Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

U (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Uçar, Erkan Bölüm Başkanı CTIS 5058, 5035 eucar@bilkent.edu.tr
Uğur, Dilan Yardımcı Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 dilan.ugur@bilkent.edu.tr
Uğur, Sevcan Berivan Laboratuvar Uzmanı UNAM 3540 sevcan.ugur@unam.bilkent.edu.tr
Uğur Çınar, Meral Bölüm Başkanı Yardımcısı POLS 2066 meral.ugur@bilkent.edu.tr
Uğurlu, Ezgi Kütüphaneci KM 2167, 1298 ezgi.ugurlu@bilkent.edu.tr
Uğurlu, Sebahattin Sorumlu SSGM 1439, 2424 sebo@bilkent.edu.tr
Uğurlubilek, Sibel Öğretim Görevlisi CS 1110 sibel@ctp.bilkent.edu.tr
Uğuz, Gülnur Öğretim Birimi Başkanı, FAE (UYDYO/İİSBF) FAE 1109 goguz@bilkent.edu.tr
Ulaşan Özgüle, Emine Öğretim Görevlisi PSYC 1340 emine.ulasan@bilkent.edu.tr
Uludağ, Anıl İdari Asistan ARCH 3463 anil.uludag@bilkent.edu.tr
Uluğ, Serra Mühendis NANOTAM 3970 serra.ulug@bilkent.edu.tr
Ulus, Firdevs Doçent IE 2859 firdevs@bilkent.edu.tr
Ulusoy, Özgür Profesör Doktor CS 1577 oulusoy@cs.bilkent.edu.tr
Ulusoy Ghobadi, Türkan Gamze Araştırmacı NANOTAM 2546 gamze.ulusoy@bilkent.edu.tr
Us, Yaşar Güvenlik Görevlisi SSGM 1900 yasar.us@bilkent.edu.tr
Uslu, Azra Öğretim Görevlisi PREP 5442 azrauslu@bilkent.edu.tr
Usta, Metin Şoför DUHM 2636 metinu@bilkent.edu.tr
Usul, Musa Hizmetli GSTMF 1830
Utku, Ayşegül Öğretim Görevlisi PREP 5244 aysegul.utku@bilkent.edu.tr
Uyanık Tanrıverdi, Seda Koordinatör TURK 3287 sedak@bilkent.edu.tr
Uyar, Faruk Mühendis NANOTAM 3947 faruk.uyar@bilkent.edu.tr
Uyar, Fatma Gül Mühendis UMRAM 1154 fatma.uyar@bilkent.edu.tr
Uygun, Ceren Memur KİM 2358 ceren.kaplan@bilkent.edu.tr
Uysal, Yeşim Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 yesim.uysal@bilkent.edu.tr
Uzun, Emre Bölüm Başkanı Yardımcısı IE 3484 emreu@bilkent.edu.tr
Uzun, Gülşah Memur SSGM 1700, 1701 gulsah.gunel@bilkent.edu.tr
Uzunoğlu, Yağmur Memur SSGM 1700, 1701 yagmur.uzunoglu@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z