Bilkent Üniversitesi Logosu

Bilkent Üniversitesi Telefon Rehberi

Y (Soyad Fihristi)

Soyad, Ad Ünvan Bölüm/Birim Dahili Diğer Tel E-Posta
Yadigar, Ekrem Telefon Sistem Yöneticisi BCC 8000 yadigar@bilkent.edu.tr
Yağcı, Ayşe Yurt Görevlisi YM 3552 aysekurnaz@bilkent.edu.tr
Yakar, Efe Burak Öğretim Görevlisi PREP 5188 ebyakar@bilkent.edu.tr
Yalabık, Cemal Profesör Doktor PHYS 1316 yalabik@fen.bilkent.edu.tr
Yalçın, Clare Öğretim Görevlisi PREP 5198 cyalcin@bilkent.edu.tr
Yalçın, Ergün Profesör Doktor MATH 2115 yalcine@fen.bilkent.edu.tr
Yalçın, Özer Hizmetli LİM 8400 ozer.yalcin@bilkent.edu.tr
Yalçın, Soner Bahçıvan ÇDKM 3178 soner.yalcin@bilkent.edu.tr
Yalçınkaya, Özgür Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 ozgur.yalcinkaya@bilkent.edu.tr
Yalova, Fatih Şoför DUHM 1224 fatih.yalova@bilkent.edu.tr
Yapıcı, Sıla Uzman CTIS 5337 sila.yapici@bilkent.edu.tr
Yaralı, Özkan Şoför DUHM 2636 yarali@bilkent.edu.tr
Yarar, Kübra Yurt Görevlisi YM 3236, 3232 kubra.yarar@bilkent.edu.tr
Yaren, Derya İdari Asistan SM-M 5048, 5057 derya@bilkent.edu.tr
Yaş, Şirin Yurt Sorumlusu YM 4015, 4003 sirint@bilkent.edu.tr
Yaş, Teoman Cihan Yurt Sorumlusu YM 4168, 4160 teoman@bilkent.edu.tr
Yaşar, Baki Telefon Teknisyeni YİTDB 2333 ybaki@bilkent.edu.tr
Yaşar, Seyit Ali Teknisyen UNAM 8046 yasars@unam.bilkent.edu.tr
Yaşar, Yunus Emre Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 yunus.yasar@bilkent.edu.tr
Yavan, Mustafa Memur NANOTAM 3964 mustafa.yavan@bilkent.edu.tr
Yavaş, Aysu İdari Asistan KİM 1305 aysu_yavas@bilkent.edu.tr
Yavuz, Metin Marangoz GSTMF 1837
Yayalar, Tahsin Tolga Dekan Yardımcısı MSSF 1387 tolga.yayalar@bilkent.edu.tr
Yazar, Volkan Doktor Öğretim Üyesi MBG 2408 volkanyazar@bilkent.edu.tr
Yazar Eylen, Fikriye Yurt İdari Sorumlu Yardımcısı YM 3236, 3232 eylen@bilkent.edu.tr
Yazıcı, Bilge Işıl Öğretim Görevlisi PREP 5244 erem@bilkent.edu.tr
Yelen Soysal, Canan Tekniker CHEM 1273 canan.soysal@bilkent.edu.tr
Yeloğlu, Yeşim Öğretim Görevlisi PREP 5244 tyesim@bilkent.edu.tr
Yertutanol, Aylin Mühendis NANOTAM 3969 karagoz@bilkent.edu.tr
Yesilkaya, Lorna Öğretim Görevlisi FAE 1434 lorna.yesilkaya@bilkent.edu.tr
Yeşil, Nilüfer Öğretim Görevlisi FAE 1434 nyesil@bilkent.edu.tr
Yeşil, Nurdan Öğretim Görevlisi PREP 5155 nurdan@bilkent.edu.tr
Yeşilöz, Gürkan UNAM Araştırmacı UNAM 8985 gurkan@unam.bilkent.edu.tr
Yeşilyaprak, Levent Teknisyen CHEM 2112 lyesilyaprak@bilkent.edu.tr
Yeşilyurt, Gül Öğretmen MHIO 2295 gul.yesilyurt@bilkent.edu.tr
Yeşilyurt, Hamza Doçent MATH 1897 hamza@fen.bilkent.edu.tr
Yetiş, Bahar Bölüm Başkanı IE 1210, 3156 bkara@bilkent.edu.tr
Yetkin, Pelin Öğretim Görevlisi PREP 5197 incik@bilkent.edu.tr
Yıkılmaz, Serenay Buse Öğretmen AO 4229, 1848 2665124 buse.yikilmaz@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Abdi Mert Güvenlik Görevlisi SSGM 1700 abdi.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Ayşegül Yurt Görevlisi YM 3235, 3236 aysegul.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Emrah Memur KM 2686 eyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Fatma Gül Öğretim Görevlisi PREP 5342 fatmag@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Gökhan Doktor Öğretim Üyesi MATH 2104 gokhan.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Hamdi Murat Öğretim Görevlisi CTIS 5072 hmurat@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Kerem Doktor Öğretim Üyesi POLS 2254 kyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Melda Uzman ALM 1447 melda.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Mine Memur MİM 8051 monder@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Mustafa Kemal Sistem İşletmeni BCC 1341 mkyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Nalan Sağlık Doktoru SM-M 1666 nalany@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Onur Doktor Öğretim Üyesi MUS 2275 oyildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Özgür Yardımcı Direktör UNAM 3500 ozgur.yildirim@unam.bilkent.edu.tr
Yıldırım, Sait Güvenlik Görevlisi SSGM 5348 sait@bilkent.edu.tr
