Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

K (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Kabacaoğlu, Gökberk Doktor Öğretim Üyesi ME 1286 gkabacaoglu@bilkent.edu.tr
Kadayıfçılar, Sezer Uzman Öğretim Görevlisi PSYC 5061 ksezer@bilkent.edu.tr
Kafalıgönül, Hacı Hulusi Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi BAM 3016 hulusi@bilkent.edu.tr
Kafdağlı, Tuğçe Uzman NANOTAM 3960 tugce.kafdagli@bilkent.edu.tr
Kahraman, Mevlüt Daire Başkanı YİTDB 1220, 1221 2664142,2664168 mevlut@bilkent.edu.tr
Kahraman, Orhan Yurt Görevlisi YM 3552 orhan.kahraman@bilkent.edu.tr
Kahvecioğlu, Şeref Anıl Öğretim Görevlisi POLS 2684 kahvecioglu@bilkent.edu.tr
Kahyaoğlu, Yıldız İdari Asistan MBG 2240 2665081 yildiz@fen.bilkent.edu.tr
Kale, Çetin Güvenlik Görevlisi SSGM 1321 kalec@bilkent.edu.tr
Kale, Gülsev Mütevelli Heyeti Başkanı MHB 1549 2664596,2664597,2664598 gulsev.kale@bilkent.edu.tr
Kaleli, Serkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1199 serkan.kaleli@bilkent.edu.tr
Kalender, Erol Müdür Yardımcısı MİM 8055 kalender@bilkent.edu.tr
Kalender, İlker Doktor Öğretim Üyesi ES 3432 kalenderi@bilkent.edu.tr
Kalender, Orhan Şoför DUHM 1224 orhankalender@bilkent.edu.tr
Kalpaklı, Mehmet Müdür HİCOS 2206, 2386 2665102,2665103 kalpakli@bilkent.edu.tr
Kamanlı, Funda Öğretim Görevlisi PREP 1713 fyuksel@bilkent.edu.tr
Kamicaitis, Rytis Müzik Aletleri Akortçusu MUS 1775 rytis.kam@gmail.com
Kantar, Cengiz Güvenlik Görevlisi SSGM 5588, 1188 cengiz.kantar@bilkent.edu.tr
Kantarcıoğlu, Elif Müdür PREP 5076 kutevu@bilkent.edu.tr
Kantav, Ayşe Uzman İLET 5210 kantav@bilkent.edu.tr
Kaplan, Hüseyin Güvenlik Görevlisi SSGM 1410 huseyinkaplan@bilkent.edu.tr
Kaplan, Mustafa BSO Üyesi MUS 2284 mustafakaplan2@gmail.com
Kaplan, Ufuk Hizmetli GSTMF 1603 ufuk.kaplan@bilkent.edu.tr
Kaptan Eken, Zeynep Öğretim Görevlisi PREP 5198 zeken@bilkent.edu.tr
Kaptanoğlu, Hakkı Turgay Profesör Doktor MATH 2101 kaptan@fen.bilkent.edu.tr
Kara, Ali Hakan Uygulama Profesörü ECON 1659 hkara@bilkent.edu.tr
Kara, Sezerin Laboratuvar Sorumlusu CS 1953 sezerin.kara@bilkent.edu.tr
Kara, Tarık Provost Asistanı PROVOST 1213, 1214 ktarik@bilkent.edu.tr
Kara, Türkan Mine Öğretim Görevlisi ECON 1469 minek@bilkent.edu.tr
Karaaslan, Aslı Öğretmen MHIO 2295 asli.karaaslan@bilkent.edu.tr
Karabacak, Naciye Sibel İdari Asistan MİM 8056 sibel.karabacak@bilkent.edu.tr
Karabağ, Çiğdem İdari Asistan COMD 1749, 2581 cigdem.karabag@bilkent.edu.tr
Karabaş, Muharrem Yurtlar Bilgisayar Ağı Sorumlusu BCC 4099 muharrem@bilkent.edu.tr
Karaca, Hatice Uzman Öğretim Görevlisi LAUD 1060 hkaraca@bilkent.edu.tr
Karaçoban, Bülent Cüneyt Şef SSGM 1576 cbulent@bilkent.edu.tr
Karadaş, Ferdi Doçent CHEM 2122 karadas@fen.bilkent.edu.tr
