Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

T (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Takrimi, Manouchehr Bilim İnsanı UMRAM 8771 mtakrimi@bilkent.edu.tr
Talloen, Peter Louis M. Doktor Öğretim Üyesi HART 2759 peter.talloen@bilkent.edu.tr
Talu, Ömer Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 omer.talu@bilkent.edu.tr
Tan, Turgut Profesör Doktor HF 1379 ttan@bilkent.edu.tr
Tanatar, Bilal Profesör Doktor PHYS 1591 tanatar@fen.bilkent.edu.tr
Tandoğan, Ezgi BSO Üyesi MUS 2284 ezgitandogan@gmail.com
Tanrıkulu, Gülnara Öğretim Görevlisi, Rusça FRL 3379 gulnara@bilkent.edu.tr
Tanrıkut, Yusuf Güvenlik Görevlisi SSGM 1234, 1700 yusuf.tanrikut@bilkent.edu.tr
Tanrıöver, Müge Durusu Bağlantılı Doktor Öğretim Üyesi LAUD 2739 muge.durusu@bilkent.edu.tr
Tanrısever, Fehmi Doçent MAN 1860 tanrisever@bilkent.edu.tr
Tanyeri Günsür, Ayşe Başak Doçent MAN 1871 basak@bilkent.edu.tr
Tarhan, Erkin Müdür UDO 1065 terkin@bilkent.edu.tr
Taşkesen, Füsun Öğretim Görevlisi PREP 5188 fusunak@bilkent.edu.tr
Taşkesen, Özgür Düzey Sınav Geliştirme Sorumlusu PREP 5186 taskesen@bilkent.edu.tr
Taşkın, Fatma Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı MHB 1314, 3900 taskin@bilkent.edu.tr
Taşkıran, Burcu Öğretim Görevlisi TURK 1726 burcuka@bilkent.edu.tr
Tat, Fatih Mühendis NANOTAM 3970 fatih.tat@bilkent.edu.tr
Tatar, Erdinç Doktor Öğretim Üyesi EE 3193 etatar@ee.bilkent.edu.tr
Tatar, Osman Güvenlik Görevlisi SSGM 5347 osmantatar@bilkent.edu.tr
Tatari, Mehmet Fatih Öğretim Görevlisi POLS 2069 fatih.tatari@bilkent.edu.tr
Tatlılıoğlu, Samet Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 samettatlilioglu@bilkent.edu.tr
Taykara, Banu Uzman KAM 2624 banut@bilkent.edu.tr
Teixeira, Sergio Baptista Öğretim Görevlisi FAE 3195 sergio.teixeira@bilkent.edu.tr
Tek, Muharrem Güvenlik Görevlisi SSGM 1199, 1700 muharrem.tek@bilkent.edu.tr
Tekelioğlu, Zeynep Memur SSGM 1700, 1199 zeyneptekelioglu@bilkent.edu.tr
Tekin, Cem Doçent EE 2584 cemtekin@ee.bilkent.edu.tr
Tekin, Pelin Öğretim Görevlisi PREP 5342 pyucel@bilkent.edu.tr
Tekman, Okan Bölüm Başkanı Yardımcısı MATH 1256 otekman@fen.bilkent.edu.tr
Tekyıldız, Pembe Yurt İdari Sorumlusu YM 5271, 5317 pembe@bilkent.edu.tr
Telci, Cüneyt Yurt Sorumlusu YM 5137, 5136 telci@bilkent.edu.tr
Temiz, Melike Avukat HM 1521 melike.temiz@bilkent.edu.tr
Temizer, İlker Bölüm Başkanı ME 1045, 3389 2664004 temizer@bilkent.edu.tr
Ternisien, Ümmü Gaye Öğretim Görevlisi FAE 2043 ummugaye@bilkent.edu.tr
Terzi, Osman Memur SSGM 5347 osmanterzi@bilkent.edu.tr
Tezgör, Dominique Selin Dekan Yardımcısı İBEF 1885 tezgor@bilkent.edu.tr
Thomas, Katelyn Nicole Öğretim Görevlisi PREP 5083 katelyn.thomas@bilkent.edu.tr
Thornton, Ann-Marie Öğretim Görevlisi HIST 2327 thornton@bilkent.edu.tr
Thornton, David Doktor Öğretim Üyesi HIST 1796 tdavid@bilkent.edu.tr
Tın, Serpil Bölüm Başkanı Yardımcısı CTIS 5237 stin@bilkent.edu.tr
Tipton, Jennifer Leigh Doktor Öğretim Üyesi MUS 2275 jennifer.tipton@bilkent.edu.tr
Tiryakioğlu, Bilgin Rezidant Profesör HF 2869 bilgint@bilkent.edu.tr
Tok, Çağrı Mühendis NANOTAM 3953 cagri.tok@bilkent.edu.tr
Tokcan, Burak Uzman İLET 1630 tokcan@bilkent.edu.tr