Yıldırım, Seyit Proje Yöneticisi NANOTAM 3988 seyit.yildirim@bilkent.edu.tr
Yıldırım Varol, Serap Öğretim Görevlisi PREP 5197 svarol@bilkent.edu.tr
Yıldız, Dilek Tanıtım Koordinatörü İLET 3412 dilek.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız, Kemal Doçent ECON 1584 kemal.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız, Mehmet Laboratuvar Operatörü BCC 1341 yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız, Murat Güvenlik Görevlisi SSGM 1439, 3205 mrt@bilkent.edu.tr
Yıldız, Ömer Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 omer.yildiz@bilkent.edu.tr
Yıldız, Özgür Amir SSGM 5284 ozguryil@bilkent.edu.tr
Yıldız, Yıldıray Doçent ME 3065 yyildiz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Aylin Öğretim Görevlisi MUS 2273 aylin.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Deniz Doktor Öğretim Üyesi MATH 2130 d.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Duygu Öğretim Görevlisi PREP 5244 bulal@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Hasan UNAM Doktor Öğretim Üyesi UNAM 8079 hasanyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Hatice Zehra Uzman CTIS 5128 yilmazh@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Mehmet UNAM Uygulama Doktor Öğretim Üyesi UNAM 3559 mehmetyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Merve Yurt Görevlisi YM 4145, 4009 merveyilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Nihan Destek Programları Koordinatörü TTO 8033 nihaneryilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Osman Fatih Kütüphaneci KM 1298 fatih.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Özgür Yurt İdari Sorumlusu YM 4016, 4003 ozgur.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Ramazan Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 ramazany@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Savaş Yurt Görevlisi YM 5137, 5136 savas.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Semih Sait Doktor Öğretim Üyesi THM 5098 semihsaityilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Tugay Kütüphaneci KM 1771 tugay.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmaz, Zeliha Öğretim Görevlisi PREP 5083 zgoksu@bilkent.edu.tr
Yılmaz Halıcı, İlknur Öğretim Görevlisi PREP 5244 ilknurh@bilkent.edu.tr
Yılmaz Yamaç, Zülfiye Doktor Öğretim Üyesi HF 2963 zulfiye.yilmaz@bilkent.edu.tr
Yılmazer, Semiha Doktor Öğretim Üyesi IAED 2592 semiha@bilkent.edu.tr
Yiğit, Taner Doçent ECON 1898 tyigit@bilkent.edu.tr
Yolcu, Serkan Doktor Öğretim Üyesi HF 3072 serkan.yolcu@bilkent.edu.tr
Yoldaş, Erdal Bahçıvan ÇDKM 2094 2009@hotmail.com
Yoldaş, Leyla Acil Tıp Teknisyeni SM-M 1666 yoldas@bilkent.edu.tr
Yorulmaz, İbrahim Teknisyen Şefi BCC 1992 ibrahim@bilkent.edu.tr
Yönet, Yağmur Öykü Araştırma Görevlisi HF 3298 yagmuroyku.yonet@bilkent.edu.tr
Yörübulut, Şahsine Güvenlik Görevlisi SSGM 1321 yorubulut@bilkent.edu.tr
Yukarıdere, Mutlu Marangoz YİTDB 1333 mutlu.yukaridere@bilkent.edu.tr
Yuluğ, Işık Doçent MBG 2506 yulug@fen.bilkent.edu.tr
Yurdakul, Füsun Tevhide Kütüphaneci KM 1412, 2966 tutuncu@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Bengü Öğretim Görevlisi FAE 1108 bengu@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Murat Kütüphane Görevlisi KM 1649 ymurat@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Nazif Güvenlik Görevlisi SSGM 2855, 2772 nazif@bilkent.edu.tr
Yurtseven, Özgür Güvenlik Görevlisi SSGM 1700, 1701 yurtseven@bilkent.edu.tr
Yücel, Ayşen Özel Kalem Müdürü REK 1200,1201 2664120,2664121 ay1@bilkent.edu.tr
Yücel, Burcu İdari Asistan EF 1134 burcu.yucel@bilkent.edu.tr
Yücel, Fatih Yurt Görevlisi YM 4121, 4122 fatihyucel@bilkent.edu.tr
Yücel, Hasan Hizmetli LİM 8400 pasa.5806@gmail.com
Yücel, İlyas Güvenlik Görevlisi SSGM 1234 ilyas.yucel@bilkent.edu.tr
Yücel, Mustafa Eray Koordinatör VAK 1466 eray@bilkent.edu.tr
Yücel, Tanya Öğretmen AO 2570 tanya.yucel@bilkent.edu.tr
Yücesan, Ayşe Beyza Memur SSGM 1304 ayse.yucesan@bilkent.edu.tr
Yüksel, Yasin Güvenlik Görevlisi SSGM 1700,1701 yasinyuksel@bilkent.edu.tr
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z