Karagöz, Ercan Mühendis NANOTAM 3976 ercan.karagoz@bilkent.edu.tr
Karagözoğlu, Emin Bölüm Başkanı ECON 1479,1643,2498 karagozoglu@bilkent.edu.tr
Karagüzel, Çisil Misafir Doktor Öğretim Üyesi MATH 1085 cisil@bilkent.edu.tr
Karakaş, Hüseyin Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 hkarakas@bilkent.edu.tr
Karakayalı, Nedim Doçent POLS 1855 nedim@bilkent.edu.tr
Karakitapoğlu Aygün, Zahide Doçent MAN 2039 zkaygun@bilkent.edu.tr
Karakülah, Sinan Satılmış Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sinan.karakulah@bilkent.edu.tr
Karaman, Ergün Teknisyen UNAM 1968 karaman@fen.bilkent.edu.tr
Karamanoğlu, Sema Öğretim Görevlisi IAED 1835 sema.karamanoglu@bilkent.edu.tr
Karamullaoğlu, Güneş Bölüm Başkanı Yardımcısı THM 5008 karamul@tourism.bilkent.edu.tr
Karaşan, Ezhan Rektör Yardımcısı ÖİRY 2748 ezhan@ee.bilkent.edu.tr
Karaşan, Oya Dekan Yardımcısı MF 1409 karasan@bilkent.edu.tr
Karataş, Serkan Yurt Görevlisi YM 3552 serkan.karatas@bilkent.edu.tr
Karateke, Sadettin Teknisyen PHYS 1271 ksadettin@fen.bilkent.edu.tr
Karatekelioğlu, Deniz İdari Asistan FAE 2474 karatekelioglu@bilkent.edu.tr
Kardeş, Durmuş Teknisyen UNAM 3576 durmus.kardes@unam.bilkent.edu.tr
Kargal, Hakan Kullanıcı Destek Elemanı BCC 5199 hakan@bilkent.edu.tr
Karlı Oğuz, Hatice Kader Bağlantılı Profesör UMRAM 3006 kkarlioguz@gmail.com
Karpat, Yiğit Doçent IE 2263 ykarpat@bilkent.edu.tr
Karsu, Özlem Doçent IE 1960 ozlemkarsu@bilkent.edu.tr
Kartaloğlu, Tolga Araştırmacı NANOTAM 3956 tkartal@bilkent.edu.tr
Kasırga, Talip Serkan Yardımcı Direktör UNAM 8026 kasirga@bilkent.edu.tr
Kat, Emine Bilge Kütüphaneci KM 1298, 2167 bilgekat@bilkent.edu.tr
Katırcı, Gökberk Araştırma Görevlisi CHEM 1714 gokberk.katirci@bilkent.edu.tr
Kavuştuk, Merve Yurt Görevlisi YM 4018, 4003 merve.kavustuk@bilkent.edu.tr
Kawasaki, Yukiyo Öğretim Görevlisi MUS 2284 yukiyokame@gmail.com
Kaya, Ahmet Yurt Görevlisi YM 5525, 5527 ahmet.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya, Arda Memur MİM 8064 arda.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya, Berna Uzman Yardımcısı İK 3928 berna.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya, Ebru Müdür KM 1291 ebrukaya@bilkent.edu.tr
Kaya, Elif Öğretim Görevlisi PREP 5083 elifka@bilkent.edu.tr
Kaya, Fehmi Tekniker YİTDB 4747 fehmi.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya, İlknur İdari Asistan TRIN 1277 ilknurk@bilkent.edu.tr
Kaya, Sevda Müdür Yardımcısı DUHM 1523 sevda@bilkent.edu.tr
Kaya, Tayfur Tekniker NANOTAM 1019 tayfur.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Karaca, Asena Öğretim Görevlisi TRIN 3165 asena.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Şahsüvar, Ebru İdari Asistan THEA 1620 e.kaya@bilkent.edu.tr
