Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

S (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Sağ, Nazmiye Aslı 1. Öğretim Birimi Başkanı PREP 5151 aslioz@bilkent.edu.tr
Sağlam, Ercan Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi FA 2640 esaglam@bilkent.edu.tr
Sağlam, Gizem Tuğçe Yurt Görevlisi YM 4149, 4148 gizem.saglam@bilkent.edu.tr
Sağlam, Hüseyin Çağrı Profesör Doktor ECON 1598 csaglam@bilkent.edu.tr
Sağlam, Mert Can Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 mertcan@bilkent.edu.tr
Sahillioğlu, Eser Web Uygulama Programcısı BCC 1217 eser@bilkent.edu.tr
Sak, Segah Öğretim Görevlisi ARCH 2255 segah@bilkent.edu.tr
Sakman, Ezgi Uzman Öğretim Görevlisi PSYC 2193 ezgi.sakman@bilkent.edu.tr
Saldı, Naci Doktor Öğretim Üyesi MATH 1938 naci.saldi@bilkent.edu.tr
Salgın, Laura Elizabeth Öğretim Görevlisi FAE 3195 laura.eickhoff@bilkent.edu.tr
Salman Engin, Selin Uzman Öğretim Görevlisi PSYC 2074 selinsalman@bilkent.edu.tr
Samokhina, Natalya Yurievna Öğretim Görevlisi FAE 2631 natalyasamokhina@bilkent.edu.tr
Sancak, Cihan Teknisyen YİTDB 8251 cihans@blisankara.org
Sancak, Halil Yurt Müdürü YM 4017, 4003 hsancak@bilkent.edu.tr
Sancak, Halis Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 haliss@bilkent.edu.tr
Sancak, Halit Elektrik Teknisyen Şefi YİTDB 2244 sancak@bilkent.edu.tr
Sandal, Serhat Memur SSGM 2224 s.sandal@bilkent.edu.tr
Sapbayır, Hüseyin Hizmetli SM-M 6929 huseyin.sapbayir@bilkent.edu.tr
Sara, İlkan İdari Asistan MF 2354 ilkan.sara@bilkent.edu.tr
Sarı, Uğur Şoför SM-M 6930 ugur.sari@bilkent.edu.tr
Sarıca, Soner Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 soner.sarica@bilkent.edu.tr
Sarıgil, Zeki Doçent POLS 1495 sarigil@bilkent.edu.tr
Sarıkaya, İlknur Kütüphaneci KM 2939, 1298 ilknur.sarikaya@bilkent.edu.tr
Sarıtaş, Emine Ülkü Provost Yardımcısı PROVOST 1213, 1214, 3387 saritas@ee.bilkent.edu.tr
Sarpkaya, İbrahim UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3521 sarpkaya@unam.bilkent.edu.tr
Sartaş, Emre Yurt Görevlisi YM 5137,5136 emre.sartas@bilkent.edu.tr
Satılmış, Burak Teknisyen NANOTAM 3931 burak.satilmis@bilkent.edu.tr
Sav, Sinem Doktor Öğretim Üyesi CS 1267 sinem.sav@cs.bilkent.edu.tr
Savaş Can, Aymin Yeşne Uzman PROVOST 2689 2664338 aymin@bilkent.edu.tr
Savaşçın, Neşe Sorumlu THM 5229 snese@tourism.bilkent.edu.tr
Sayek Böke, Selin Doçent ECON 2019 sayek@bilkent.edu.tr
Sayğı, Mesut Video Konferans Sorumlusu BCC 2368, 2111 mesut.saygi@bilkent.edu.tr
Sayın, Efe Yurt Görevlisi YM 4075, 4195 efe.sayin@bilkent.edu.tr
Sayın, Muhammed Ömer Doktor Öğretim Üyesi EE 2096 sayin@ee.bilkent.edu.tr
Saylam, Merve Sorumlu ÖİM 3233 merve.saylam@bilkent.edu.tr
Schroeder, Jennifer Lyn Öğretim Görevlisi FAE 2470 jennifer.lyn@bilkent.edu.tr
Scott, Anthony James Öğretim Görevlisi PREP 5244 scott@bilkent.edu.tr
Seçkin, Özlem BSO Yayınlar Uzmanı MSSF 2280 ozlem.seckin@bilkent.edu.tr
Seçkin Onat, Hande PR Koordinatörü İLET 1487 seckin@bilkent.edu.tr
Seğmenoğlu, Gamze Mühendis NANOTAM 3050 gamzes@bilkent.edu.tr
Sel, Rıza Can Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 riza.sel@bilkent.edu.tr
Selamet, Başak Diyetisyen KİM 1656 basak.selamet@bilkent.edu.tr
Selleri, Andrea Doktor Öğretim Üyesi ELIT 3451 andrea.selleri@bilkent.edu.tr
Ser, Serdar Memur MİM 8792 serdarser@bilkent.edu.tr
Serdar, Tuğçe Sena Memur SSGM 1700, 1701 tugce.serdar@bilkent.edu.tr
Seren, Köklem Sorumlu ÖİM 2696 koklem.seren@bilkent.edu.tr
