Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

O (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Oğuz, Fikri Mühendis NANOTAM 3967 fikri.oguz@bilkent.edu.tr
Oğuz Kazanasmaz, Tülin Yönetici Sekreter İMİRY 1204, 1205, 1984 otulin@bilkent.edu.tr
Okan, Naile Kullanıcı ve Erişim Hizmetleri Sorumlusu KM 1677 naile.okan@bilkent.edu.tr
Okay, Cihan Doktor Öğretim Üyesi MATH 2103 cihan.okay@bilkent.edu.tr
Okeev, İskender BSO Üyesi MUS 2284 okeev@bilkent.edu.tr
Oktel, Mehmet Özgür Profesör Doktor PHYS 2512 oktel@fen.bilkent.edu.tr
Okur, Halil İbrahim Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2401 halil.okur@bilkent.edu.tr
Olguntürk, Nilgün Doçent IAED 2429 onilgun@bilkent.edu.tr
Olsen, Stein Haugom Bağlantılı Profesör ELIT 1930 stein.olsen@bilkent.edu.tr
Onan, Özkan Paramedik SM-M 5097,5057 onan@bilkent.edu.tr
Onea, Tudor Andrei Doktor Öğretim Üyesi IR 2343 tudor.onea@bilkent.edu.tr
Onuklu, Atilla Doktor Öğretim Üyesi MAN 2022 aonuklu@bilkent.edu.tr
Onural, Levent Profesör Doktor EE 1263 onural@bilkent.edu.tr
Oral, Hasan Yurt Görevlisi YM 5137,5136 oralh@bilkent.edu.tr
Ordu, Mustafa UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8028 ordu@unam.bilkent.edu.tr
Ortaç, Bülend UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3526 bortac@bilkent.edu.tr
Osmanoğlu, Onur Misafir Doktor Öğretim Üyesi MAN 2874 onur.osmanoglu@bilkent.edu.tr
Ovayurt, Özlem Ölçme ve Değerlendirme Başkanı PREP 5178 boztepe@bilkent.edu.tr
Overfield Shaw, Yan Trefor Öğretim Görevlisi FAE 2469 yan.overfield@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z