Kaya Yıldırım, İklil Öğretim Görevlisi FAE 1936 iklil@bilkent.edu.tr
Kayabaşı, Metin Teknisyen EE 1274 mkayabasi@ee.bilkent.edu.tr
Kayaçetin, Nuri Cihan Doktor Öğretim Üyesi IAED 1512 cihan.kayacetin@bilkent.edu.tr
Kayar, Ayşin Memur SM-M 5114,5057 aysin@bilkent.edu.tr
Kaymak, Belemir Memur SSGM 1567 belemir.tamtabak@bilkent.edu.tr
Kaynar, Zeki Furkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 zeki.kaynar@bilkent.edu.tr
Kazan, Diğdem Tekniker NANOTAM 3931 digdem.kazan@bilkent.edu.tr
Kazancı, Türkan Duygu Yönetici Sekreter UNAM 2513 duygu@unam.bilkent.edu.tr
Keens, Ayşe Dekan Yardımcısı UBF 5043 collins@bilkent.edu.tr
Kelleher, Connor Michael Öğretim Görevlisi PREP 5442 connor.kelleher@bilkent.edu.tr
Kemik, Beliz Psikolog PDGM 1785 beliz.kemik@bilkent.edu.tr
Kendir Kurttekin, Sedef Öğretim Görevlisi TURK 2382 sedef.kendir@bilkent.edu.tr
Kennedy, Scott Allen Doktor Öğretim Üyesi CCI 3454 scott.kennedy@bilkent.edu.tr
Kennedy-Karpat, Colleen Bevin Doçent COMD 2549 kenkar@bilkent.edu.tr
Kerimov, Azer Profesör Doktor MATH 1627 kerimov@fen.bilkent.edu.tr
Kerman, Kaan Öğretim Görevlisi PSYC 6945 kaan.kerman@bilkent.edu.tr
Kes, Ayça Proje Yönetim Uzmanı TTO 8087 ayca.kes@bilkent.edu.tr
Keskin, Handan Uzman APK 2717 kirbiyik@bilkent.edu.tr
Keskin Şahbaz, Dilek Müdür KİM 1305 dkeskin@bilkent.edu.tr
Kesler, Semra Elektronik Kaynaklar Sorumlusu KM 2690 usun@bilkent.edu.tr
Keven, Nazım Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3136 nazimkeven@bilkent.edu.tr
Keyik Çelik, Berrin Akademik Öğrenci Koordinatörü MF 3385 celikb@bilkent.edu.tr
Kılıç, Ali Can Hizmetli BESM 3437 ali.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Doğa Sezi İdari Asistan PROVOST 1213,1214 2664338 doga.erkasar@bilkent.edu.tr
Kılıç, Doğancan Sağlık Doktoru SM-M 1666 dogancan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Melik Can Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 can.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Nihan Öğretim Görevlisi PREP 5198 nihan.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Şebnem Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 sebnem.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç, Umut Can Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 umut.can@bilkent.edu.tr
Kılıç, Yusuf Şef SSGM 1576 yusuf.kilic@bilkent.edu.tr
Kılıç Ezer, Ekin Öğretim Görevlisi GRA 1750 ekinklch@bilkent.edu.tr
Kılıç Kultufan, Sevil Öğretim Görevlisi PREP 5083 kultufan@bilkent.edu.tr
Kılıçaslan, Duygu İdari Asistan CTIS 5058 duygu.kilicaslan@bilkent.edu.tr
Kılınç, Hatice Öğretmen AO 2570 hatice.kilinc@bilkent.edu.tr
Kılınçarslan, Yılmaz Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 4121, 4122 kyilmaz@bilkent.edu.tr