Serim, Nimet Ceren Öğretim Görevlisi CTIS 5406 cserim@bilkent.edu.tr
Serter Balkan, Esra Uzman İK 3925 esrabalkan@bilkent.edu.tr
Sertöz, Ali Sinan Profesör Doktor MATH 1490 sertoz@bilkent.edu.tr
Sevdik Çallı, Ayışığı Başak Öğretim Görevlisi CS 2052 ayisigi.sevdik@bilkent.edu.tr
Seven, Özgür Şoför SM-M 5145, 5057 ozgurseven@bilkent.edu.tr
Seven, Seçil Uzman İK 8992 secil.seven@bilkent.edu.tr
Sevgi, Cüneyt Kıdemli Öğretim Görevlisi CTIS 5069 csevgi@bilkent.edu.tr
Sevinçli, Haldun Misafir Profesör PHYS 1216 haldun.sevincli@bilkent.edu.tr
Seyfi, Ali Rıza Güvenlik Görevlisi SSGM 1576 ali.seyfi@bilkent.edu.tr
Seyrik, Evren Kullanıcı Destek Elemanı BCC 3365 evren.seyrik@bilkent.edu.tr
Sezen, Ayça Nur Kütüphaneci KM 3242 ayca.sezen@bilkent.edu.tr
Sezer, Gürkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 gurkan.sezer@bilkent.edu.tr
Sezer, Leyla Laboratuvar Öğretim Görevlisi CTIS 5407 loksuz@bilkent.edu.tr
Sezer, Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 2855 murat.sezer@bilkent.edu.tr
Sezer, Müfit Profesör Doktor MATH 1255 sezer@fen.bilkent.edu.tr
Sezer Krumova, Albena BSO Üyesi MUS 2284 petrova@bilkent.edu.tr
Sezgin, Ekrem Hizmetli LİM 1551,1400 ekremsezgin06@gmail.com
Shinde, Saurabh Pandharinath Öğretim Görevlisi MAN 2299 saurabh.shinde@bilkent.edu.tr
Siami, Neda Öğretim Görevlisi TRIN 1987 neda.siami@bilkent.edu.tr
Silinger, Tijana Öğretim Görevlisi MUS 2284 tijana.silinger@bilkent.edu.tr
Sinanoğlu, Umut Muhasebe Koordinatörü UNAM 8974 umut.sinanoglu@unam.bilkent.edu.tr
Smith, Roland Ralph Redfern Misafir Profesör HART 1212 roland.smith@bilkent.edu.tr
Snapper, Juliana Katherine Uzman Öğretim Görevlisi MUS 2275 juliana.snapper@bilkent.edu.tr
Solomon, Adriana Monica Doktor Öğretim Üyesi PHIL 2724 adriana.solomon@bilkent.edu.tr
Solsun, Büşra Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 busra.solsun@bilkent.edu.tr
Somuncu, Mehmet Kütüphane Görevlisi KM 2686 somuncu@bilkent.edu.tr
Sonkan Türkkan, Tijen Uzman Öğretim Görevlisi IAED 1792 sonkan@bilkent.edu.tr
Sonlu, Sinan Araştırma Görevlisi CS 1288 sinan.sonlu@bilkent.edu.tr
Sorrell, Kory Spencer Öğretim Görevlisi CCI 3103 ksorrell@bilkent.edu.tr
Soydemir, Bülent Güvenlik Görevlisi SSGM 2646 soydemir@bilkent.edu.tr
Soylu, Ersin Öğretim Görevlisi FAE 1434 esoylu@bilkent.edu.tr
Soyluoğlu, Selcan Başak Sağlık Doktoru SM-M 1666 basaks@bilkent.edu.tr
Sönmez, Demet Yardımcı Öğretmen AO 2570 demet.sonmez@bilkent.edu.tr
Söylemez, Burcu Uzman Yardımcısı ÖEM 2483 burcu.soylemez@bilkent.edu.tr
Sözen, İpek Öğretim Görevlisi CS 5067 isozen@cs.bilkent.edu.tr
Sözsahibi, Alican Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 alican.sozsahibi@bilkent.edu.tr
Stoltz, Matthew Thomas Doktor Öğretim Üyesi CCI 3106 matthew.stoltz@bilkent.edu.tr
Sucan, Müyesser Hemşire SM-M 5100, 5057 muyesser@bilkent.edu.tr
Sultanoğlu, Banu Uzman Öğretim Görevlisi MAN 3290 sbanu@bilkent.edu.tr
Sunar, Eser Fakülte Sekreteri İİSBF 1509 2664137 sunar@bilkent.edu.tr
Suyolcu, Canan Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5173 cananka@bilkent.edu.tr
Sü Gül, Zühre Doktor Öğretim Üyesi ARCH 2641 zuhre@bilkent.edu.tr
Sürücü, İpek Sultan Enstitü Sekreteri MFBE 1208 ipek.surucu@bilkent.edu.tr
Sürün, Şerife Öğretmen MHL 1986 serife.surun@bilkent.edu.tr
Süzen, Gökalp Sorumlu SSGM 1576 gokalp.suzen@bilkent.edu.tr
Süzer, Şefik Profesör Doktor CHEM 1476 suzer@fen.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z