uzman Öğretim Görevlisi AMER 3115 ireland@bilkent.edu.tr
Iriskulova, Alena Öğretim Görevlisi PREP 5198 alena.iriskulova@bilkent.edu.tr
Irmak, Hürü Hemşire SM-M 1666 hcetin@bilkent.edu.tr
Irmak, Olcay Biyolog SM-M 5121, 5125 olcay@bilkent.edu.tr
Işık, Emre Güvenlik Görevlisi SSGM 1701 emre.isik@bilkent.edu.tr
Işık, Gökçen Öğretim Görevlisi PREP 1713 igokcen@bilkent.edu.tr
Işık, Kadir Hizmetli LİM 1954 ikadir@bilkent.edu.tr
Işık, Ramazan Hizmetli LİM 5092, 5395 ramazan.isik@bilkent.edu.tr
Işık, Serdar Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 serdar.isik@bilkent.edu.tr
Işık Scott, Hande Işıl Profesyonel Gelişim Sorumlusu PREP 2442 handei@bilkent.edu.tr
Işıksalan, Özge Öğretmen MHIO 2361 ozge.isiksalan@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z