Kimball, Paul Elliot Öğretim Görevlisi CCI 1034 pkimball@bilkent.edu.tr
Kınçal, Arzu Öğretim Görevlisi MUS 2295 arzu.kincal@bilkent.edu.tr
Kıraçbedel, Engin Zafer Uzman CTIS 5071 kiracbedel@bilkent.edu.tr
Kırcalı, Cemre Ece Öğretim Görevlisi PREP 5198 cemre.kircali@bilkent.edu.tr
Kırımlı, Sırrı Hakan Doçent IR 1468 kirimli@bilkent.edu.tr
Kırkağaç, Egemen Öğretim Görevlisi COMD 3452 egemen.kirkagac@bilkent.edu.tr
Kırlangıç, Aşkın Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 askin.kirlangic@bilkent.edu.tr
Kırtay, Ece Zeynep Memur MİM 8066 zeynep.doganay@bilkent.edu.tr
Kırtıl, Gamze Öğretim Görevlisi MUS 2273 gamzek@bilkent.edu.tr
Kısacıkoğlu, Burçin Bölüm Başkanı Yardımcısı ECON 1884 bkisacikoglu@bilkent.edu.tr
Kış, Gizem Yurt Görevlisi YM 5225, 5527 gizem.karabulut@bilkent.edu.tr
Kıymaz, Tufan Bölüm Başkanı Yardımcısı PHIL 1049 tufan.kiymaz@bilkent.edu.tr
Kincl, Melanie Ann Öğretim Görevlisi FAE 2268 melanie@bilkent.edu.tr
Kinkaid Iii, James Doktor Öğretim Üyesi PHIL 1345 james.kinkaid@bilkent.edu.tr
Kip, Ali Bina Sorumlusu UBF 5024 ali.kip@bilkent.edu.tr
Kireçci, Zeynep 3. Öğretim Birimi Başkanı PREP 1635 kirecci@bilkent.edu.tr
Klassen, Ramsey David Öğretim Görevlisi PREP 5198 ramsey.klassen@bilkent.edu.tr
Kocaman, Ayşe Selin Doçent IE 3386 selin.kocaman@bilkent.edu.tr
Kocamehmetoğlu, Baybars Hizmetli BESM 3437 bkocamehmetoglu@bilkent.edu.tr
Kocatepe, Zeynep Özge İdari Asistan PREP 5169 zeynep.kocatepe@bilkent.edu.tr
Koç, Aykut Doktor Öğretim Üyesi EE 1477, 8773 aykut.koc@bilkent.edu.tr
Koç, Burak Tekniker NANOTAM 3937 burak.koc@bilkent.edu.tr
Koç, Eren Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 eren.koc@bilkent.edu.tr
Koç, Yasemin Memur SSGM 2425 2664492 yaseminkoc@bilkent.edu.tr
Koçak, Özge Yurt Görevlisi YM 4122, 4121 ozgekocak@bilkent.edu.tr
Koçak, Yusuf Post-Doc NANOTAM 2546 yusuf.kocak@bilkent.edu.tr
Koçaker, Yunus Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 yunus.kocaker@bilkent.edu.tr
Koçal, Seçil Öğretim Görevlisi PREP 5342 kocal@bilkent.edu.tr
Koçberber, Seyit Müdür BCC 1217 seyit@bilkent.edu.tr
Kokuoğlu, Murat Hasan Amir ALM 3330 muratk@bilkent.edu.tr
Konu Karakayalı, Özlen Doçent MBG 2123, 2397 konu@fen.bilkent.edu.tr
Konyarov, Krasimir BSO Üyesi MUS 2284 koniarov@bilkent.edu.tr
Korad, Kağan Profesör MUS 2273 korad@bilkent.edu.tr
Korkmaz, Alper Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 alper.korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz, Ercan Bina Sorumlusu GSTMF 2639 korkmaz@bilkent.edu.tr
Korkmaz, Taner Kütüphaneci KM 1417 tanerkorkmaz@bilkent.edu.tr
Korkut, Şelale Kütüphaneci KM 5134 selale@bilkent.edu.tr
Koşar, Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 murat.kosar@bilkent.edu.tr
