Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

P (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Pakel, Cavit Doktor Öğretim Üyesi ECON 1406 cavit.pakel@bilkent.edu.tr
Pakel, Fitnat Banu Doktor Öğretim Üyesi ECON 2228 banup@bilkent.edu.tr
Pamir, Müge İdari Asistan IAED 1742, 1465 muge.pamir@bilkent.edu.tr
Pamir Karatok, Zahide Doktor Öğretim Üyesi PSYC 1067, 3005 zahide.pamir@bilkent.edu.tr
Pamuk, Ecem Merve Öğretim Görevlisi PREP 5083 ecem.pamuk@bilkent.edu.tr
Park, Jong-Won UNAM Araştırmacı UNAM 8043 jongwon.park@unam.bilkent.edu.tr
Parlakay, Alper Sistem İşletmeni BCC 1341 alper@bilkent.edu.tr
Parlakay, Taner Laboratuvar Şefi BCC 1991 taner@bilkent.edu.tr
Parlakay, Volkan Hizmetli LİM 1551, 1400 volkan.parlakay@bilkent.edu.tr
Parlar, Meryem Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 meryem.akkoc@bilkent.edu.tr
Parry, Tomos Öğretim Görevlisi MATH 2475 tomos@bilkent.edu.tr
Payan, Fırat Teknisyen FA 1838, 1841 firat.payan@bilkent.edu.tr
Payne, Matthew Christopher Öğretim Görevlisi PREP 5155 matthew.payne@bilkent.edu.tr
Payton, Jonathan Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2722 jonathanpayton@bilkent.edu.tr
Pazarbaşı, Altan Doktor Öğretim Üyesi MAN 2415 altan.pazarbasi@bilkent.edu.tr
Pehlivan, Sinan Güvenlik Görevlisi SSGM 3131 sinan.pehlivan@bilkent.edu.tr
Pehlivanlı, Cem Yurt Görevlisi YM 4075,4195 cem.pehlivanli@bilkent.edu.tr
Pekdemir, Özkan Arif Kullanıcı Destek Hizmetleri Şefi BCC 1994 ozkan@bilkent.edu.tr
Peker, Mutlu Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 mutlu.peker@bilkent.edu.tr
Perçin, Mevtune Hizmetli AO 2570 mevtune.percin@bilkent.edu.tr
Peschke, Lutz Doktor Öğretim Üyesi COMD 1051 lutz.peschke@bilkent.edu.tr
Pınar, Hamdi Doktor Öğretim Üyesi HF 3087 hpinar@bilkent.edu.tr
Pınar, Mustafa Çelebi Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214 mustafap@bilkent.edu.tr
Piri, Fikret Teknik Eleman UNAM 3551 piri@unam.bilkent.edu.tr
Pişirici, Rıza Engür Bilgisayar Ağı Uzmanı BCC 8019, 1342 engur@bilkent.edu.tr
Ploeg, Andrew Jonathan Doktor Öğretim Üyesi CCI 1036 aploeg@bilkent.edu.tr
Polat, Selçuk Uygulama Programcısı BCC 2541 polat@bilkent.edu.tr
Polzin, Alexandra Heeg Öğretim Görevlisi PREP 5442 alexandra.polzin@bilkent.edu.tr
Postnova, Elena BSO Üyesi MUS 2284 elenapostnova@yahoo.com
Poyraz, Ümit Güvenlik Görevlisi SSGM 2772 umitpoyraz@bilkent.edu.tr
Pyun, Ju-Hyun Misafir Profesör ECON 5243 ju-hyun.pyun@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z