Tokdemir, Efe Bölüm Başkanı Yardımcısı IR 1601 efe.tokdemir@bilkent.edu.tr
Tokdemir, Viktoriya BSO Üyesi MUS 2284 the007girl@yandex.ru
Tokel, Onur Doktor Öğretim Üyesi PHYS 8078 otokel@bilkent.edu.tr
Toker, Harun Memur KM 1291, 1888 harun.toker@bilkent.edu.tr
Tokulluoğlu, Şerife Müdür ÖİM 1724 serife@bilkent.edu.tr
Tomruk Gümüşlüoğlu, Lale Dekan Yardımcısı İF 2319 tomruk@bilkent.edu.tr
Tonkal Uğurlu, Çiğdem Memur MEM 1876 tonkal@bilkent.edu.tr
Topal, Serkan Güvenlik Görevlisi SSGM 1566 topal@bilkent.edu.tr
Topcu, Emrah Hizmetli LİM 5092, 5395 emrah.topcu@bilkent.edu.tr
Topcu, Satılmış Eğitimci Doktor Öğretim Üyesi CTIS 2457,1023 topcu@ee.bilkent.edu.tr
Topçu, Hakan Güvenlik Görevlisi SSGM 1900
Topçu Ergin, Süreyya Koordinatör ÖEM 2485 sureyya.ergin@bilkent.edu.tr
Topsaç, Adem Güvenlik Görevlisi SSGM 2656 topsac@bilkent.edu.tr
Toroslu, Haluk Doktor Öğretim Üyesi HF 3152 htoroslu@bilkent.edu.tr
Torun, Ayşegül İdari ve Eğitim Programlar Koordinatörü UNAM 3580 torun@unam.bilkent.edu.tr
Torun, Özcan Güvenlik Görevlisi SSGM 1012 ozcan.torun@bilkent.edu.tr
Torun Uslu, Ezgi Uzman ALM 3329 ezgi.torun@bilkent.edu.tr
Torunoğlu, Berke Doktor Öğretim Üyesi HIST 2863 berke.torunoglu@bilkent.edu.tr
Toulopoulou, Timothea Profesör Doktor PSYC 6944 ttoulopoulou@bilkent.edu.tr
Treske, Andreas Bölüm Başkanı COMD 1749 treske@bilkent.edu.tr
Tressler, James Dean Öğretim Görevlisi PREP 1713 james.tressler@bilkent.edu.tr
Tsitsuashvili, Zurab BSO Üyesi MUS 2284 zurabzts@yahoo.com
Tufan, Ufuk Teknisyen EE 1306 tufan@ee.bilkent.edu.tr
Tuğcu, Ayşe Koordinatör KAM 2694 ayset@bilkent.edu.tr
Tuğut, Gamze Güvenlik Görevlisi SSGM 8998 gamze.tugut@bilkent.edu.tr
Tunalı, Erhan Bölüm Başkanı Vekili GRA 1629, 1423 erhan.tunali@bilkent.edu.tr
Tunalı, Zeynep Laboratuvar Uzmanı UNAM 3523 zeynep.tunali@unam.bilkent.edu.tr
Tuncer, Damla İdari Asistan ALM 1481 damla.tuncer@bilkent.edu.tr
Turak, Zihni Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 zihni.turak@bilkent.edu.tr
Turgut, Özlem Sydney Öğretim Görevlisi PREP 5155 sydney@bilkent.edu.tr
Turner, Buffy Ann Öğretim Görevlisi CCI 3469 buffy@bilkent.edu.tr
Tuzlukaya, Tuncay Başşoför DUHM 1224 tuncay.tuzlukaya@bilkent.edu.tr
Tünal, İbrahim Sorumlu SSGM 1700, 1701 ibrahim.tunal@bilkent.edu.tr
Tünay, Esra Öğretim Görevlisi PREP 5155 etunay@bilkent.edu.tr
Türegün, Erkan Memur MİM 8790 erkan.turegun@bilkent.edu.tr
Türk, Bedia Ece İdari Asistan ÖEM 1550 eceturk@bilkent.edu.tr
Türkkan Erdemir, Elif Kıdemli Öğretim Görevlisi IAED 1736 eelif@bilkent.edu.tr
Türkmen, Onur Dekan Yardımcısı MSSF 2310 oturkmen@bilkent.edu.tr
Türkmen, Yunus Emre Doktor Öğretim Üyesi CHEM 2451 yeturkmen@bilkent.edu.tr
Türkmenoğlu, Melike Ayşe Öğretim Görevlisi PREP 5342 melike.gurgen@bilkent.edu.tr
Türkoğlu, Rümeysa Öğretmen MHIO 2295 rumeysa.turkoglu@bilkent.edu.tr
Türkoğlu Payne, Burcu Araştırma Görevlisi POLS 2216 burcu.turkoglu@bilkent.edu.tr
Türköz, Ersun Müdür İK 3927 2664131 ersun.turkoz@bilkent.edu.tr
Türkyılmaz, Furkan Teknisyen NANOTAM 3931 furkanturkyilmaz@bilkent.edu.tr
Tüylüoğlu Aksoy, Elvan Mühendis ÇDKM 3173 elvan.tuyluoglu@bilkent.edu.tr
Tüzün, Eray Doktor Öğretim Üyesi CS 3426 eraytuzun@cs.bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z