Koyuncu, Anıl Misafir Doktor Öğretim Üyesi CS 3443 anil.koyuncu@cs.bilkent.edu.tr
Koyunoğlu, Ogün BSO Üyesi MUS 2284 ogun.koyunoglu@bilkent.edu.tr
Kozat, Süleyman Serdar Profesör Doktor EE 2336 kozat@ee.bilkent.edu.tr
Köksal, Dilek Öğretim Görevlisi MATH 2132 dilek@fen.bilkent.edu.tr
Kömür, Oğuz Teknisyen UBF 5038 oak@bilkent.edu.tr
Körpe, Cengiz Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 cengiz.korpe@bilkent.edu.tr
Körpeoğlu, İbrahim Profesör Doktor CS 2599 korpe@cs.bilkent.edu.tr
Köseoğlu, Ahmet Bilgisayar Ağı Altyapı Yöneticisi BCC 8008 ahmetkoseoglu@bilkent.edu.tr
Köstem, Seçkin Doktor Öğretim Üyesi IR 1312 kostem@bilkent.edu.tr
Köşker Bevington, Ceylan Doktor Öğretim Üyesi ELIT 2010 ck.bevington@bilkent.edu.tr
Köylü, Hafize Yurt Görevlisi YM 4019,4082 hafize.koylu@bilkent.edu.tr
Krentzman Eryılmaz, Laura Ann Öğretim Görevlisi MUS 2284 laura.krentzman@bilkent.edu.tr
Krizan, Mary Katrina Doktor Öğretim Üyesi PHIL 3349 mary.krizan@bilkent.edu.tr
Kunt Akbaş, Semra Öğretim Görevlisi FAE 2196 kunt@bilkent.edu.tr
Kural, Halime Öğretim Görevlisi PREP 5244 hyildiz@bilkent.edu.tr
Kurdoğlu, Rasim Serdar Doktor Öğretim Üyesi MAN 1526 r.s.kurdoglu@bilkent.edu.tr
Kurşun, Volkan Misafir Profesör EE 1444 volkan.kursun@bilkent.edu.tr
Kurt, Salih Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1707 salih.kurt@bilkent.edu.tr
Kurt Uçar, Büşra Öğretim Görevlisi TRIN 1138 busra.ucar@bilkent.edu.tr
Kurtay, Nihal Öğretim Görevlisi PREP 5188 kurtay@bilkent.edu.tr
Kurtçu, Nilay Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 nilay.kurtcu@bilkent.edu.tr
Kurttekin, Mehmet Atıl Öğretim Görevlisi GRA 1745 atilk@bilkent.edu.tr
Kurtul, Seher Mutlu Amir LİM 8400 seher@bilkent.edu.tr
Kurucu, Kadir Şoför SM-M 6930, 1666 kurucu@bilkent.edu.tr
Kurugöllü, Hülya Öğretim Görevlisi PREP 5083 khulya@bilkent.edu.tr
Kuruoğlu, Zeki C. Profesör Doktor CHEM 1788 kuruoglu@bilkent.edu.tr
Kuş, Rafet Öğretmen MHL 2295 kusrafet@gmail.com
Kuştan, Elif BSO Üyesi MUS 2284 kustan@bilkent.edu.tr
Kutay, Bahar BSO Üyesi MUS 2284 bkutay@bilkent.edu.tr
Kutay, Mehmet Alper Kıdemli Öğretim Görevlisi EE 1557 kutay@ee.bilkent.edu.tr
Kutlu, Peflül Birdane Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 peflul.kutlu@bilkent.edu.tr
Kutlugün, Hande İdari Asistan İİSBF 1471, 1472 hande.kutlugun@bilkent.edu.tr
Kuyumcu, Gülcan Öğretim Görevlisi PREP 5197 agulcan@bilkent.edu.tr
Küçük, Alper Kıdemli Öğretim Görevlisi IAED 2644 akucuk@bilkent.edu.tr
Küçük, Tacettin Müdür Yardımcısı YM 7385, 4003 tacettin@bilkent.edu.tr
Küçük, Yusuf Bahçıvan ÇDKM 3178 yusuf.kucuk@bilkent.edu.tr
Küçükdurmaz, Ahsen Müdür BESM 1993, 3190 ahsen@bilkent.edu.tr
Küreli Dilici, Sabahat Yeşim Sorumlu MSSF 2282 yesim.dilici@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z